Μετάβαση σε περιεχόμενο

εχω τρελο αγχος......


Recommended Posts

σημερα θα παω για πρωτο υπερυχο και φοβαμαι παρα πολυ...αχ δεν μπορω αλλο...φοβαμαι μηπως δεν παει παλι καλα...στο καλο ,το ηξερα οτι δεν θα μπορεσω να ηρεμισω μετα την αποβολη...ωφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη σου μερα vaster.σε καταλαβαινω απολυτα,οταν σε προηγουμενη εγκυμοσυνη κατι εχει στραβωσει..αυτο ομως δεν παει να πει ο,τι και τωρα θα παει κατι στραβα.το κεφαλι ψηλα,θετικη ενεργεια κι ολα θα πανε καλα κοπελα μου,ολα καλα.θα περιμενουμε ευχαριστα να μας πεις.ναι??? :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ VASTERAKI ..

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ !!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΡΕΛΟ ΑΓΧΟΣ ΕΧΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΥΟ ΑΤΥΧΕΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ..ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ ...

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΟΟΟΟΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ .....

ΠΟΙΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΕΧΕΙΣ ?

ΕΧΕΙΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ..ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ...ΑΥΤΟ ΛΙΓΟ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μην ευχαριστεις...να σκεφτεσαι ο,τι δεν πρεπει να αγχωνεσαι γιατι κανεις κακο στο μωρακι σου..και δε θα ηθελες κατι τετοιο..ολα καλα θα πανε..φιλακια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω οτι δεν πρεπει να αγχωνομαι,και θυμωνω που σκεφτομαι ετσι,θελω τοσο πολυ να πανε ολα καλα αυτη την φορα...WENDY σε μια καινουργια παω,4 γιατρος που αλλαζω ειναι...απο συμπτωματα συχνοουρια ,το στηθος,υπνηλια οχι ιδιαιτερα,δυσπεψια και καποιες ενοχλησεις χαμηλα αλλα οχι συνεχεια,ποσο εισαι εσυ ειπαμε;μαζι ειμαστε;μετα σκεφτομαι οτι 5 εβδομαδων και 3 ημερων ,δεν ειναι νωρις για υπερυχο;6η με 7η δεν πιανει καρδουλα;11 και μιση θα παω,οποτε θα σας πω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεε δεν είσαι και ρομπότ!!! Είναι φυσιολογικό να χεις άγχος...Σιγά σιγά θα ηρεμείς όμως...όσο περνά ο καιρός και οι εξετάσεις βγαίνουν καλές!

Οσο για το αν κάνεις κακό στο μωρό με το άγχος...μάλλον στον εαυτό σου το κάνεις το κακό...γιατί δεν απολαμβάνεις την εγκυμοσύνη σου...

Η φύση τα κάνει όλα!!! Εμείς μπορούμε να επέμβουμε σε ελάχιστα...αν το σκεφτείς αυτό...ίσως να αισθανθείς καλύτερα!

Σου εύχομαι ολόψυχα να γεννηθεί γερό και καλότυχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASTER ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ 5W ΚΑΙ ΚΑΤΙ ......ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΗΝ ΡΩΤΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ !

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΗΤΑΝ 8 ΔΕΚ. ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΟΜΩΣ ΠΟΣΟ ΕΙΜΑΙ ....

ΕΓΩ ΠΑΩ ΣΤΑΘΕΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ..

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΝΩΡΙΣ ...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ..ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ... ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ... ΚΑΙ ΣΕ 8 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι αγαπη μου!!!αντε το 3 το τυχερο μας να ειναι!!μακαρι να μην χρειαζοταν να πηγαινουμε πουθενα και να μην καναμε καμια εξεταση,αλλα δεν γινεται...ο κυκλος σου ποσες μερες ειναι;εμενα 32-34

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΗΤΑΝ 32 ΜΕΡΕΣ ...ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ 28 ΜΕ 29 ΣΤΑΘΕΡΑ ....

ΚΙ ΕΣΥ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΕΧΑΣΕΣ ΜΩΡΑΚΙΑ ??????

ΑΧ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ..

ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΕ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ ΛΙΓΟ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΨΙΛΟ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ..ΚΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΦΟΥΣΚΩΜΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ...

ΑΣΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΟΛΥ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΣΤΗΝ 12 W ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΗΨΗ ΤΡΟΦΟΒΛΑΣΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΠΑΣΧΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΠΟ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗ ΝΑΙΜΙΑ ...ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ???..ΣΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ...ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΛΟΙ ...

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ....

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας καταλαβαινω απολυτα,οταν ηταν να παω να ακουσω την καρδουλα κοντεψε να σταματησει η δικη μου!!!

ολα ομως πανε καλα,και το ιδιο θα συμβει και με σας..ειμαι σιγουρη!!αυτη τη φορα ολα θα πανε καλα,μην ανησυχειτε..φιλακια πολλα και περιμενω με αγωνια τα νεα σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaxxx se noiw8w apolutaa!!!makari ola na pane kala!!vasteraki mazi 8a eimaste an kai se mena dei3ei ola kala aurio to uperhxo!!eixa TER 06/12/09 kai stis 07/01/10 ekana xoriakh..kai edei3e 1480!telika einai nwris gia na doume..kati..h na akousoume kardoula?esu ekanes xoriakh?poso htan?pantws mou ekane entupwsh pou o doctor mou eipe amesws na paw Deutera!den mporousa omws kai giauto 8a paw aurio!exw polu agwniaaaa!exw mia korh 9.5 xronwn kai exw xasei2 bebakia!fovamai polu!alla skeftomai 8etika!!Telika ti egine koritsaki mou??? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τελικα ειδαμε μονο τον σακο,ειναι ενδομητρια αυτο ηθελε να δει βασικα,θα παω ξανα σε 2 εβδομαδες για καρδιακη λειτουργια γιατι τελικα ειναι πολυ μικρουληηηηη!!4 εβδομαδων μου πε μαλλον,και καλα που παρακολουθουσαμε ωορηξια αυτο τον μηνα,γυρω στις 16-17 πρεπει να εγινε η συλληψη!απ΄οτι καταλαβα θα μου κανει κατι ενεσεις,για καλυτερη κυκλοφορια,γιατι το κοριτσακι μου που εχασα στις 32 εβδομαδες ηταν απο ανεπαρκεια πλακουντα,μαλλον...ρε κοριτσια πιστευω πως ειναι αγορι!!!χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to mikrouli sou!!!!eutuxws eide to vasikotero!oti einai endomhtrio!!polu xairomai!!!!les kai mena aurio na mh dei tipota?mono sako?an kai 8a eimai 3eutuxismenh na einai endomhtrio giati egw logw ths salpiggas mou exw kinduno e3wmhtriou!makari na pane ola kala kai se mas!se poio nosokomeio einai o doct sou?telika esu eixes kanei xoriakh?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη τον σεπτεμβριο εφαγα μεγαλο αγχος με τις χοριακες,7-8 με εβαλε να κανω,τωρα δεν εκανα,και η γιατρος μου μου πε πως αρκει που βγηκε θετικο το τεστ και ειδαμε σακο,δεν θελει να με αγχωσει με χοριακες,το παν ειναι να ακουσουμε καρδουλα,οποτε υπομονη 2 εβδομαδες που θα ξαναπαω!!!αμα σου πω οτι δεν ξερω σε ποιο νοσοκομειο ειναι!!εσενα που ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

January 10th ,2010 5 weeks & 0 days. 1st trimester 245 days to go. 5 weeks pregnant

January 11th ,2010 5 weeks & 1 days. 1st trimester 244 days to go.

January 12th ,2010 5 weeks & 2 days. 1st trimester 243 days to go.

January 13th ,2010 5 weeks & 3 days. 1st trimester 242 days to go.

January 14th ,2010 5 weeks & 4 days. 1st trimester 241 days to go.

January 15th ,2010 5 weeks & 5 days. 1st trimester 240 days to go.

January 16th ,2010 5 weeks & 6 days. 1st trimester 239 days to go.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ...

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ...

ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΓΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ...ΜΑΛΛΟΝ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ..ΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΗΛΑΔΗ ..ΣΙΓΟΥΡΑ !!!

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ...

ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις 25,παντως η εγκυμοσυνη μου ειναι υψηλου κινδυνου,απ'οτι καταλαβα...σκεφτομαι λιγο και τις ενεσεις που μαλλον θα κανω...ολα καλα να πανε και θα τις κανω ,τι να κανω!!αντε με το καλο και συ να δεις το σακουλακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ...

ΓΙΑΤΙ ΛΕΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΨΗΛΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ?

ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΥΨΗΛΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ, ΜΕ ΤΗ ΛΗΨΗ ΤΡΟΦΟΒΛΑΣΤΗ..

ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΜΟΝΟ ..ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΣΗΧΙΤΙΚΟ ΑΡΑΓΕ ?????? ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΟΙ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ...ΣΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΤΑ ΕΙΧΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΟΧΙ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Θα περιμένουμε λοιπόν τα νέα σου!! 😃😃
    • Ναι γιατί όχι! Δεν απαγορευτεί κάτι!!! Κάνει θαύματα σου λεωωω!!! Βασικά οδεύει με σωστά βήματα κ καθοδηγεί! Γιάννης Κουτουλακης ! Σε μια εβδομάδα!
    • Ναι θα ήθελα το όνομα του αν είναι εφικτό 🤗...Να είσαι επιφυλακτική αν αυτό δε βοηθάει 🤗 πότε θα ξανά πας ?
    • Κορίτσια χωρίς να σας ξέρω μου δίνετε δύναμη Κ κουράγιο!!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!! Δεν ξέρω η καθεμία από εσάς σε τι φάση είστε αλλά εύχομαι να έχετε όλες αυτό που ποθειτε! Θα δείξει. .είμαι λίγο πιεσμένος αυτή τη περίοδο με τη δουλειά κάνω κ κοσμήματα Κ έχω Κ κάποια φεστιβάλ.αν θελετε να τα δείτε mariemma Art είναι σε ινστα και φβ!!!! Αυτό μου δίνει δύναμη Κ ξεχνιέμαι πάντα όταν δε είμαι καλά...κάθομαι Κ δημιουργω....
    • Τέλεια!! Τι να σου πω κορίτσι μου; Όντως δεν έχει λογική!! Αλλά γι αυτό ακριβώς δεν χρειάζεται να κοιτάξεις άλλο τη χοριακη από τη στιγμή που είδατε έμβρυο που αναπτύσσεται και ακούσατε και καρδιά ❤️ ❤️!! Λογικό να είσαι επιφυλακτική με το τι θα γίνει στη συνέχεια αλλά πιστεύω αυτό το σπορακι φαίνεται να είναι αποφασισμένο να μείνει!! Να έχεις μια καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη χωρίς άλλα απρόοπτα εύχομαι! Αν θελήσεις μας λες τα νέα σου από τον υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα! Οτιδήποτε θελήσεις είμαστε εδώ!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...