Μετάβαση σε περιεχόμενο

έκπτωση 50% για διωρο παιδικό πάρτυ από τα παιδικά Γλέντια!!


Recommended Posts

Ένας τυχερός θα κερδίσει έκπτωση 50% για ένα δίωρο παιδικό πάρτυ από τα παιδικά Γλέντια

Παιδικά Γλέντια

Η παρέα του pamebolta.gr και τα Παιδικά Γλέντια δίνουν την ευκαρία σε 1 τυχερό να κερδίσει ένα δίωρο παιδικό πάρτυ στην μισή τιμή .

Ο νικητής θα είναι ο 30ος που θα συμπληρώσει την φόρμα που θα βρεί εδώ (πατήστε πάνω στο εδώ)

Το όνομα του νικητή θα δημοσιευθεί την Δευτέρα 30/1 στην πρώτη σελίδα του www.pamebolta.gr

ο νικητής θα μπορεί να διαλέξει πότε θέλει να έρθουν τα Παιδικά Γλέντια στο πάρτυ του στην μισή τιμή

Λίγα λόγια για τα Παιδικά Γλέντια

παιδικά γλέντιαΝα σας συστηθώ λέγοντας λίγα λόγια για μένα.

Ονομάζομαι Φωτεινή και έχω σπουδάσει Παιδαγωγικά στο Τμήμα Προσχολικής Αγωγής Αθηνών.

Έκτοτε, μέχρι και σήμερα, έχω δουλέψει σε παιδικούς και βρεφονηπιακούς σταθμούς, δημόσιους και ιδιωτικούς, με ποικίλες ηλικίες παιδιών, από 1 έως 6 ετών.

Έχω αποκομίσει αξέχαστες εμπειρίες συμμετέχοντας σε παιδικές κατασκηνώσεις, για 6 χρόνια, ως υπεύθυνη ομάδων παιδιών ηλικίας 5-10 ετών και παράλληλα ασχολούμαι από μικρή με το χορό και τη μουσική, έχοντας σπουδάσει ακορντεόν για 8 χρόνια, πιάνο και φλογέρα.

Οι μέχρι τώρα εμπειρίες μου με οδήγησαν στο να γνωρίζω πολύ καλά πως, για κάποιον που περιτριγυρίζεται από παιδιά, είναι αναγκαία η συνεχής ανατροφοδότηση γνώσεων, γι' αυτό και παρακολουθώ αρκετά σεμινάρια με θέματα σχετικά με το παιδί και την πολύπλευρη ανάπτυξη και εξέλιξή του σε όλους τους τομείς.

Κάπως έτσι ξεκίνησαν τα «παιδικά γλέντια».Παιδικά γλέντια

παιδικά γλέντιαΈχοντας πολυετή και καθημερινή επαφή με μεγάλες ομάδες παιδιών, αναγνωρίζω τις ιδιαίτερες ανάγκες τους για κίνηση, εκτόνωση και διασκέδαση πολύ καλά.

Για το λόγο αυτό έχω σαν βασικό άξονα των παιδικών πάρτυ που διοργανώνω τις ανάγκες αυτές.

Είναι σημαντικό να αναφέρω πως τα παιχνίδια δεν επιλέγονται τυχαία, αλλά είναι προσαρμοσμένα και μελετημένα, ώστε να αφορούν τις ηλικίες των εκάστοτε παιδιών που αναλαμβάνω.

Στα παιχνίδια αυτά προσπαθώ πάντα να έχω την ενεργή συμμετοχή όλων των παιδιών(χωρίς αυτό να γίνεται αναγκαστικά) αποζητώντας την κινητοποίηση των παιδιών κεντρίζοντας το ενδιαφέρον τους, έτσι ώστε να μπορέσουμε να ζήσουμε όλοι μαζί τη χαρά του ομαδικού παιχνιδιού, την ικανοποίηση της επίτευξης ενός κοινού στόχου, τη χαρά και το κέφι ενός «παιδικού γλεντιού»!!!

*Προσωπική μου επιλογή στις μεταμφιέσεις μου, μια που θεωρώ το πρόσωπο ως βασικό εργαλείο έκφρασης και επικοινωνίας, είναι να ΜΗ βάφομαι με μπογιές προσώπου, ώστε να είμαι προσιτή ακόμα και σε πολύ μικρά παιδιά

δειτε το site για τα ΠΑΙΔΙΚΑ ΓΛΕΝΤΙΑ εδω:

http://paidikaglentia.blogspot.com/2011 ... st_23.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...