Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΦΡΕΣΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΪΟΥ....


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΟΣΤ ΓΤ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ!!!!

ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΜΕ ΟΣΕΣ ΘΑ ΜΕΝΟΥΝΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!!!

ΕΙΜΑΙ 6,5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ 2ο!!!!ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΘΑ ΓΦΙΝΕΙ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ 4/6 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΔΕΥΤΕΡΗ ΖΩΟΥΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ σε σενα!!εγω ειμαι στην 23η βδομαδα εγκυος (με τους μηνες εχω μπερδευτει) κ περιμενω το 1ο μου παιδακι..να σου ζησει η μικρουλα κουκλα ειναι κ με το καλο το μωρακι σου.. :D εγω εχω αγχωθει λιγο με τον γιατρο μου..διαβαζω εδω στα ποστ οτι οι γυναικολογοι μετρανε τη πιεση, ζυγιζουν για να δουν το βαρος, κοιτανε τα ποδια αν εχουν πρηστει κ για κιρσους..εμενα τιποτα απο ολα αυτα.εδω του θυμησα οτι δεν εχω κανει απο τον 4μηνα εξετασεις αιματος..ειναι φυσιολογικο η ειμαι απλα υπερβολικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ εισαι πολυ μπροστα!!!! με το καλο!!!! σου γραφω γρηγορα κλαιει η μικρη, καλο ειναι να τα βλεπει αυτα τα πραγματα ο γοατρος καθε φορα ομως, και κοιτα να κλεισεις ραντεβου να ΚΑΝΕΙς εξετασεις , και να αλλαξεις γιατρο αν δεν σου παρει πιεση κλπ τι κανει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΙΜΑΙ 23 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 26 ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΑΠΛΩΣ ΗΡΘΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΕΓΩ...ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!!!!! :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΤΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ!!!!!!!! ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΓΕΡΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΦΙΑ!!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΙ ΓΩ...ΧΑ ΧΑ! ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ..ΜΟΝΟ!!!!!! ΜΑΤΣ ΜΟΥΤΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΞΑΝΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fatsoylina καλημέρα και από εμένα! Εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσήνη και να σου ζήσει το παιδάκι σου! Εγώ έμαθα για την εγκυμοσύνη μου τέλος Απριλίου αλλά το είδαμε το σποράκι μας πρώτη φορά μέσα στο Μάιο οπότε νομίζω ανήκω και σε αυτή την κατηγορία! :P

Μετά από αρκετό καιρό προσπαθειών θα αποκτήσουμε αν όλα πάνε καλά το πρώτο μας παιδάκι και έχουμε χαζέψει από τώρα 8-}

Από συμπτώματα πως τα πας; Εγώ έχω λίγες αναγούλες (όχι εμετούς ευτυχώς) και έντονες ζαλάδες. Το δύσκολο όμως για μένα είναι ότι από το τέλεος της 5ης εβδομάδας είχα λίγο καφετιά και κάποιες φορές ροζ :( Από τότε είμαι στο κρεβάτι και δεν κάνει να καθίσω σε καρέκλα καθόλου, ούτε φυσικά να περπατώ. Ας είναι καλά το εμβρυάκι μας και θα κάνω υπομονή τι άλλο να κάνω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα παρεουλα με το καλο κ εσεις!!!!!!! λοιπον εχθες εγω ειχα τα γενεθλια της κορης μου και ηταν πολυ ωραια!!!! οσο για συμπτωματα μελαγχολια ανορεξια εμετο αναγουλες , ευτυχως εχω την μικρη και ξεχνιεμαι λιγακι!!!!κλαμα πολυ!!!!

οποτε evi μην ανησυχεις μελαγχολια στο φουλ, madi μου και εγω ειχα λιγα καφε στην 5 -6 εβδομαδα δεν εηξερα οτι ημουν εγκυος ομως στην 7 το εμαθα λογω θηλασμου δεν το ειχα καταλαβει!!!1τωρα εχουμε αποθηλασει ........ ξεκουραση και ολα θα περασουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ άσε evinicolas εμένα η κλεισούρα ώρες ώρες με ρίχνει τόσο πολύ που αρχίζω να κλαίω χωρίς λόγο στα καλά καθούμενα. Και μετά με πιάνουν κάτι τύψεις, που ενώ κατάφερα μετά από τόση ταλαιπωρία που περάσαμε να μείνω έγκυος φυσιολογικά, τώρα κάθομαι και κλαίγομαι που έμεινα κάποιες μέρες μέσα. Νιώθω πολύ αχάριστη και με ξαναπιάνουν τα κλαματα! Ο άντρας μου ο καημένος τα έχει παίξει και δε ξέρει πως να με παρηγορήσει. Είναι οι ορμόνες που μας τρελαίνουν! Θέλω να πιστεύω ότι μετά τον 3ο θα βελτιωθούν τα πράγματα! Κουράγιο και υπομονή!

Σε εμένα ευτυχως σταμάτησαν τα καφετιά και αρχίζω να νιώθω λίγο πιο δυνατή. Βέβαια ακόμη δεν με αφήνει η γιατρός μου να περπατώ και να κάθομαι σε καρέκλα αλλά ελπίζω ότι σε λίγο καιρό θα μπορώ να βγαίνω έστω και λίγο.

fatsoulina χρόνια πολλά στο κοριτσάκι σου να είναι παντα γερή και ευτυχισμένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ 6 ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΠΟΛΥ. ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΩ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΥΜΒΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΤΟ ΚΑΚΟ. ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΟ ΠΩΣ;ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΜΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me to kalo to mpempaki sou koritsaki mou, φυσιολογικο ειναι μην ανησυχεις απλα οτα ν σ ερχεται αυτη η σκεψη να χαμογελας και να καθησυχαζεις το νινι σου και τον εαυτο σου με χαμογελα και χαδακια στην κοιλιτσα!!!! να κανεις την προσευχουλα σου και ολα θα πανε καλα. εγω στην πρωτη το σκεφτομουνα αυτο τωρα στο δευτερο ειμαι πιο χαλαρη και ηρεμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...