Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΙΜΑ ΣΤΗΝ 12 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ .ΓΙΝΕΤΕ;


Recommended Posts

Κοριτσια εγεινε κατι κουφο .Αδιαθετησα στς 6 δεκεμβριου και τελειωσα στις 11-12 μου τελειωσε γρηγορα χωρις καθαρισματα .πο περιεργεια εκανα στις 13 δεν ξερω τι με επιασε και εκαν το τεστ ωορηξιας επειδη ειχα καποια υγρα και τελικα ηταν γονιμη ημερα νωρις αλλ ετσι εδειξε .Ετσι επωφεληθηαμε την κατασταση καικαναμε τρελιτσες ειπαμε να προσπαθησουεμ αν φερουμε ενα αδερφακι στο Σταυρο .Εδω και δυο μερες ενιωθα κουρασμενη και με επαιρνε ο υπνος εν τω μεταξυ σημερα το απογευμα με ποναγε το στηθος μου και τωρα ρε ειδα αιμα ; Μα ειανι δυνατο την 12 ημερα του κυκλου να δω αιμα ;να μου ξαναερθει περιοδο; ειλικρινα δνε ξερω τι να υποθεσω .Ενδεχετε να πετυχε καινα εναι απλα σημαδι ; για πειτε καμια γνωμη ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανια εγω καμια φορα εχω αιμα την ημερα της ωορηξιας...

επισης στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου ειχα αιμα μετα απο καποιες ημερες απο την συλληψη..δεν θυμαμαι ακριβως ποια ημερα...αν το ψαξεις κ στο διαδυκτιο θα δεις οτι καμια φορα οταν εμφυτευεται εμβρυο στη μητρα υπαρχει ενδεχομενο να υπαρξει λιγο αιμα...ελπιζω να εισαι...καλα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΙΑ ΜΟΥ ΔΥΟ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ:

1ον ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

2ον ΕΓΙΝΕ ΜΟΛΙΣ ΩΟΡΗΞΙΑ ΟΠΟΤΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.................... :blush::blush:;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι λιγο περιεργο έτσι όπως ακουγεται...τα συμπτώματα που αναφέρεις έιναι λιγο ύποπτα..δες πως θα εξελιχθεί το πράγμα..αν έχεις κανονική περίοδο..δε νομίζω να πρόκειται για μπεμπε..αλλά αν δεις ότι είδες λιγο και μετά στοπ...κάτιμπορεί να παίζει...εσύ να υπολογίζεις απο την μέρα ωορηξίας 12 μέρες μετά θα πρέπει να σου έρθει η περίοδος ..ίσως και 14..αλλά πάντα κάπου εκεί..κι εμένα σε αυτή την εγκυμοσύνη είχαμε ελεύθερη επαφή την 25η μέρα(πολύ δυσκολο για ωορηξία τότε..κιόμως!) εε..μετά από 12 μέρες έδειξε αχνά θετικό το τεστ..την ημέρα δηλαδή που θαέπρεπε να μου έρθει η περίοδος..μπέρδεμα η ιστορία...πολυ μπέρδεμα..περίμενε και θα δεις!!!Καλή επιτυχία σου εύχομαι..μακάρι να έχει γίνει και το 2ο θαύμα στην οικογένεια!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τελικα σταματησε δνε ειδα αλλο αιμα. Θα δουμε παντως τι μπορει να ειναι.Δεν αγχωνομαι αφου δνε ειναιξανα περιοδος οτι καινα ειναι ολα καλα θα ειναι . Θα δουμε κανονικα περιμενω να αδιαθετησω γυρω στις 2-4 του μηνα και βλεπουμε .Θα σας ενημερωσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι να ήτανε αιματάκι εμφυτέυσης αυτο που είχες Βάνια μου και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα έυχαριστα νεα.

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΑΝΙΑ ΜΟΥ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΔΙΕΓΝΩΣΕ ΠΟΛΥΠΟΔΑ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΑΥΤΟΥ, ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ.Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΚΥΛΟΥΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΗ ΔΕΚΑΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΒΑΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΚΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΛΥΘΗΚΕ Η ΑΠΟΡΙΑ :unsure: ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΩΣ ΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΡΧΙΚΑ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΟΥ ΤΗΛ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΠΡΑΤΕΙΣ... ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΛΕΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΣΩ :kiss: ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! ;) ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑΚΙΑ!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιχαελα μου εννοειτε οτι θα το κοιταξω .Αυτο που ηθελα αν σε ρωτησω ειναι αν το αιμα το ειχε πανω απο μια φορα ; δηλαδη αν ητανενα τυχαιο γεγονος η αν σουειχε συμβει σε περισσοτερους μηνες.

Περσι που ειχα παει στο γυναικολογο μου γιατι κανω καθε χρονο τεστ παπα και υπερηχο και ορμονικες εξετασεις ολα ηταν καλα .Βεβαια πολλα μπορει να άλλα ξουν απο τη μιαμερασ την αλλη . Περιμενω να δω αν θα αδιαθετησω και μετα θα πραξω αναλογα .Οχι δνε αγχωνομαι βλεπεις εχω παιδακι και βεβαια θα ηθελα αλλο ενα αλλα προτεραιουτηταεχει να εμαι καλα για αν εμ εχει κοντατου το παιδακι που ηδη εχω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Βανια μου!συγνωμη για την καθυστερηση αλλα δεν εχω υπολογιστη σπιτι μου και μπαινω απο της δουλειας μου οταν ειμαι νυχτερινη βαρδια αναγκαστικα...ποτε στο παρελθον δεν ειχα αιμα,ξαφνικα μου εμφανιστηκε τον σεπτεμβριο και παλι τον οκτωβριο και τον νοεμβριο εκανα την αφαιρεση του πολυποδα.απο την πρωτη στιγμη πηγα στη γιατρο μου και τωρα που πηγα για το τελικο υπερηχο μου ειπε πως η μητρα μου ειναι καθαρη και δεν θα εχω ξανα αιμα οπως και ετσι ειναι.ολα πανε καλα.αυτο τον μηνα δεν ειδα καθολου. Βανια μου μην ξεχναμε πως η καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη και δεν σημαινει πως εχεις κατι τετοιο.απλα σου λεω τη δικη μου εμπειρια γιατι στην αρχη νομιζα οτι ειχα αιμορραγικη οωρηξια η οτι ημουν εγκυος αλλα τελικα εγκυμονουσα κινδυνο! :lol: σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να αποκτησεις μωρακι και να χαιρεσαι το παιδακι σου!!! :kiss::kiss: οτι αλλο θελεις ρωτα με..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...