Μετάβαση σε περιεχόμενο

gonal- παρενεργιες


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια εχω παρει και την τεταρτη ενεση γκοναλ (300 μοναδες)και νιωθω πονο χαμηλα. Εχει συμβει σε καμια αλλη τοσο νωρις ή να αρχισω να πανικοβαλομαι?? :side::unsure::blink:

Πειτε μου την γνωμη σας please

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακι!!!Μην ανησυχεις ειναι λογω των ωοθηκων που αρχιζουν να παραγουν τα ωοθυλακεια.θα πονας και στη μεση χαμηλα σε λιγες μερες..εγω τουλαχιστον δεν μπορουσαουτε ορθια να σταθω...Μολις γινει η ωοληψια οι πονοι στη μεση θα εξαφανιστουν ενω χαμηλα θα τα χεις τα πονακια...

Μην αγχωνεσαι δεν ειναι τιποτα!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αβα μου χθες το βράδυ ξύπνησα απο τους πόνους στις ωοθήκες ευτυχώς κράτησαν μισή ώρα, σήμερα δεν μπορώ να περπατήσω κ να σκύψω πολύ άνετα. Απο της 03-02 κάνω Gonal (6 μέρες) . Επειδή έχω εμπειρία υπερδιέγερσης την προηγούμενη φορά σε σπερμ/ση βλέπω ότι έχει να κάνει με τη διέγερση των ωοθηκών. Ελπίζω να μην πάθουμε υπερδιέγερση μιας κ η Daronda γι αυτό το λόγω γίνονται...

Αυριο έχω υπέρηχο οιστραδιόλη κ θα δούμε.

Μάλλον είναι στο πρόγραμμα τα πονάκια μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας κοριτσακια μου. Αυτο ειναι το ωραιο της παρεας μας εδω στο mammyland οτι παντα θα υπαρχει ενας γλυκος λογος και μια υποστηρηξη.. Νικολ περιμενω να μαθω νεοτερα, εγω παω για υπερυχο και οιστραδιολη την Παρσκευη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...katerina... έγραψε:

Καλημερα κοριτσακι!!!Μην ανησυχεις ειναι λογω των ωοθηκων που αρχιζουν να παραγουν τα ωοθυλακεια.θα πονας και στη μεση χαμηλα σε λιγες μερες..εγω τουλαχιστον δεν μπορουσαουτε ορθια να σταθω...Μολις γινει η ωοληψια οι πονοι στη μεση θα εξαφανιστουν ενω χαμηλα θα τα χεις τα πονακια...

Μην αγχωνεσαι δεν ειναι τιποτα!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά Αβα μου όπως έγραψα κ στο θέμα της εξωσ/κης λόγω οιστραδιόλης στα 3397 και πολλών ωοθυλακίων με ψιλοφοβάται για υπερδιέγερση...γι αυτό θα προχωρήσουμε σε ωολληψία το Σάββατο 99%...Εχω πολυκυστικές κ μάλλον ευαισθησία στα Gonal....με δόση απο 225 στα 112.5!!

Η αλήθεια είναι ότι τώρα δεν πονάω...μόνο όταν περπατάω νοιώθω την κοιλιά μου!!!!!κάπως..

Αχ πλησιάζουμε Αβα μου... :kiss:

Εσυ πονάς ακόμα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν ποναω πλεων, μονο κατι τσιμπηματακια που και που....

Εγω παω αυριο για τον πρωτο υπερυχο και οιστραδιολη, ελπιζω να πηγαινουν και για μενα ολα καλα....

Μην ανησυχεις κοριτσαρα μου ολα καλα θα πανε!!!! :):)

Στο λεω για να το ακουω κι εγω.... B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...