Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • ααα...εγω επειδή ειχα ηδη τεράστιο στήθος τις ραγαδες τις εχω από πάντα 🤷 δεν με ενοχλούν εκεί 😂
    • Εγώ στις ραγάδες έλεγα μήπως έβαζα και για να μην κάνει καινούριες τώρα που έγινε τεράστιο αλλά κι εγώ επειδή θηλάζω δεν βάζω τπτ. Σκέφτομαι μήπως δεν κάνει 
    • Δεν μ είπε. Το μονο π ειπε εχθες π τον ειδα ήταν οτι προχωράμε κ οσο μένει μεσα το μωρο ειναι καλυτερα. Ανυπομονώ κ εγω κοριτσια να την δω κ την παρω στην αγκαλιά μ. Την Τριτη μπαινω στης 37 εβδ, θα δω τι θα μ πει κ θα του που πως μεχρι την Παρασκευη αν συμφωνεί να με βαλει 
    • Εγώ παίρνω από πριν μείνω έγκυος τα iofolen τα preconception τα οποία και συνεχίζω μέχρι τώρα και έχει κάνα μήνα περίπου που ξεκίνησα και μαγνήσιο! Είμαι σχεδόν 22 εβδομάδων εγώ😊 Οι ενέσεις αυτές για τί είναι;;;
    • με το καλο το αγοράκι σας!!🩵 έχουμε πολλα αγορια στην ομαδούλα μας !❤️  ισως να ήταν κ ιδεα μου… ομως άλλαξα αυτοκίνητο με τον αντρα μου κ πηρα το δικο του που είναι αυτόματο για να μην με ζορίζει καθόλου έχω παρει κ ζώνη εγκυμοσύνης μια φτηνή που βρηκα!  εγω καμπύλη δν έχω κανει ακομα μετα την β επιπέδου στις 24 βδ μου ειπε αν θυμαμαι σωστα… παιρνω σιδηρο, ασβέστιο και τις μισες μερες τις βδομάδας πολυβιταμίνες που επαιρνα κ πριν μείνω εγκυος για το φολικο…εσυ;;; οι ενέσεις αυτες είναι αντιπηκτικές ;;; συγνωμη δεν έχω ιδεα! 
×
×
  • Προσθήκη...