Μετάβαση σε περιεχόμενο

η εμφυτευση ποναει????


Recommended Posts

κοριτσακια μου μη με κοροιδεψετε που το πρωτο ποστ του χρονου εχει λιγο χαζο τιτλο!!! απλα θελω τις πολυτιμες εμπειριες σας!!!

ξερω οτι στην εμφυτευση ισως βγει μια δυο σταγονιτσες αιματακι. θυμαται καμια ή εχει ακουσει αν ειχε και δυνατο πονο στη μεση ή κατω χαμηλα για λιγη ωρα???? φιλακιαααααα ευχαριστωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααα ακου!!!! εεεε μαλλον μπερδεψα τις λεξεις!!!! εννοω την στιγμη της συλληψης! οχι της επαφης, της συλληψης.. που συμβαινει καποιες μερες μετα την επαφη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι λένε πως συμβαίνει :lol: αλλά πως μπορείς να ξέρεις ότι τα πονάκια αυτά είναι απο σύλληψη και όχι απο άλλο πράγμα π.χ. κρυωματάκι (λέω εγώ τώρα :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως δεν μπορουμε να το ξερουμε,απλα μου εκανε εντυπωση γιαυτο ειπα να ρωτησω!!!! τι εχεις ακουσει ακριβως οτι γινεται?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανμ οντως! εχεις δικιο!!! δεν ξερω και εγω γιατι κολησα ετσι!!! ισως ειναι που επρεπε να εχω αδιαθετησει και ευτυχως δεν εχω ουτε καν πονους περιοδου ακομη!! και χαιρομαιιιιιιιιιι!!! και να μην ειμαι τωρα,τον αλλο μηνα!!!! χααχααχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroula πραγματικα νομιζα αναφεροσουν σε καμια εμφυτευση μαλλιων και εψαχνα να δω που κολλαει το αιματακι :dry::dry::dry: σε αυτο που ρωτας ναι εχω διαβασει οτι ειναι μερικα συμπτωματα..το εχω ξανα ακουσει απο κοπελες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένε ότι τη στιγμή που το γονιμοποιημένο ωάριο εμφυτεύεται στη μήτρα βρίσκει ένα σημείο "σωστό" στο τοίχωμα και κολλάει. Εκεί νιώθουμε οξύ πονάκια και πιθανόν να ματώσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axxaxaxaxaxxa libertaki οντως ο τιτλος μου ηταν ακυρος!!! χιχιχιχιχιαιαχιαχιαχιιααχιαχιιαχιιαχιχαι

μακαρι να το ειχα και εγω αυτο το συμπτωμα!!!΄;)

ιφιγενεια ετσι πρεπειθ να ημαστε αισιοδοξεςςςςς!!!!!!!!!!! ή απλως χαζο παιδι χαρτα γεματο οπως ειμαι εγω!! αχααχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα και πονακια εχουν αναφερθει...τωρα το διαβασα ολοκληρο το ποστ...με διαλειμματα σημερα ειμαι...διακεκομενη συνουσια και εγω :blush::dry::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχααχχααχχαχααχχα αληθεια??????????????????? εχεις ακουσει για ποση ωρα???? εγω πονεσα για 10 λεπτακια αλλα με μεγαλη ενταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liberty81 έγραψε:

mikroula πραγματικα νομιζα αναφεροσουν σε καμια εμφυτευση μαλλιων και εψαχνα να δω που κολλαει το αιματακι :dry::dry::dry: σε αυτο που ρωτας ναι εχω διαβασει οτι ειναι μερικα συμπτωματα..το εχω ξανα ακουσει απο κοπελες

smileyvault-cute-big-smiley-animated-044.gif
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...