Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου πως είσαι? Χάρηκα πολύ για το θετικό σου τεστ!! Θυμάμαι που μιλούσαμε σε διάφορα θέματα που άνοιγες!! Βλέπω ότι πάνε όλα καλά με την εγκυμοσύνη σου!! Γενικά έχω την αίσθηση ότι μετά από 1500 μονάδες δεν υπάρχει λόγος να κάνεις χοριακη μιας και φαίνεται υπερηχογραφικά η εξέλιξη της εγκυμοσύνης οπότε εγώ θα σου έλεγα να μην δώσεις σημασία σε αυτό!! Εκτός αυτού δεν αποκλείεται να έγινε και κάποιο λάθος!! Όσο για το ροζ ξέρω ότι έχουν αρκετά κορίτσια ροζ και συνήθως φεύγει με ξεκούραση και ουτρο!!! Παίρνεις ουτροζεσταν??  
    • Κορίτσια μου τι κάνετε? Πώς είστε?? Καλά το τσιγάρο είναι πονεμένη ιστορία και ξέρω πολλές κοπέλες που κάνουν έως 3 τσιγάρα την ημέρα επειδή τους το επιτρέπει ο γιατ! Αν και εμένα η δικιά μου με άφηνε ξέρω ότι θα έκανα και εγώ ! Αλλά ήταν κατηγορηματικη και αναγκαστικά κάνω ότι μου πει!! Αλλά εντάξει ας είναι καλά το σπορακι μου και τα κόβω όλα!! Σε άλλα νέα @Antonia2 έρχεται η ωρα του πρώτου υπερήχου το πιστεύεις?? @Xrisa95 η αυχενική σου είναι σε ένα μήνα σχεδον! Και μένα για τότε μου είπε για αυχενική!! Είμαστε αρκετά κοντά εμείς 
    • Κορίτσι μου δυστηχως αυτό δεν δείχνει κάτι αν ήταν μια μέρα πριν θα σου έβγαζα κάτι έστω μια αχνη γραμμουλα 😕 απόλαυσε το καλοκαίρι αν μπορείτε να πάτε και διακοπές ακόμα πιο ωραία γιατί εγω δυστηχως δεν μπορω να πάω πουθενά διακοπές όχι μόνο φέτος έχω να πάω κάπου τουλάχιστον μια πενταετία πέρα από το πατρικο μου που αυτό δεν πιάνετε για διακοπές.. περασε αρκετός καιρός που προσπαθείς είναι η αλήθεια έχεις σκεφτεί να κάνετε μια προσπάθεια με σπερματέγχυση ή δεν θέλεις να μπεις σε τέτοια διαδικασία ; 
    • Απόλαυσε το λαβράκι σου, το Σαββατοκύριακο σου, ξεκουράσου και αν από βδομάδα συνεχίζονται αυτά τα υγρά το βλέπεις! αφού δεν ανησυχεί τον γιατρό σου, όλα καλά!
    • Κοιτα αν δεν έδωσες πολλά λεφτά για να το πάρεις οκ.. γιατί καποια βλέπω έχουν 100 ευρώ και… εκεί δεν αξίζει όταν με 150-200 ευρώ παίρνεις κάθισμα αυτοκινήτου εγω έτσι το σκέφτηκα δηλαδή  παντως βλέπω τα ανέβασαν ολα και το καρότσι που είχα πάρει είναι πιο ακριβό και το κάθισμα αυτοκινήτου 🤷‍♀️ μεγάλη αύξηση μέσα σε 2 χρόνια   Ίσως τον χειμώνα να βγάζουν καλύτερες προσφορές δεν ξέρω καθόλου.. οποτε κοιτα το δεύτερο παιδάκι να το κανείς χειμώνα 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...