Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ?


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα. Δεν ξέρω για τις προκαταλήψεις πάντως έχω διαβάσει ότι στην εγκύμοσύνη και ειδικά τους τελευταίους μήνες δεν κάνει να είσαι σταυροπόδι γιατί δεν γίνεται σωστά η κυκλοφορία του αίματος, τωρα τι να πω λετε να υπάρχουν και άλλοι λόγοι?Εγώ πάντως πιστεύω ότι αυτός είναι ο λόγος και οι μεγαλύτερες σε ηλικία το παρερμηνεύουν και μας ζαλίζουν και εμάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 229
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια καλημέρα. Δεν ξέρω για τις προκαταλήψεις πάντως έχω διαβάσει ότι στην εγκύμοσύνη και ειδικά τους τελευταίους μήνες δεν κάνει να είσαι σταυροπόδι γιατί δεν γίνεται σωστά η κυκλοφορία του αίματος, τωρα τι να πω λετε να υπάρχουν και άλλοι λόγοι?Εγώ πάντως πιστεύω ότι αυτός είναι ο λόγος και οι μεγαλύτερες σε ηλικία το παρερμηνεύουν και μας ζαλίζουν και εμάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα. Δεν ξέρω για τις προκαταλήψεις πάντως έχω διαβάσει ότι στην εγκύμοσύνη και ειδικά τους τελευταίους μήνες δεν κάνει να είσαι σταυροπόδι γιατί δεν γίνεται σωστά η κυκλοφορία του αίματος, τωρα τι να πω λετε να υπάρχουν και άλλοι λόγοι?Εγώ πάντως πιστεύω ότι αυτός είναι ο λόγος και οι μεγαλύτερες σε ηλικία το παρερμηνεύουν και μας ζαλίζουν και εμάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα. Δεν ξέρω για τις προκαταλήψεις πάντως έχω διαβάσει ότι στην εγκύμοσύνη και ειδικά τους τελευταίους μήνες δεν κάνει να είσαι σταυροπόδι γιατί δεν γίνεται σωστά η κυκλοφορία του αίματος, τωρα τι να πω λετε να υπάρχουν και άλλοι λόγοι?Εγώ πάντως πιστεύω ότι αυτός είναι ο λόγος και οι μεγαλύτερες σε ηλικία το παρερμηνεύουν και μας ζαλίζουν και εμάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 years later...

Εγω κοριτσια γεννησα στις 28 σεπτεμβριου και το κοριτσακι μου ειναι 33 ημερων. Καλο ειναι να μην βγαινουμε για 40 περισσοτερο για να θωρακιστ

Ει το ανοσοποιητικο συστημα του παιδιου. Με μετρο οι επισκεψεις κ ας παρεξηγηθει οποιος θελει εσεις κοιταξτε να προστατευσετε το παιδι σας που ειναι σαν σφουγγαρι ο οργανισμος του τον πρωτο καιρο. Μακρυα απι παιδια γιατι μεταδιδουν ευκολα ιωσεις !! Υπομονη βρε κοριτσια εξαλλου εκμεταλευτειτε το γεγονος οτι ειστε κοντα στο παιδακι σας φροντιστε το χαριστε του αγαπη κ αγκαλια και δεθειτε μαζι του σας εχει αναγκη ! Τι πιο ομορφο πραγμα απο το να γινεσαι μαμα κ να κρατας επιτελους αγκαλια το αγγελουδι σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...