Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΤΡΥΧΩΣΗ ΚΑΙ ΚΥΗΣΗ


aglikeria

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...

ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ.

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΡΦΩΘΗΚΕ Η ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΣΤΟ ΜΠΙΚΙΝΙ.ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΣΟ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ.

ΑΠΛΑ ΘΑ ΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Ή ΜΗΠΩΣ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ..

ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aglikeria mou geia sou.....loipon na se enimerwsw giati tuxainei na eimai kai aisthitikos.......den uparxei kanena ma kanena provlima na kaneis apotrixwsi stin egumosuni..oson evdomadwn kai an eisai!!!to keri gia ta euaisthita simeia opws to mpikini einai malako....mporeis na kaneis kai me xalaoua.......akomi kai me kruo k me zesto.....an to pareis apofasi mi to skeftese oti tha prokalesei kati..tha deis tha niwseis kai kalutera....twra epeidi tha einai prwti fora isws niwseis ena tsouktsimataki alla den einai tipota.....pisteuw na se voithisa!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

e tote einai analoga sto atomo......i kathemeia kserei ton eauto tis kai to swma tis..alles antexoun alles oxi......mporei na kanei dokimi den uparxei logos fovou.....de simainei oti tha paei ekei kai tha tin petsokopsoun...as zitisei na tin kanoun se mikri perioxi g arxi...an den antexei stamatei kai feugei..an kai de nomizw pws einai ponos alla fovos kai ligo tsouktsimo.....edw re koritsia tha gennisoume stin apotrixwsi tha kollisoume??gnwmi mou xwris na thelw na se prosvalw zouzou..filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ

ΔΗΛ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΚΛΗΘΟΥΝ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΛΠ.

ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΝΙΩΣΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙ ΑΛΛΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΗΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν υπαρχει φοβος για το μωρο ουτε φυσικα για τοκετο...απλα επειδη κανω το μονο κακο ειναι οτι ποναγα πιο πολυ απο πριν που δεν ημουνα εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni22 έγραψε:

e tote einai analoga sto atomo......i kathemeia kserei ton eauto tis kai to swma tis..alles antexoun alles oxi......mporei na kanei dokimi den uparxei logos fovou.....de simainei oti tha paei ekei kai tha tin petsokopsoun...as zitisei na tin kanoun se mikri perioxi g arxi...an den antexei stamatei kai feugei..an kai de nomizw pws einai ponos alla fovos kai ligo tsouktsimo.....

edw re koritsia tha gennisoume stin apotrixwsi tha kollisoume??

:huh: ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΤΗΣ ΦΟΡΑ, ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΙΣΚΑΡΕΙ

ΝΑ ΤΑΡΑΧΤΕΙ.. ??

gnwmi mou xwris na thelw na se prosvalw zouzou..filakia

ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΘΩ ΠΡΟΣΒΕΒΛΗΜΕΝΗ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ..ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΕΣ

ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ?? :blink::P

ANYWAY,aglikeria αν πιστευεις οτι δεν θα πονεσεις..συζητησε το κ με τον γιατρο σου(αν κ νομιζω οτι εχει να κανει με το αν θα το ''αντεξεις'')κ μετα βλεπεις κ πραττεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aglikeria: Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΥΠΟΦΕΡΤΟΣ,ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΔΕΡΜΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΓΙΑ ΛΙΓΗ ΩΡΙΤΣΑ...ΕΓΩ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ..ΚΑΙ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΜΠΙΚΙΝΙ....ΠΛΕΟΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΦΡΥΔΙΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΚΕΡΙ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΜΟΥΣΤΑΚΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΑΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ!!!!! :laugh: :laugh:

ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙΣ ΤΟΣΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΡΟΚΛΗΘΟΥΝ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ!!ΒΕΒΑΙΑ ΟΠΩΕ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η eleni22 ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΠΕΡΙΟΧΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λογω δουλειας και γω,θα σου πω πως εαν τα ξυριζες μεχρι τωτα θα ειναι λιγο επωδυνο,εγω τα κανω ολα με κερι απο τα 18 μου,με το που πηγα στην σχολη,τωρα που ειμαι εγκυος κανω μονο τα πλαγια γιατι δεν αντεχω!και οι τριχες μου τις τραβας και βγενουν μονες τους αλλα μαλλον ειναι οι ορμονες που με κανουν και εγινα πιο ευαισθητη,μια φιλη μου πριν γεννησει αφου ρωτησε τον γιατρο πρωτα,της τα εκανα ολα,αλλα μιλαμε για γυναικα αφασεια,δεν κουνηθηκε λεπτο,ουτε και το μωρο ειδα να κουνιεται!το λεω γιατι παλιοτερα μια εγκυο πελατισσα που ειχα κανει συνεχεια εβλεπα την κοιλια της να κουνιεται σαν τρελη!!δοκιμασε στις ακρες για αρχη,οπως ειπε και η αλλη συναδερφος!και βλεπεις ενημερωτικα οσο προς τα μεσα παει ειναι πιο ευαισθητα!και εννοειται ρωτα τον γιατρο σου πρωτα,αντε με το καλο!!!!α καλυτερα ειναι με ζεστο κερι αν θα το κανεις ολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...