Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια μου

παλι εδω οπως καθε μερα..να δω τι θα κανω εαν σταματησει αυτο το ποστακι που σας εχω συνηθισει..

ανθη μου στην μπεμπα που ναι πιο μικρουλα της βαζω κ φανελακι κ την σκεπαζω με πικε

στον μπεμπη που ναι πιο χοντρουλης κ ολο ιδρωνει δεν εχω βαλει ακομα αλλα βλεπω ο καιρος χειροτερευει κ θα μπει συντομα κ το παπλωματακι..

ο αντρας μου θελει να στρωσουμε κ απο τωρα για την σαντυ γιατι βγαζει συνεχεια τις καλτσες της..κ δεν θελω καθολου γιατι δεν θα μπορεσω να τα διατηρησω καθαρα τοσους μηνες..καποτε δε το σκεφτομουν που μασταν 2 αλλα τωρα σφουγγαριζω συνεχεια επομενως τα χαλια πως θα διατηρηθουν;;;;κ να φανταστειτε μονο με παντοφλες κυκλοφορουμε στο σπιτι..ακομα κ την σαντυ την εχω μαθει να τα βγαζει οταν γυρναμε απο καπου..

θυμαστε περυσι που μου τα χεσε κιολας ε;;;

τι ωραια βροχουλα σημερα;;;;;οταν δουλευα τετοιες μερες ελεγα αχ κ να μου σπιτι να απολαμβανα τη βροχη..κ ηρθαν αυτες οι μερες..

η πλακα σιδερωνα εχθες κ ελεγα στην σαντυ αντε να μεγαλωσεις να βοηθας τη μαμα κ κανει ο αντρας μου εγω εχω μεγαλα ονειρα για την κορη μου κ του λεω ναι κ εγω ειχα κ τωρα ειμαι σπιτι κ μεγαλωνω 3 παιδια :lol::lol: εγω που ελεγα δεν υπαρχει περιπτωση να μην δουλευω κ να ζηταω απο τον αντρα μου.. :lol::lol: κ μου λεει εαν ειχες μεγαλα ονειρα θα ηξερες κ 5 γλωσσες :lol::lol: κ του λεω ευτυχως που δεν τις ξερω γιατι που θα τησ χρησιμοποιουσα στο σπιτι..how are you my little stirela;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρεςςς.

Κατερινάκι ααα εμείς είμαστε καλά παιδιά δεν κάνουμε τα γλυκά μάτια σε κορίτσια λογοδοσμένα. :lol:

Α! ναι με την Νάνσυ αλλά δεν ξέρω μήπως την έχει καπαρώ κανένας άλλος κούκλος της παρέας και την χάσαμε την μικρή μελεμενιά που είναι ήσυχη και κοιμάται. Γιατί κι εμείς ήσυχοι είμαστε και κοιμόμαστε πολύ το βράδυ :lol: .

Νάνσυ θα γίνεις συμπεθέρα μου ή έχεις κλείσει αλλού? :D Α ρε να κάνω συμπεθέρα την Νάνσυ και ποιος με πιάνει μετά. Θα μάθω να κάνω τούρτες να κάνω ταυτόχρονα 5 δουλειές :lol::lol:

Χαχαχααα καλά του είπες του άντρα σου. Έτσι είναι δυστυχώς εμείς οι γυναίκες είναι αδύνατον να συνδυάσουμε καριέρα και οικογένεια.

Κατερινάκι τι ωραία που περάσατε στο show. Τέλεια τα κιλά του μικρού και η μικρή φαίνεται της είχε μείνει η χαρά από την βόλτα και δεν έκλαψε με το εμβολιάκι της.

Λελάκι για την υγρασία αφυγραντήρα χρειάζεστε. Εγώ έχω αυτόν http://www.kotsovolos.gr/site/datafiles ... 3409-1.jpg και κάνει πολύ καλή δουλειά το ξέρω γιατί έχω και υγρόμετρο που μετράει την υγρασία. 230 ευρώ έχει.

Εγώ κορίτσια πλέον του φοράω υπνόσακο με ένα κοντομάνικο φανελάκι από μέσα γιατί κάνει πολύ κρύο το βράδυ και δεν έχουμε βάλει ακόμα θέρμανση. Προχτες του είχα φορέσει απλό βαμβακερό φορμάκι ολόσωμο με φανελάκι από μέσα και είχαν παγώσει τα πάντα χέρια πόδια. Να φανταστείτε σήμερα ενώ ήταν ζεστός το κεφαλάκι του είχε παγώσει, τα μαγουλάκια του, η μυτούλα και τα αυτάκια του και δεν ξέρω τι να κάνω? Έχω air condition στο δωμάτιο αλλά δεν ξέρω αν κάνει και η άλλη περίπτωση είναι και το αερόθερμο αλλά κι αυτό δεν ξέρω αν κάνει. Αυτό για τα χαλιά το σκεφτόμουν κι εγώ Νάνσυ.

Εμείς εμβόλιο την Πέμπτη θα κάνουμε. Σήμερα αδιαθέτησα πάλι και δεν κατάλαβα τίποτα. Δεν είχα καθόλου πόνο και είχα και κατευθείαν κόκκινο αίμα όχι καφέ. Πάω να κάνω μπάνιο τώρα πριν αρχίσει να κατεβαίνει η πλημμύρα. Αν και την προηγούμενη φορά δεν είχα πολύ αλλά τώρα μπορεί να έχω.

Ανθή μου περαστικά να είναι σε όλους. Πάρε δύναμη από την μπουμπουκίτσα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou etoimi einai i balitsa kati psila emeine na valoume mesa...aurio feugoume....

ta nea apo giatro o mikros mou itan apsogos me to embolio ligo gkrinia evgale den eklapse katholou apo kila eimaste 6450 mou fenontai polu liga alla mou leei oti einai se fusiologika plaisia k upsos 65 pontous....

este k egw xwris sumpetheroula emeina k emena sto rafi me afisate? :(:(

katerinaki ti wraia pou perasate stin parastasi o mikros teleios apo kila k i mikri apsogi me to embolio megalwse twra k den klaiei...

nansy teleia ta zouzounia sou o mpempis mas pernaei k se kila.... polu wraia auta pou evales nai den eixe suntagi ama vrw tha sou valw....

egw den ton vazw apo mesa tpt k to mesimeri kamia fora ton vazw kontomaniko alla ton skepazw to vradi me fliz koubertoula...

anthouli mou perastikoulia...

ax koritsia tha mou leipsete twra mia evdomada pou den tha mpainw tha prospathisw na mpw skype na sas pw ta nea mou....

simera exw ligo treksimataki na teleiwsw k tis teleutaies leptomeries ligika tha ksanampw to vradaki...

aa xrisimopoii kamia proionta EUBOS o mikros exei kati ekzemata sta podia k pou eipe na parw sampouan k enudatiki teteia gia na tou perasei na kopsw sokolates, kibous, ksirous karpous, patatakia garidakia k loipa... k episis ton allo mina tha arxisoume kremoula mallon tha arxisoume me frouto k meta krema...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι σας ελεγα κοριτσια για 4ωρα;;;;;;;Το αλλο με τον Τοτο το ξερετε :lol::lol::lol::lol::lol: ;;;;;Εχει 2 βραδια η μικρη που με εχει ξεκανει..Αυτες οι παλιοαναγωγες δεν παλευονταοι...Αλλαζω συνεχεια φορμακια και σεντονια..Πλενω συνεχεια και τωρα με τη βροχη να δω πως θα στεγνωσουν :evil::evil::evil:

Ναταλακι μου καλο ταξιδι!!!!!Να περασετε τελεια.Θα περιμενουμε φωτο και εντυπωσεις μολις επιστρεψετε.

Νανσυ μου ειναι προς τιμη σου που τα αφησες ολα για να μεγαλωσεις τα 3 σου παιδακια.Κανε λιγη υπομονη και οταν ξεπεταχτουν και τα διδυμακια σου θα μπορεσεις να επανελθεις στις δραστηριοτητες σου ;););)

Σταυρουλα τοσο κρυο εχετε :?:?:? ;;Πού μενεις;;;;;Παντως αν ειναι το μουτρακι του λιγο παγωμενο δεν πειραζει.Αρκει που ειναι ζεστο το κορμακι του ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!

ναταλια ετοιμη για ολα?αυριο φευγετε?μια χαρα ειναι ο μπεμπης σου!!δεν κλαιει στο εμβολιο?μπραβο!!εμενα τρελενεται...μιλαμε για πολυ κλαμα! :(

κατερινα ωραια ηταν στο ντισνευ ε?μια χαρα ειναι τα μωρα σου!!λετε οταν μεγαλωσει η δικια μου να μη κλαιει στα εμβολια? ;)

νανσυ την προηγουμενη μερα το απογευμα τα ειχε κανει!απλα μονο την γεμιση κ το παντεσπανη της τουρτας το ειχε κανει 2 μερες πριν..

ανθη περαστικα!!!!σας επιασε για τα καλα :( τοσο πολυ βγαζει η μικρουλα?κ εμενα βγαζει..

σταυρουλα εμεις φοραμε κ φανελακι κ ολοσωμη φορμουλα κ χτες επειδη ειχε κρυο την εβαλα στον υπνοσακο!!τελος τα καλοκαιρινα κ την μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι η τουρτα για να σταθει καλα θελει δυο μερες πριν ετσι ειχα κανει κ στην σαντυ.

εστε μου δεν εχω δωσει πουθενα την αριαδνη..μονο τη σαντυ.τον γιο λεω να τον κρατησω για να με γυροκομισει :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια

Σημερα το πρωι εφυγε η αδερφουλα μου κ στεναχωρεθηκα ειχα καλη παρεα κ αρκετη βοηθεια.τωρα ποιος ξερει ποτε θα ξαναρθει.. :((:((:((

Λιακι ποσο χαιρομαι που μας εγραψες..ευχομαι να εισαι καλυτερα.μην χανεσαι πρεπει να μας φτιαξεις καινιουργιο θεματακι φτασαμε τις 100 κ σελιδες.Ο σωσιας μας ειναι παιδαρος... :x:x

Κατερινακι περαστικα στο κουνελακι σου που μεγαλωσε αρκετα κ μπραβο στην κορουλα σου που ηταν κυρια.

Νανσυ μου κ ο δικος μεγαλο αντρακι κ η κορουλα σου κορμαρα..καλα του πες του αντρα σου :lol::lol::lol::lol:

Κ γω τον ντωνω τον διο μου καλα γιατι ειδικα το βραδυ εχει πολυ κρυο με κουβερτα τον σκεπαζω.βεβαι οταν ξυπναει για να φαι ειναι παγωμενη η μουριτσα του κ στεναχωριεμαι αλλα δεν πειραζει.

Ανθη μου περαστικα σας..αχ αυτες η αναγωγες θα πρεπει να κανουμε υπομονη πιστευω πως θα περασουν συντομα.

Ναταλακι μου φευγετε αυριο :?::?::?: ευχομαι ολοψυχα να περασετε καλα κ να ξερεις πως η σκεψη μας θα ειναι μαζι σου κ θα μας λειψεις πολυ.μια χαρα ειναι κ ο δικος σου ο Στρατουλης.εμας ακομα δεν μας ειπε για κρεμουλες.

Μαρακι εγιναν ωραια τα κουλουρακια???περιμενουμε συνταγη?????

παω να κανω καμμια δουλειακ επανερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδατε που τελικά που όλοι οι παιδίατροι τα ίδια λένε για την διατροφή. Ξεκινάνε νωρίς νωρίς ανεξάρτητα αν στηρίζει την πλάτη του το μωρό.

Καλά χτες έπαθα πλάκα. Εκεί που του έκανα μπάνιο βάσταγε με τα χέρια τα πλαινά της μπανιέρας πάτησε τα πόδια κάτω και σήκωσε την μέση του. :shock::shock:

Ναταλία καλό ταξίδι. Κι εσύ θα μας λείψεις και θα περιμένουμε νέα σου στο skype. Να βγάλεις πολλές φωτογραφίες να μας δείξεις.

Ο μπεμπούλης φαίνεται πιο παχύς πάντως. Μια χαρα είναι.

Νάνσυ χαχαχααα λες να τον κρατήσω κι εγώ? Μπα αν κάνω κόρη στην κόρη θα ποντάρω για να φάω και μια μπουκια φαι :lol::lol: .

Οπότε έκλεισε συμπεθέρα να μας ζήσουν τα παιδιά :lol::lol:

Ανθή μένω βόρεια Αττική. Πιάνει και χιόνι εδώ τον χειμώνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια,είστε καλά?

Και γω με τα ντύσιμο της μπέμπας έχω προβληματιστεί, ποτέ δεν είμαι σίγουρη αν την έχω ντύσει καλά ή την έχω σκεπάσει καλά. Το βράδυ πάντως της βάζω αμανικο εσώρουχο και ολοσωμο φορμάκι και τη σκεπάζω με σεντόνι και λεπτή κουβερτούλα.Απλα τσεκάρω τον αυχένα,έτσι δεν μου είχες πει Σταυρούλα?Και πάντα είναι οκ.Απλά μερικές φορές τα χεράκια της είναι κρύα.

Ναταλίτσα μην αγχώνεσαι με το βάρος αφου σου είπε ο γιατρός ότι είναι ολα οκ.Το λάθος που κάνουμε πολλές φορές-και γω μαζί-είναι ότι συγκρίνουμε το μωράκι μας με άλλα μωράκια.Αντε, ποιος τη χάρη σου, αύριο φεύγεις!!!

Κατερινάκι, προληπτικά θα κάνετε μάσκα αερολιν?Ελπίζω να του περάσει ο παλιόβηχας!

Και γω κοριτσάκια αύριο πάω Πάτρα και το σκ θα έρθει και ο άντρας μου.Ήθελα να πάω για πιο πολλές μέρες και αρχικά έλεγα να το αφήσω για την άλλη βδομάδα αλλά διάβασα ότι θα έχει κακοκαιρία και δεν θα την παλέψω να μην μπορώ να βγώ να δω τους δικούς μου και τους φίλους μου.

Σταυρούλα γιατί να μην κάνει το air condition?Kαι γιατί να μην κάνει το αερόθερμο? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia...ti kanete?

Sas diabasa polu sta grigora kai oxi kai ola giati simera exw meinei pisw se ola!

Prin ligi wra gurisame apo to giatrouli...kaname to emboliaki, eklapse kai ligo...ligotero apo tin prwigoumeni fora eutuxws....

Sta kila mas eipe oti eimaste mia xara...6300, pirame 550 grammaria, kai sto upsos mas eipe oti einai psili gia tin ilikia tis, 63 ekatosta. Re nancy o gios sou mas perase kai einai kai mikroteros!!

Re koritsia psilofrikara giati otan tis edwsa to embolio mou leei, aa gia katse na dw tous kwdikous giati kapoia apo to sugkekrimeno embolio exoun aposirthei giati itan molusmena :shock: Kai tis lew, ta paidakia pou to ekanan idi prin aposirthei? E mou leei auta arrwstisan :o:shock::shock:

Anthouli nai entaksei den paraponiemai gia ton upno tis toso pleon...tin paleuw...makari na ftiaksei kai sena ligo...ma giati sou bgazei gala?? Mipws pinei polu to bradu?? H oli mera bgazei?? Emena oxi to mpoukali akoma den to pire oute tin pipila den exw kataferei parolo pou tis dinw ligo kathe mera....leme me ton antra mou twra pou tha parei kamia adeia na kanoume pio swsti prospatheia...na leipw egw na mi me blepei kai na tis dinei autos mpoukali na doume ti tha ginei.

Stauroula egw xtes tis forousa to formaki me fanelaki apo mesa kai eixa to klimatistiko anoixto, to dwmatio eixe ginei fournos alla gia kapoio logo ta xerakia tis kai ta magoulakia tis pali krua itan :shock: den mporw na to eksigisw.

Paw na mageirepsw giati den exw prolabei kai tha gurisei o suzux apo ti douleia se ligo, ase pou peinaw kai egw polu...mallon tha ftiaksw makaronia me kokkini saltsa me manitaria kai turaki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδια μας!

Πωπω Ελενα!Τρομαξα με αυτο που λες για το εμβολιο!!Για ποιο εμβολιο στο ειπε??

Κι εμεις εχουμε θεμα,εχει πολυ κρυο και τον μικρο παρολο που τον ντυνω το βραδυ με φορμες και φουτερακι και κουκουλα,και τον σκεπαζω με φλις ,τα χερια του ηταν παγακια ολη νυχτα και το πρωι.Τον εφερα στις 9 να κοιμηθει μαζι μου,οταν εφυγε ο μπαμπας του ,και ολο φτερνιζοταν.Φοβαμαι..

Θα του πω για τον αφυγραντηρα,αλλα ειναι ακριβουτσικος για τωρα.. :( Ειμαστε αφραγκοι.

Ο ενας υπνοσακος που εχω,ο αμανικος που ειναι σαν σακι απο κατω,δεν του κανει!!Τα νευρα μου!!Τωρα μου μενει να δοκιμασω την φορμα εξοδου γιατι μαλλον ετσι θα τον κοιμιζω.αλλα τον βλεπω να μην κανει ουτε εκει.80 cm γραφει,αλλα μου φαινεται μικρη.

Ετσι μου ερχεται να φυγω και να γυρισω στο σπιτακι μου που το χειμωνα ησουν με κοντομανικο κι εξω χιονιζε.Φουλ το καλοριφερ για την παρτυ μας.Φετος εδω σιγα μη συνεννοηθουν 17 διαμερισματα και βαλουν.Σκατα.

Ηδη βαρεθηκα...

Ναταλιαρα!!!Ηρθε η μεγαλη μερα???Καλο ταξιδι!!Να περασετε τεεεεελεια!!!Και να ξανανοιωσετε!!!!Λες να γυρισεις ''διπλη'' ;););) ?????? :D:D

Εννοειται πολλες πολλες φωτογραφιες.Θα μας λειψεις και θα σε ζηλευουμε!! :lol::lol:

Κοριτσια εκλεισε και το απομενο προξενιο???Μπραβο να μας ζησουν τα παιδια!!!Αν και την Αριαδνη τσαουσα την κοβω και θα τον εχει σουζα τον Στρατουλη!! :D Αλλα αν ειναι νοικοκυρα σαν τη μανουλα της χαλαλι!

Θελετε καινουριο θεματακι??Να κρατησουμε το fashionistas στο ''παιχνιδι'' ή το βαρεθηκατε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα πιο ειναι το εμβολιο που ειπε ο παιδιατρος σου?εγω πηρα 2 κ τα εχω στο ψυγειο για την απομενη φορα!!

λια πως εισαι κοριτσι μου?εισαι καλυτερα?ειναι πολλα τα διαμερισματα.. :( δεν εχεις κατι αλλο σε περιπτωση που γινει κατι?σε θερμανση..

ναταλιααααααααααα........καλο ταξιδι για αυριο κ να περασετε τελειαααααααα!!!!!!!!!θα περιμενουμε φωτο κ skype!!!!!!

αντωνια εφυγε η αδερφη σου ε?!!οντως δυσκολα ειναι οταν φευγει καποιος δικος μας! :( ειναι κ μακρια ο τριλοφος..

λοιπον τα τυροπιτακια...3 φλυτζ..αλευρι για ολες τις χρησης,1 φλ.βουτηρο,1κουτ.μπεικιν,1/4 γαλα,1φλ.κεφαλοτυρι,2 καροτα τριμμενα,λιγο αλατι..τα πρωτα 3 τα πλαθεις καλα,μετα βαζεις ολα τα υπολοιπα κανεις σχεδια οπως τα θελεις κ τα ψηνεις στους 190 βαθμους!!εαν θελεις τα κανεις στρογγυλα,πατας με το δαχτυλο στην μεση κ βαζεις λιγο κασερι στην μεση για εμφανιση!εμενα μου αρεσαν πολυ κ ειναι κ ευκολα..γινοντε αρκετα κομματια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι ωραια συνταγη!Την αποθηκευσα!

Εχουμε ερ κοντισιον αλλα δεν ξερω αν κανει για τον μικρο.Και μια σομπα αλογονου,κι ενα καλοριφερ ηλεκτρικο.Αυτο εχω αναψει τωρα.Αλλα σκεφτομαι το προσωπακι του που τραβαει κρυο.Οσο καλα και να τον ντυσω,προσωπο και αυτακια ειναι παγωμενα :(

Χτες που πηρα νακλεισω ραντεβου στην παιδιατρο ,της ειπα οτι βγαλαμε δοντι και εμεινε!Μα τι στο καλο δεν εχει ξαναδει πριν τους 6 μηνες?Ετσι ειπε.Λει να το δει γιατι ειναι επιφυλακτικη,μηπωςειναι καμια αφθα δηλ και μπερδευτηκα.Αλλα της λεω ειναι κανονικο!Γρατζουναει ,μεγαλωνει!!Χαχα θα την τρελανουμε τη γιατρεσσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΓΩ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ για αυτο που ειχαμε διαβασει κ μου ειπε οτι τα απεσυραν κ οτι κανουν πλεον ειναι ακινδυνα.κ για της γαστρεντεριτιδας που δεν καναμε δεν εφερε καθολου αντιρηση που επε μονο οτι δεν ειναι υποχρωτικο.τη ρωτησα κ για της ανεμοβλογιας κ μου πε πως εαν την περασεις μεγαλος μπορει να το γυρισει σε πνευμονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλα που ρωτησες Νανσουμπα.Δεν το ηξερα για την ανεμοβλογια.

Να σας ρωτησω βρε μανες κατι.. :lol:

Εχει γυρισει καμιας το μωρακι απο μπρουμυτα ανασκελα ηδη??Ο Τουλης κανει προσπαθειες,δηλαδη το παει μεχρι σχεδον να μεινει στο πλαι.και μετα κολλαει δεν μπορει να κανει την τουμπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιάκι μην στενοχωριέσαι για τη θέρμανση, σου είχα γράψε και παλιότερα στην ομάδα και για μας.

Γιατί σήμερα αναρωτιέστε όλες αν επιτρέπεται το air condition?

:?:

Νομίζω της Ναταλίας κάνει "βαρελάκια" :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, ξέχασα να σου πω!Πολύ ωραία τα νέα σας απο τη γιατρό!!Μεγάλωσε η μπεμπούλα!!

Το ίδιο φαγητό έφτιαξα και γω :) Η εύκολη λύση ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia min agxwneste, oi giatroi oloi einai enimerwmenoi kai exoun lista me kwdikous gia auta pou apesiran...to lene Hexe h kapws etsi kai einai Hpatitidas B, Dieftheritidas, tetanou, kokkuti, poluomuelitidas kai aimofilou inflouentzas B (ola auta :shock: )

emena koitakse ton kwdiko sto koutaki tou emboliou kai meta se mia lista pou eixe kai mou eipe oti auto einai entaksei. Pantws kai mena me tromakse.

Lia egw anabw klimatistiko kai h paidiatros mou eipe oti einai ok...den uparxei alli lusi to dwmatio tis einai polu kruo...kathe prwi to aerizw kala to dwmatio gia na min anakuklwnete o idios aeras. Kai emena re gam#to me ta magoula kai ta xerakia sunexeia krua.

Giauto misw ton xeimwna, giati eimai polu kruouliara kai twra exw kai ti mpempa pou den thelei na ti skepazw kai kruwnei to kaimeno.

Apo mproumita anaskela emena den mporei na paei akoma...re Lia esena einai super power to mwro sou! kai gurizei kai donti! Tin trelanes tin paidiatro. :lol: Ante Lia anoikse neo themataki...egw lew na baleis allo titlo...kati pio xeimwniatiko ;)

Ari nai den prolabaina tipota allo, alla itan pentanostimo! Ebala kai tono!

Delphinaki wraia suntagi! Isws tin kanw kapoia stigmi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 9 years later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...