Μετάβαση σε περιεχόμενο

sos ...ξανα την ιδια καταληξη με το φεβρουαριο..


Recommended Posts

την ενατη μερα απο την εμβρυομεταφορα εχω αιμα σκουρο σταγονες..πονουσα 2 μερες πολυ τωρα ηρεμησα..κριμα και ειχα τοσο καλο προαισθημα αυτη τη φορα..δεν εχω παρει ακομη το γιατρο αλλα ξερω οτι θα μου πει να συνεχισω τα φαρμακα και να παω την τριτη για χοριακη..κριμα ρε κοριτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαταρχήν ψυχραιμία.

Μπορεί να είναι λίγες σταγόνες και αύριο να μην έχεις τίποτα. Σε παρακαλώ μην απογοητεύεσε ακόμα.

Ακόμα και έτσι να είναι μην το βάζεις κάτω. Το θαύμα θα γίνει. Αν όχι τώρα την επόμενη φορά σίγουρα.

Εγώ περιμένω και αύριο νέα σου. Μπορεί αύριο να είναι αλλιώς τα συμπεράσματά σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΙΜΑ , ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΟΡΙΑΚΗ.... ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΧΟΡΙΑΚΗ 350 ΜΟΜΑΔΕΣ, ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 6η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΑ!!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...