Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ...


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 26Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΠΟΝΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΧΑΜΗΛΑ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΟΤΑΝ ΚΟΥΡΑΣΤΩ.ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΥΓΡΑ ΛΙΓΟ ΚΟΛΛΩΔΗ(ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ)ΠΟΥ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΛΙΓΟ ΑΦΟΥ ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΜΥΡΙΖΩ.ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ Η ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ.ΝΑ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΣΤΗΝ 26Η ΜΕΡΑ ΛΙΓΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΠΑΛΙ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΝ ΚΑΙ ΤΙ ΘΕΛΩ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΑ ΔΕΟΝΤΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΟΙΑ(ΚΑΚΟ ΣΗΜΑΔΙ)ΟΜΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι γνωστο οτι η ωορηηξια δεν ειναι στανταρ 14η μερα.Μπορει να ειναι λιγο πριν λιγο μετα και υπαρχουν περιπτωσεις και πολλαπλης ωορρηξιας το μηνα.Ολα παιζουν...οσο για τα υγρα που εχεις καλο θα ειναι να κανεις ενα "αμεσο" που αφορα τους μυκητες του κολπου.Η ληψη γινεται οπως στην κλασικη καλλιεργεια κολπικου υγρου!Ο κολπος πρεπει να μην ταλαιπωρειται απο κολπιτιδα γιατι αυτο καταστρεφει σημαντικο αριθμο σπεματοζωαριων πριν φτασουν καλα καλα στο στοχο!

Ελπιζω να βοηθησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou kely eimaste akrivos stin idia mera 26h kai egw exw para polla ugra opws ta periegrapses alla exw kai sugxoouria!!!den mporw na se voithisw oso afora gia ta ugra giati egw exw genika panta polla.tsimpimatakia katw xamila exw kai taktika alla eixa kai otan eixa meinei egkuos (apevala)kai otan adiathetw telika kanonika!!!!opote an mporeis vgale akri!!!egw de mporw!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα καρι να εισαι εγκυος αφου το θελεις. Το θεμα ειναι οτι αυτα τα συμπτωματα μπορει να ειναι και περιοδου. Οσο για την ωορρηξια τιποτα δεν αποκλειεται....

Μακαρι να εισαι κοριτσακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως αυτα τα υγρα,οπως τα περιγραφεις,τα εχω καθε μηνα,λιγο πριν την περιοδο...τωρα τι να σου πω;μη σε παρω κ στο λαιμο μου,δεν πας να κανεις μια καλιεργεια καλου-κακου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορει να ειναι κ η λεγομενη λευκορροια.. που προμυνηει μια ενδεχομενη εγκυμοσυνη...

Σε μενα παντως, ειχε εμφανιστει...4 με 5 μερες πριν την αναμενομενη μερα περιοδου, ειχα αυτα τα υγρα, λευκα, αοσμα ομως. Το τεστ μετα, εδειξε θετικο....

Τι να σου πω κοριτσακι μου, μακαρι να ειναι ενδειξη εγκυμοσυνης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...