Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

gia sas koritsia

ime i marina ke stin 31+1 evdomada egimosinis..perimenume tin defteri korula mas :D na sas rotiso kati mias ke echo tin aporia??? echo na kano to doppler tin triti to proi..mipos gnorizi kamia sas posi ora kratai to doppler? ine kati analitiko opos i b epipedou?? rotao gia na do ean me perni chronika me tin mikri na tin afiso ston pediko i kalitera na tin echo mazi mou... ke ti akrivos vlepune sto doppler?

efcharisto poli gia tin voithia sas

filika marina

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Να χαίρεσαι την κορούλα σου και με το καλό να έρθει και η δεύτερη!!! Κι εγώ δύο κοριτσάκια έχω....

Αν θυμάμαι καλά το ντόπλερ (έχει περάσει κι ένας χρόνος) είναι περίπου σαν τον β'επιπέδου, αλλά νομίζω δεν κρατάει τόση πολλή ώρα....κοιτάνε την ανάπτυξη του μωρού, την ωρίμανση του πλακούντα, πως αιματώνεται ο ομφάλιος λώρος, την καρδιά......βασικά τα κοιτάνε όλα αλλά ίσως όχι τόσο λεπτομερειακά όσο στον β'επιπέδου (βέβαια εξαρτάται κι από τον γιατρό). Εγώ θυμάμαι το ντόπλερ ήταν πιο σύντομο...

Με το καλό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας συμβουλευω να μην πατε στον παπαγεωργιου στις σερρες!!ειχαμε προβλημα με την σπονδυλικη στηλη,ηταν ανοιχτη και αυτος μας την βρηκε φυσιολογικη!!!!ελεοςςςςς!!!!!να ενημερωνεστε πριν κλεισετε ραντεβου για προγεννητικο ελεγχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...