Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπερμοδιάγραμμα σε δημόσιο νοσοκομείο


Recommended Posts

Κορίτσια γειά σας,

Έχω ραντεβού να περάσω από την επιτροπή ΙΚΑ για εξωσωματική μέσα Ιουλίου. Έχουμε σπερμοδιαγράμματα από ιδιωτικά εργαστήρια αλλά πρέπει να πάρουμε και από δημόσιο νοσοκομείο. Ξέρει καμία τη διαδικασία? Πρέπει να κλείσουμε ραντεβού ή πάμε έτσι. Μπορούμε να έχουμε το δείγμα μαζί από το σπίτι? Αργούνε να βγούνε τα αποτελέσματα?

Επίσης εγώ έχω υπερηχογράφημα 9 μηνών λέτε να μου δημιουργήσουν πρόβλημα στην επιτροπή?

Ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...
Κατάφερα τελικά να βρω ραντεβού στο Αλεξάνδρα σε μία εβδομάδα από τώρα ευτυχώς , στο τηλέφωνο 2103381608.

Καλησπέρα κορίτσια σκέφτομαι να κάνει ο άνδρας μου σπερμοδιάγραμμα σε δημόσιο νοσοκομείο.Είναι αξιόπιστα τα αποτελέσματα?ο γιατρός μας πρότεινε τον Λυμπερόπουλο αλλά είναι 135 ευρώ και το ικα δίνει πίσω 5 ευρώ μόνο.Μας την έγραψε την εξέταση γιατρός του ΙΚΑ.

το τηλεφωνο αυτό ισχύει για το Αλεξάνδρας?Στο έλενα έχετε κάποιο τηλ. και ποιο τμήμα του νοσοκομείου θα πρέπει να ζητήσω για ραντεβού?

ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...