Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΓΙΟΒΑΣΙΛΑΚΙΑ


pebii

Recommended Posts

Τέλεια είναι, μια κουκλίτσα!!!!το καλύτερο στολίδι του σπιτιού σας!!! Αχχχχχ εγώ πότε θα στολίσω έτσι το σπιτάκι μου;;;

Φτου σκόρδα σας!!!

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pebi μου, πανεμορφη η αγιοβασιλιτσα σας!!! το πιο ομορφο στολιδι του σπιτιου σας!!!!!;)

απ' τα mothercare?? βρηκα μια στολη για αγιοβασιλακη, και μια για αγιοβασιλιτσα που ομως μοιαζει περ/ρο με κοκκινοσκουφιτσα!!! κι εχω προβληματιστει, ποια να παρω στη μικρη μου?? τη κοριτσιστικη που δε πολυφαινεται ή την αγοριστικη?? παντως, την καραγκιοζια μας, θα την κανουμε κι εμεις!!!:P

ευχομαι να εχετε τα ομορφοτερα Χριστουγεννα pebi μου, παρεα με το μικρο αγιοβασιλακι σας!!!!!!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΗ Η ΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΔΕΡΚΕΡ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!ΕΙΔΑΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟΥ ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΥ?ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΧΙΧΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την στολη την πηρα απο τα τζαμπο! εχει πολυ γουστο! χθες βγηκαμε βολτα με αυτη!

ο σακος του αι Βασιλη μας ελειπε μονο! βεβαια απο μεσα της φοραω κι αλλο φορμακι γιατι

δεν κραταει κρυο η στολη!

αχ βαλτε και εσεις να δουμε κι αλλα πολλα αγιοβασιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά μου, πως μεγάλωσε έτσι η κόρη σου, πραγματικό αγγελάκι. Είναι τόσο γλυκιάαα!!! Να σου ζήσει κ με το καλό να έρθει κ το αδερφάκι της !!!!

Βίκυ μου ο Αγ. Βασίλης ήρθε πιο σύντομα σε σένα πριν 8 μήνες κ σου έφερε το πιο τέλειο δώρο!!! να την χαίρεστε την μικρή ζουζούνα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να τη χαιρεσαι ...ειναι τελεια η μικρη.....εδειξα στο γιο μου την φωτο που ειναι 20 μηνων και αρχισε να χτυπαει παλαμακια και να φωναζει ουπι<γιουπι>.....να σου ζησει...καλα χριστουγεννα...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα κορίτσια σας, είναι ΤΕΛΕΙΑ :lol: ….

αχ μετάνιωσα που δεν πείρα και εγώ στον Χρήστο μου μια στολή Άγιου Βασίλη :( …….

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ σε όλες :) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOUKLAKIA ZOGRAFISTA!!!!

PEIRA KAI EGW TIS SVOURITSA MOU STOLI AGIO VASILITSAS THA VGALW FOTO KAI THA THN ANEVASW KAI EGW!!!

THA TIN VALOUME THN PROTOXRONIA POU GIORTAZEI O MPAMPAS MAS KAI THA IPODEXOMASTE TON KOSMO

XIXI

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofiadav έγραψε:

Nai kai i mikri mou agiobasilitsa!! thn stoli ths ekana ego :))))

Koritsia tou mammyland..ego kai mpempa sas euxomaste na perasete omorfa xristougenna me ugeia kai xara! mammy.jpg

AX ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΣΤΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΓΙΟΒΑΣΙΛΙΤΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΜΠΕΠΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ, Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΖΕΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχη μηνια και αρχη χρονια,

το mammyland τρελανατε,

εσεις,εσεις Αγιο Βασιλακια,

μικρα μικρα ζουζουνακια!!

Και του χρονου!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...