Μετάβαση σε περιεχόμενο

χρειαζομαι βοηθεια


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια εχω φτασει στουσ 8 μηνες με πολυ στενη παρακολουθηση γιατρου κ ακομα τιποτα θελω μια χαρη επιδει για 3 μηνες δε θα παιρνω θεραπια για να μεινω εγκυος θελω να με βοηθησει αν ξερει κατι καποια απο εσας θελω να παραγγελω τεστ ωοριξιας απο το εξωτερικο που ειναι φτηνα γιατι εδω κοστιζουν πολυ θελω να με παρακολουθησω κ ετσι να με δω λιγο πως θα ειμαι κ αν ξερει καποια πως χρεισημοποιουνται γιατι δεν εχω κανει ποτε αυτα συγνωμη αν κουρασα :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου!

Μπορείς να παραγγείλεις κι από Ελλάδα φτηνά τεστάκια.

Μπες στο www.hometests.gr - έχει τεστ ωορρηξίας, εγκυμοσύνης κλπ.

Σου στέλνουν και οδηγίες πως να τα χρησιμοποιήσεις, δεν είναι κάτι δύσκολο.

Καλή επιτυχία στην προσπάθεια, εύχομαι σύντομα να 'χεις το πολυπόθητο αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε μπαμπαλού μήπως θα έπρεπε να ηρεμήσεις λιγάκι :?:?:?:?

όσο το κυνηγάμε αποτελέσματα δεν έχουμε......

Χαλάρωσε κ θα έρθει από μόνο του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιωθο ηρεμη με ολα αυτα που συμβενουν γυρο μας νιωθο αρκετα ηρεμη απλα περιμενω ειδη πολυυυυυυυυ καιρο κ ακομα αποτελεσμα δεν εχω θελω να νιωσο κ εγω αυτη τη χαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εαν περιμένεις πολύ 8 μήνες.... ας μην μιλήσω για μένα που περιμένω πάνω από 1,5 χρόνο ας μιλήσουν άλλες κοπέλες που έχουν ταλαιπωρηθεί για χρόοοονια......

φιλικά υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • κι εμενα παντως μπανια με αφηνει κανονικα.. μου ζητησε απλα να προσπαθω να πηγαινω σε καθαρες θαλασσες και να αλλαζω κατευθειαν μαγιο. επισης μου ειπε οτι ειναι μια απο τις καλυτερες ασκησεις για τις εγκυους. απιστευτο ε; δεν το ηξερα.. το αντιθετο φοβομουν γτ πολλοι γυναικολογοι δεν επιτρεπουν τα μπανια.. για τα νυχια που τον ρωτησα, μου ειπε οπου κ να ψαξεις δεν θα βρεις επιστημονικη βιβλιογραφεια με αποδεδειγμενα θετικη είτε αρνητικη επίδραση.. το αφησε πανω μου... τα μαλλια μου ζητησε να μην βαψω μεχρι την 13η εβδομαδα.. για τα υπολοιπα δεν εχω ρωτησει, την Τεταρτη αν ολα ειναι καλα θα τον ρωτησω 2-3 πραγματα..
    • Καλησπέρα Λευκη μου!!! Χαιρομαι που εισαι τοσο καλα!!! αυτη η ψυχολογια ειναι η καλυτερη για το μπεμπακι σας!!!🥰 Με το καλο η αυχενική σου!!! 🙏❤️🧿
    • Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶 @elenitsa2. Επόμενος υπέρηχος 10/07 @Antonia2 Επόμενος υπέρηχος 10/07 @annitakianna Επόμενος υπέρηχος 15/07 @Xrisa95 Υπέρηχος 18/07-Αυχενική 06/08 @Elenaki_ Αυχενική 24/07 @ΛΕΥΚΗ Αυχενική [μεταξύ 30/07-05/08] @Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;
    • Ευχαριστω Ελενακι μου για τις συμβουλες!!! ετσι ειναι οπως τα λες!! και στατιστικα να το παρουμε λογικα θα πανε ολα καλα.. Σε 15 μερες σχεδον η αυχενικη σου!!!! με το καλό!!!! 🙏❤️🧿
    • @_piripiri_ & @Kallia.Geo τι τυχερές που είστε που νιώθετε τις κινήσεις του μωρού! Κι εγώ ανυπομονώ να έρθει αυτή η στιγμή! @Kiddo μου την Πέμπτη έχω τον επόμενο υπέρηχο και Παρασκευή φεύγω για διακοπούλες! Την Πέμπτη και επίσημα 15 εβδομάδες και προχωράμε! Πάντως κορίτσια αν και ακόμα δυσκολεύομαι με ναυτίες, αναγούλες και εμετούς, τώρα οι μέρες περνάνε πιο εύκολα, καμία σχέση με τις πρώτες εβδομάδες που η κάθε μέρα μου φαινόταν αιωνιότητα!!!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...