Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

katerinaki arxise na trwei kalutera nai den mou kanei noumera alla den trwei k ti posotita pou etrwge pio prin auto omws den me peirazei mou arkei pou trwei...

oso apo psixologia skata ta exw varethei ola den tin paleuw...

nai evgala 300 k ama evgaza kiallo mporei na pigaine k 400 afou eixe ginei petra meta apo toses wres pou eixe na ksipnisei o mikros...

mia xara koimithikes k ligaki...

beboula megia tis gobes...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα

Παρακσευη,Παρακσυη,οεοεοεεοε!!!!

Επιτελους σημερα θα βγω λιγο,μου υποσχεθηκε ο αντρας μου οτι θα ερθει νωρις...Οταν λεμε νωρις εννοομε 7 το απογευμα,κατι ειναι και αυτο!

Αριαδνη μου,μπραβο στον αντρα σου.!!!!!!!Καλα εκανες και ξεσκασες...Εγω δεν την παλευω με τον θηλαστρο αλλα δεν το σταματαω ακομη(ελεγα να κλεισει η μπεμπα 4 μηνες).Το θεμα μου ειναι οτι δεν μπορω να κανω σχεδον τιποτα,εννοω να βγαινω βολτες διοτι δεν εχω σχεδον καθολου αποθεμα,πρεπει να βγαζω και να δινω.αν ειχα τουλαχιστον ενα περιθωριο καλα θα ηταν...

Κατερινακι μου,κι εγω αυτα τα εμβολια εκανα.Γιατι να πληρωσεις τοσα λεφτα???Δεν εχεις οικογενειακο βιβλιαριο ,εκει δεν εχεις δηλωσει το παιδι?

Απεναντι απο το σπιτι μας,ειναι η παιδιατρος που μας εχει αναλαβει,ειναι νεογνολογος στην εντατικη μοναδα στο αγ.Σσοφια παιδων(δεν μας παιρνει λεφτα) και μου τα γραφει με το βιβλιαριο το οικογενειακο.

Νανσουλα μου,μεγεια..............Επρεπε βρε αδελφε να παρεις και εσυ το κατιτι σου....

Λιλ μου,που χαθηκες???Ολο βολτουλες εισαι????Βρε που βρεθηκατε στο Ρεντη???καλα κανατε

Ελενα μου σου ειπα οτι ειναι φοβερο....

Θα ξαναδιαβασω και θα επανελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil mou pes mou ta dikaiologitika gia ton oaed o antras mou pou eixe paei tou eixan pei oti einai ligotera gia ena paidi paei analoga me tin ilikia....

nene na vgeis k esu na kseskasei k 7 kala einia den peirazei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλα δεν ψωνισα τιποτα γιατι θελω να χασω ολα τα κιλα!δεν εχω κλεισει 1η εβδομαδα της διαιτας κ εχω χασει ηδη 2!κ επισης θα παω μονη μου να ψωνισω γιατι με τα παιδια κ τον αντρα μου δε γινεται κ αφου ψωνιζω μονο απο την κουμπαρα μου θα παω ενα απογευμα κ θα κατσω κ λιγο.κ εχω κρατησει λεφτα στην τραπεζα για εκεινη την μεγαλη μερα!! :lol::lol:

δεν ειναι ευκολη αλλαγη να εχεις παιδι αλλα πιστεψτε με οταν θα σας ερθουν δευτερα κ τριτα θα λετε οτι η ζωη μονο με ενα παιδι ειναι πανευκολη..εγω δεν παραπονιεμαι για τα παιδια γιατι ξερω οτι δε θα τα ζησω ξανα αλλα δοξα το θεο εχω να παραπονιεμαι για πολλα αλλα.. :lol::lol:

η μερα περναει τοσο γρηγορα μεχρι να κανεις κατι στο ενα παιδι χρειαζεται κατι το αλλο κ μωλις τελειωνεις κ με το αλλο θελει κατι το αλλο..η ωρα που αναβω τσιγαρο ειναι πραγματικα ευλογημενη! :lol::lol:

κ θα μου πειτε πως μπορω κ σας γραφω τον εχω μονιμα στην κουζινα τον υπολογιστη σχεδον ανοιχτο ολη μερα κ μια κ περναω σχεδον ολη τη μερα στην κουζινα μπορω κ σας γραφω παραλληλα με καποια δουλεια.

αλλα το κολπο που κανω για ευκολοτερη κατασταση οταν παω να κανω κατι παιρνω στη διαδρομη οτι βρω μπροστα μου κ χρειαζεται τακτοποιηση κ γυρνωντας κανω παλι το ιδιο.ετσι κανω παραλληλα πολλα πραγματα.το χα διαβασει στο βιβλιο για διδυμα κ πραγματικα ειναι αποτελεσματικο.δεν αφηνω τιποτα λεγοντας αργοτερα.εχω γινει εξπερ στον ρυθμο μαζεματος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλάκι, μπορεί να νιώθει ανασφάλεια να κάνει κάτι γιατί έχει συνηθίσει να τα κάνεις όλα εσύ. Άλλωστες και μένα ο δικός μου όταν είμαστε στο σπίτι για να κάνει κάτι πρέπει να με ρωτήσει εκατό φορές, τί να της φορέσει, πόσο γάλα να της δώσει κλπ κλπ.Όταν όμως είναι μόνος του, μια χαρά τα καταφέρνει όλα!!!Γιατί βρίσκεται στην ανάγκη!

Ελένη, μπράβο που θα βγείτε, μην νομίζεις και μένα ο άντρας μου 7μιση τελειώνει και μια μέρα 9!Και γω περιμένω πως και πως το σκ.

Πασχαλιτσάκι μια χαρά κοιμηθήκατε.

Πάω για ένα σφουγγάρισμα τώρα που κάθεται ήσυχη και επανέρχομαι. Στο ρυθμό μαζέματος Νάνσυ έχω γίνει και γώ εξπέρ μιας και έχω κόλλημα με την τακτοποίηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου,κι εγω αυτα τα εμβολια εκανα.Γιατι να πληρωσεις τοσα λεφτα???Δεν εχεις οικογενειακο βιβλιαριο ,εκει δεν εχεις δηλωσει το παιδι?

Ελενη εχουμε ασφαλεια στρατου, ο καθενας μας εχει το δικο του βιβλιαριο. Αλλα οπως ολα στην Ελλαδιτσα μας, ετσι και το βιβλιαριο ερχεται με ρυθμο χελωνας!!!!!! Τα ειχες κανει και εσυ μαζι? Ειχατε παρενεργειες?

δεν ειναι ευκολη αλλαγη να εχεις παιδι αλλα πιστεψτε με οταν θα σας ερθουν δευτερα κ τριτα θα λετε οτι η ζωη μονο με ενα παιδι ειναι πανευκολη..εγω δεν παραπονιεμαι για τα παιδια γιατι ξερω οτι δε θα τα ζησω ξανα αλλα δοξα το θεο εχω να παραπονιεμαι για πολλα αλλα.. :lol::lol:

Ετσι οπως τα λεει η νανσυ. 20 μερες που ειχα μονο τη νεραιδουλα μου ηταν σαν να ημουνα μονη, τοσο ευκολο μου φαινοταν ενω στον γιο μου ολα ηταν βουνο για εμενα...... αλλα οπως ειπε επισης η προλαλησασα.....ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΛΟΓΙΑ ΤΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ :D:D:D:D

Ναταλιτσα μου χαιρομαι που τρωει καλυτερα. Μη νομιζεις και η δικια μου σε σχεση με τον πριγκιπα ειναι πολυ λιγοτερο φαγανη. Το θεμα ειναι να παιρνουν βαρος και να ειναι φυσιολογικα κατα τ' αλλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nansy giauto kai ego pira mono gobes giati prepei prota na xaso ta kila mou alla den ksero pos tha fugoun!!! to exo riksei stis sokolates :shock::shock: afou exei meres na mou katsei o kurios :lol::lol: kai ego apo ta epidomata pou pira ebale kapoia lefta se allo logariasmo kai anupomono na pao gia psonia :D

kai ego mporei na gkriniazo pou eimai kourasmeni i pou den ta prolabaino ola alla den thelo na perasei grigora o kairos, na megalosoun grigora giati den tha to ksana peraso...

ksipnise o tonis pao na ton taiso kai meta na etoimastoume giati 1h ora exoume paidiatro. ta leme meta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera filenades!!

Ti kanete? Egw xtes eixa xalia psuxologia...den boithouse kai h akatastasia kai h skoni kai olos o xamos katholou...alla ntaksei simera ksupnisame me ti mpempa 8, fagame tin entusa kai pira to karotsi kai kaname boltoula sti geitonia...pigame gia kafe sti gitonisa mexri pou peinase kai fugame giati nustaze kiolas...

Apo skoni ti na sas lew...san na gkremisa olo to spiti...xtes eimastan egw o antras mou kai h mama mou kai oloi mazi sfougarizame plename kai kseskonizame kai simera to prwi ta brika ola sxedon to idio...profanos eixe meinei polu skoni ston aera kai twra ekatse...auto den to eixame upologisei :twisted: Aurio pou tha einai teleiwmeno kai tha baloume kai ta epipla sti thesi tous tha sas balw nea fwto...h alitheia einai oti aksizei ton kopo to apotelesma! Koritsia tha sas kalousa gia kafedaki me thea alla eiste oles makria opote h protasi mou gia kafe sumperilambanei kai filokseneia opote bretheite apo ta meri mas!! :)

Ti ginetai polles boltes, kafedes, pota akouw!!! Mprabo pou bgikate...mpempoula mia xara ta mwrakia sou afou piges esu gia kafe!!! Me geia tis gobes! Lil mou kai eseis wraia bolta!!! Ebgales polles fwto?? Autes einai stigmes anepanaliptes na bgazete fotografies! Ariadni kai potaki!!! 8-) Mia xara se briskw!! Auto me tin orimotita exeis apoluto dikio...kai emena o suzuks einai 35 kai polu orimos, ola ta kanei kai den pnigetai se mia koutalia nero opws pathainw egw :lol: (auto mou to leei kai sunexeia).

Re Ariadni twra pou eipe oti piges gia poto katalabainw poso duskolos einai o thilasmos, egw eimai entelws egklobismeni, enw esu mporeis na afiseis th mpempa kai ston antra sou kai opoudipote me ena mpoukali gala kai pas opou theleis! Egw oxi giati thelei mono stithos! Oso kai na mou aresei h epafi anupomonw na apegklobistw kai na pernei mpoukali!

Nansouita me geia ta rouxa! Eprepe na pswniseis kai gia sena kati! Gia ti mikri mi stenaxwriesai...oute pou tha kserei oti auta den einai kainouria re xazo...kai otan ftasei se ilikia pou tha to katalabainei, fusika tha tis perneis kai autinis kati kainourio.

Pasxalitsaki kai esu ta idia me to mpimpero e? Sto deutero egw den tin pataw etsi...tha perneis ta misa geumata me mpimpero kai as simainei oti prepei na antlw kathe mera kai na tis ta dinw...

Maximaki den einai kai mpempis o dikos sou...einai thema xaraktira kai einai kai pws tha ton matheis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα και γω που δεν θηλάζω, με στενοχωρεί ότι μου λείπει αυτή η επαφή και επιπλεόν είναι μεγαααλή ταλαιπωρία το θήλαστρο+αποστειρώσεις κλπ.Όλα έχουν τα συν και τα πλήν ;);) Και γω μπορώ να πάω για ποτό αλλά όχι με τον άντρα μου :( επειδή δεν έχουμε βοήθεια.Αν και θα επιχειρήσουμε να την αφήσουμε ένα βράδυ στην πεθερά μου μιας και κοιμάται σερί το βράδυ, έτσι για δοκιμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni exeis dikio...exei ta kala exei kai ta kaka.

E as skeftomaste oti se ligous mines tha eimaste oles stin idia fasi, kremoules kai kseno gala (ektos an thilasei kamia panw apo 6-8 mines). kai etsi ta pragmata thelw na pisteuw pws tha einai ligo pio eukola afou tha exei teleiwsei kai to stithos kai ta thilastra kai oi apostirwseis!

Kali idea na bgeite me ton antra sou...h prwtes 1-2 fores tha einai duskoles mono apo tin diki sas pleura giati tha exete agxos kai as min uparxei logos! Kai fusika tha sou ksanapw gia alli mia fora pooooooso tuxeri eisai pou koimatai seri! Egw apo tote pou gennisa, panw apo 3 mines diladi, den exw koimithei akoma mia nuxta olokliri!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!

Ολα καλα??

Ελενα αυριο τελειωνετε με τη τζαμαρια?Επιτελους να ησυχασεις.Και να απολαυσεις!Αλλα τωρα θα εχεις μια δουλεια παραπανω το ξερεις???Να καθαριζεις το τζαμι :lol::lol:

Νανσουμπινι μου ηρθε κατι με το ποσό που εγραψες...

Πολλα λεφτα ρε γαμωτο.Και για μωρουδιακα και παιδικα που δεν τα βαζουν πολυ καιρο,ειναι κριμα να ειναι τοσο ακριβα.Μετα απο αυτο μαλλον θα αργησει ο αντρας σου λιγο να παρει την τσαντα. :(

Να βαζεις σε μια τσαντουλα καποιο απο τα παλια τις Σαντυς και να το δινεις στη μικρη για καινουριο! :D

Μπεμπουλα με γεια τα παπουτσακια!Κι εγω θελω,αν κι εχω απειρες ,και πολλες αφορετες ακομα...Πρεπει να κανω αποσβεση!!

Ναταλακι μαλλον εχει μπλοκαρει ο αντρας σου τωρα που το εχει και λαιβ το μωρο!

Αν του το αφηνες για 2 ωριτσες να πας καπου δεν θα τα καταφερνε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia exeis dikio...auto oute pou to eixa skeftei giati ta alla ola exoun patzouria kai den lerwnotan to tzami, twra auti h terastia tzamaria den tha exei patzouri opote tha ginei xalia... :shock:

Sas ebala fwto mpempas kai moi! Lia meta pou tis bgalame paratirisa oti den fainetai to tigre kommati sto mplouzaki :( mono ligo, alla afou to exeis ksanadei to rouxo tha to anagnwriseis ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε λια δε το χα σκεφτει αυτο!ναι γιατι η σαντυ εχει παρα πολλα ρουχα!σαν μοναχοπαιδι τις ψωνιζαμε συνεχεια!κ ακριβα κιολας!τα μωρουδιακα φορμακια της ειναι ολα σχεδον lapin.αλλες εποχες :lol::lol:

ουφ κοριτσια εκανα ξεκαθαρισμα στα παιχνιδια τησ σαντυ κ τα χωρισα σε τσαντουλες..κουζινικα πλαστελινες κ τωρα θα φτιαξω τα της ζωγραφικης..χαμος!κ πρεπει να μπει μια σειρα!για να οργανωθουμε να παιζουμε ενα ενα παιχνιδι..τα ειχα ολα να φαινονται κιολας κ μου πε η παιδοψυχολογος πως δεν πρεπει να περιτριγυριζεται με παιχνιδια παντου γιατι αποσυντονιζεται κ πρεπει να ασχολειται με ενα καθε φορα κ μετα να μαζευεται.τοσο καιρο που ειχε δωματιο παιδοτοπο μαλλον ηταν λαθος!τα επαιζε ολα μαζι..αφηνε το ενα επιανε το αλλο.

χαχα τωρα που αρχισε να τρωει αυγο τηγανιτο με ψωμακι της εφτιαξα κ ψωμι! :lol::lol: δεν παιζομαι αλλα στο φουρνο δεν μπορω να παω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλες!!!!

Συμφωνω και εγω ότι τα εσωρουχακια του mothercare ποιοτικά είναι τα καλύτερα αντέχουν πολυ σε σχέση με αλλα...

Βικακι θα περάσουν μονα τους τα σπιθουρακια είναι αυτο που σου είπαν τα κορίτσια απο τις ορμονες της εγκυμοσύνης, μπορείς να βάζεις λίγο απο το γαλατακι σου έτσι έχω ακούσει.

Έλενα σε καταλαβαίνω με την σκόνη και την ανακατωσουρα στο σπίτι, είστε όμως γρήγοροι εμείς ακόμα :twisted::twisted:

Αμαλία πως παει το πακεταρισμα?

Κατερίνα θα έχεις και παρέα και βοήθεια απο τα πεθερικα, αφου τα πάτε καλα για καλο είναι.

Αριαδνη τέλεια ανανεωθηκες έκανες και την βόλτα σου, αφου τα καταφέρνει ο άντρας σου είσαι ήσυχη.

Χριστίνα μεγεια τις γόβες, ωραία που βγήκατε και εσείς, χρειάζεται βρε κορίτσια όλες το έχουμε αναγκη να ξεσκαμε λίγο.

Νανσυ τόσα πολλα για παιδικα ρούχα, αλλα και τι να κανεις? αυτο με το γιο το σκέφτομαι και εγω είχα συνηθίσει απο την κόρη μου που ήταν και είναι αδυνατουλα και ο μικρός μου φαίνεται καρβελακι :lol::lol: Δυο μηνών ζύγιζε όσο η κόρη μου τεσσάρων!!!!

Λια να μας γράψεις αυτα τα δικαιολογητικά για τον ΟΑΕΔ καλα το ποσο είναι συγκλονιστικό, τόσα λεφτά δεν ξερεις τι να τα κανεις :lol:

Ελένη βολτουλα και εσείς σήμερα, καλα να περάσετε, γέλασα γιατι και ο δικος μου όταν λέει ότι θα έρθει νωρίς αυτο εννοεί κατα τις 7 και μέχρι να ετοιμαστουμε να φύγουμε παει 8.....

Ναταλια καλα τα παει ο μικρός με το φαγητο, να μιλάς με τον άντρα σου για ότι σε απασχολεί και να του ζητάς βοήθεια

Σας αφήνω ξύπνησε ο μικρουλης και πάω να τον ταισω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

τι κανετε κοριτσαρες;

εγω περιμενω τον μπιλακο με τον αντωνη,εχουν παει να παρουν παπουτσια με τη πεθερα μου για το παιδι κ θα τηγανισω κεφτεδακια με πατατες,μου ειχαν κατσει οι κεφτεδες.

χθες κοιμηθηκε παλι 3 η ωρα ενω ηταν ξυπνια απο τις 7.τα νευρα μου δεν περιγραφονται.σημερα σερνομαι.κοιμηθηκε ως τις 9.30 αλλα ηθελα κ αλλο υπνο.εχει μαζευτει κουραση κ δε φτανει το 6ωρο,εγω για να ξεκουραστο θελω απο 8 ωρες κ πανω. :D:D αλλα το ξεχναμε για λιγους μηνες ακομα ;)

νανσυ μου με γεια τα ρουχαλακια.συμφωνω απολυτα,με τα δυο παιδια ποτε το ενα ζηταει ποτε το αλλο κ η μερα περναει νερο..αλλα νερο ομως.μα λεω συνεχεια πως περασε ο μηνας κ δε το πιστευω οτι παμε για οκτωμβρη.κ εγω οταν ειμαι με τη μπεμπα νιωθω αλλιως,οτι ειναι πολυ ευκολο κ οτι ειμαι μονη.κ ο αντωνης ειναι σχετικα ησυχος,αλλα θελει τη φροντιδα του,ακομα ειναι μικρος.

νεα δεν εχω,μακαρι να ειχα,οτι συμβει παντως θα σας γραψω στην ομαδα.

πολυ ζεστη κ σημερα.

θα παω να δω τις φωτο σας τωρα που θα τελειωσω με αυτα που γραφω εδω,ελενα πολυ θελω να δω τη θεα σας,μακαρι να μεναμε κοντα να ερχομασταν για καφε.κ οσο για κρητη γενικα πολυ θελω να παω γενικα καποια στιγμη.αρα μπορει καποια μερα να τη δω κ τη θεα live! :D;)

αριαδνη μου ωραια που πηγες για ποτακι,κ εγω αν βγαινω εξω εστω κ με τα παιδια κ τον αντρα μου γυρναω αλλιως μετα,τα βλεπω ολα αλλιως.θα περασει ο καιρος κοριτσια κ θα τα κανουμε ολα πιο ευκολα.

η σταυρουλα που χαθηκε βρε κοριτσια;νομιζω δεν εχει γραψει σε αυτο το νεο ποστακι ε;

χριστινακι με γεια τις γοβες,αντε να βγεις κ εσυ να τις φορεσεις!

κοριτσια μου παω να δω τις φωτο σας κ να παρω κ τον αντρα μου να δω που βρισκεται γιατι πειναωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανουν οι μανουλες..βλεπω ευχαριστα σημερα κ καλη διαθεση...

Αριαδνη καλα εκανες κ ηπιες ποτακι κ ναναι καλα ο αντρας σου που κρατησε την μικρη κ τα καταφερνει μια χαρα..

Χριστινα μεγεια κ τις γοβες σου..ευχομαι ολα καλα με τα πρωτα σας εμβολια

Νανσυ μεγεια τα ρουχαλακια των παιδιων καλοφορετα να ειναι..κ ειδες τι ωραια λυση σου προτεινε η Λια σουπερ...ετσι να κανεις..κ ψωμι ζυμωνεις μπραβο σου.

Ναταλακι για τον αντρα σου δεν ξερω τι να πω..κ εμενα 32 ειναι αλλα ειναι πολυ ωριμος..δεν μπορω να πω οποτε κ να του πω θα με βοηθησει ασχετα ν με βαζει για υπνο κ μετα βγαινει :cry::cry::cry:

τελικα ο μικρος πινει γαλατακι απο το στηθος η μπουκαλι :?::?: εστρωσε καθολου :?: να προσεχεις το στηθος σου..

Κατερινακι ποσο χαιρομαι που καταφερες να ξεκουραστεις κ συ ειδες υπαρχουν κ καλυτερες μερες κ θα ρθουν κ ακομα καλυτερες.δεν πειραζει να τα κανεις τα εμβολια λιγο πιο μετα..

Ελενη καλη βολτουλα κ για σας σημερα...να περασετε καλα...

Ελενα τωρα τι να πω για σενα κ την κορη σου :?::?::?::?::?::?::?::?: ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ :!::!::!::!:

η μικρη μεγαλωσε πολυ...κ θεικο το ναζι της

κ τι να πω για την τζαμαρια,λιγο επιπλεον δουλεια αλλα φανταζομαι θεα καταπληκτικη που θα χεις οταν θα πινεις το καφεδακι σου....

Κατερινακι εσεις πως πατε με τις εργασιες..προχωραει η δουλεια :?:

Βικακη καλη ορεξη....

Λιακι εσυ ξεκινησες μετακομιση :?::?: τα πατε λιγα λιγα τα πραγματα :?: δικτυο θα εχεις η θα σε χασουμε :?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν θηλαζεις θα μας διαβαζεις κ θα μας γραφεις...ετσι κανω κ γω..τον αφηνω ολη μερα ανοιχτο κ οταν ειναι η ωρα για μαμ σας διαβαζω κ σας γραφω.

Η Σταυρουλα χαθηκε,δεν εχουμε το τηλ της να μαθουμε αν ειναι καλα :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia :-*

Bikaki auto gia ton upno ksanapesto...ase kai egw kommatia eimai tis perissoteres imeres.

Makari re Bikaki na erthete, egw polu thelw na sas gnwrisw apo konta! Twra exei mpei sto klima kai o antras mou giati tou exw pei idi oti opoia erthei Xania tous filoksenoume! :lol:

Kokona s'euxaristoume! O antras sou mono 32 einai? Ton ekana gia pio megalo...esu poso eisai?

Lia giati na min exeis toso xrono kale?? Epidi einai pio megalo to spiti? H epidi tha einai o antras sou mazi sas pio polles wres? Tha deis pou tha briskeis xrono!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω κοκονα μου τοσο ειμαι!!εφτιαξα ψωμακια παπακια χελωνιτσες κ αστερια! :lol::lol: ελενα εγω δεν αναρωτιεμαι για την ηλικια σου αλλα για το υψος σου... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θα εχω τοσο χρονο οσο τωρα γιατι θα πρεπει να κουμανταρω ολο το σπιτι μονη,τωρα με βοηθαει πολυ η μαμα μου,με μαγειρεμα,σιδερωμα,κραταει και το μωρο το απογευμα αν θελω να κανω καμια δουλεια.

Και μεχρι να τακτοποιησω τα παντα εκει θα παρει μερες.Εχει αφησει πραγματα η πεθερα που δεν τα θελει,αλλα δεν θελει ουτε να τα πεταξει... :evil: Και πρεπει εγω να τα μαζεψω και να τα βαλω στο παταρι,να μου πιανουν και το χωρο.

Μη νομιζεις δεν θα ειναι και πολλες ωρες στο σπιτι ο αντρας μου.Το μεσημερι δεν θα εχει παντα χρονο να αραξει αν εχει να παει για επισκευη.Απλα θα κατεβαινω εγω με το μωρο στο μαγαζι και θα τον βλεπουμε περισσοτερο εκει.

Ηλικιες λετε?Εγω 27 ο αντρας 33.

Η Ελενα δεν λεει το υψος για να μην μας κομπλαρει!!!

Εχει στο μεγκα το σιριαλ με τους 3 γιους.Πλακα εχει.Αλλα πολυ ''ευκολα'' τα δειχνουν..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα ειστε κουκλες και οι δυο :D:D:D:D:D:D . Η μικρη ειναι σκετη ζωγραφια και μου αρεσαν πολυ αυτα τα φανελακια με τα φρου φρου στα μανικια. Ειναι γνωστης εταιριας?

ΚΑι εσυ κορμαρα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif]

Τα πεθερικα ειναι καθ' οδον, σε καμια ωριτσα το αργοτερο θα ειναι εδω. Ο πριγκιπας κοιμαται και οταν ξυπνησει θα χαρει πολυ που θα τους δει γιατι τους εχει πολυ αδυναμια μιας και του κανουν οοοοοοοοοοοοοολα τα χατηρια. Αλλα και αυτοι τον εχουν θεο, ειναι βλεπετε το πρωτο τους εγγονι και το μοναδικο αγορι στο σοι που θα κρατησει και το επωνυμο ζωντανο!!!!!

Ρε νανσουμπα πλακα μας κανεις? Εδω εμεις δεν προλαβαινουμε να χεσ@υμε με 2 μωρα και εσυ με 3 κανεις και ψωμι????????????????????????????? κατσε ξεκουρασου γρηγορα!!!!

Σταυρουλα, μαρακι, αλεκος απουσια :shock:

post-9371-13873939656276_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...