Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΡΝΗΤΙΚΗ-ΗΘΙΚΟ ΑΚΜΑΙΟΤΑΤΟ


Recommended Posts

Καλησπερα περα για περα!!!

Σημερα εκανα την χοριακουλα μου μετα απο την

1η μου σπερματεγχυση και βγηκε αρνητικη.

Περιμενα οτι θα πεσω στα πατωματα,θα εχουμε κλαμματα

κ ολα τα σχετικα αλλα το πηρα πολυ ψυχραιμα κ ειμαι μεσα στην καλη χαρα!(τωρα ποσο νορμαλ ειναι αυτη η αντιδραση μη με ρωτατε :P ) :blink::blink:

Πηγα στον γιατρο μου κ κανονισαμε μετα το Πασχα να

ξεκινησουμε διαδικασια εξωσωματικης.

Δεν θελω λοιπον μουτρακια απο οσες δεν τα καταφεραν αυτο το μηνα!!!

Μια ιδεα ειναι ολα κ ολα θα μας ερθουν οπως τα θελουμε!!!

Μην το βαζετε κατω!!!Καλη επιτυχια σε ολες :)

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι οτι προσπαθεια κανετε απο εδω και περα να πιασει τοπο και να αποκτησεις το σπορακι σου που τοσο επιθυμεις!χρειαζεται κοπο για μερικες απο εμας για να μπορεσουμε να κανουμε παιδακι αλλα θα τα καταφερουμε!καλη επιτυχια...ευχομαι γρηγορα με ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσι μου που το πηρες τοσο ψυχραιμα! Με τετοια ψυχολογια που εχεις θα πανε ολα καλα την επομενη φορα, να συνεχισεις να σκεφτεσαι θετικα και συντομα θα ερθει το πολυποθητο!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορει να μην πετυχες τον στοχο σου αυτην την φορα ,

την επομενη φορα ομως μαζι με την προσπαθεια μπορει

να ερθει και το ονειρο.Οσο σκεφτεσαι θετικα εχεις την

δυναμη να προχωρησεις,να πετυχεις να παραμεινεις ΔΥΝΑΤΗ ..

τιποτα δεν τελειωσε,αντιθετως ξεκινησες δυναμικα και μπαραβο

σου,μου εκανε μεγαλη εντυπωση το μηνυμα σου ηταν αισιοδοξο ..

κι ενα τοσο αισιοδοξο μηνυμα σιγουρα σε λιγους μηνες θα κρυβει

και την λεξη ΕΠΙΤΥΧΙΑ ..

σου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου να μεινεις συντομα εγκυος και ολη αυτην την θετικη ενεργεια να την μεταδωσεις αυριο και στο μωρακι σου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ειστε καλα για τις ευχες σας!

Απορω κι εγω με την ψυχραιμια μου :laugh: ,ευτυχως εχω τον αντρουλη μου

που με στηριζει ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ (η ψυχουλα του το ξερει ;) )!!!

Οσες εχετε παιδακια να τα χαιρεστε κ οσες προσπαθειτε

να εχετε στο πισω μερος του μυαλου σας οτι:

Ο δρομος για την ευτυχια πολλες φορες ειναι μακρυς κ η διαδρομη ειναι δυσκολη.

Οταν ομως φτασεις στον προορισμο σου τα ξεχνας ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop έγραψε:

Να ειστε καλα για τις ευχες σας!

Απορω κι εγω με την ψυχραιμια μου :laugh: ,ευτυχως εχω τον αντρουλη μου

που με στηριζει ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ (η ψυχουλα του το ξερει ;) )!!!

Οσες εχετε παιδακια να τα χαιρεστε κ οσες προσπαθειτε

να εχετε στο πισω μερος του μυαλου σας οτι:

Ο δρομος για την ευτυχια πολλες φορες ειναι μακρυς κ η διαδρομη ειναι δυσκολη.

Οταν ομως φτασεις στον προορισμο σου τα ξεχνας ολα!

:):) Μπράβο πραγματικά για την ψυχραιμία σου, τη θετική σκέψη, την αισιοδοξία σου! Να δεις που σε λίγο καιρό, με τέτοια θετική διάθεση, θα μας ανακοινώσεις σίγουρα τα ευχάριστα!!!! ;)

Μπράβο κορίτσι μου, γιατί μας δίνεις ένα "μάθημα" θετικής ενέργειας που το έχουμε ανάγκη όλες όσες βρίσκομαστε στην ίδια θέση με σένα!!!

Κάθε καλό σου εύχομαι!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop,

συγχαρητηρια για την αντιμετωπιση σου!να ξερεις οτι σημερα σε σκεφτομουνα και επειδη ημουν στην δουλεια ολη μερα ειπα την αδελφη μου να μπει στο mammy και να μου πει τα νεα σου!Ειμαι εκπληκτη με την αντιμετωπιση σου!Μακαρι και εγω να αντιδρασω αυριο ετσι αν τα πραγματα δεν ειναι καλα!Παντως μου εδωσες ενα καλο μαθημα:Υπομονη και επιμονη!Μονο ετσι πραγματοποιουντε τα ονειρα!Εξαλου αν θελουμε κατι πολλυ ολο το συμπαν συνομωτει για να πραγματοποιηθει!Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου η επομενη προσπαθεια σου να ναι η τελευταια και ΤΥΧΕΡΗ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XARA35 έγραψε:

Lollipop,

συγχαρητηρια για την αντιμετωπιση σου!να ξερεις οτι σημερα σε σκεφτομουνα και επειδη ημουν στην δουλεια ολη μερα ειπα την αδελφη μου να μπει στο mammy και να μου πει τα νεα σου!Ειμαι εκπληκτη με την αντιμετωπιση σου!Μακαρι και εγω να αντιδρασω αυριο ετσι αν τα πραγματα δεν ειναι καλα!Παντως μου εδωσες ενα καλο μαθημα:Υπομονη και επιμονη!Μονο ετσι πραγματοποιουντε τα ονειρα!Εξαλου αν θελουμε κατι πολλυ ολο το συμπαν συνομωτει για να πραγματοποιηθει!Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου η επομενη προσπαθεια σου να ναι η τελευταια και ΤΥΧΕΡΗ!!!!!!!!!

Ευχαριστω για την σκεψη σου :kiss::kiss: .Κι εγω σε ειχα στο μυαλο μου.

Ολα θα πανε καλα.

Ελπιζω κ ευχομαι αυριο να ειναι η πιο χαρουμενη μερα της ζωης σας :cheer::cheer::cheer: .Η τιμη της χοριακης να χτυπησει στο ταβανι :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...