Μετάβαση σε περιεχόμενο

4 χρόνια +


Recommended Posts

4 χρόνια και προχωράμε!!!!

Πίστευω ότι είναι αρκετό το διάστημα που προσπαθώ..... :(

Έχω κουραστεί!!!! Προσπαθώ να μαζέψω λεφτά να κάνω εξωσωματική αλλά αυτό και αν είναι από τα ακατόρθωτα!!!! Δεν ξέρω τι να πω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μια μεγαλη αγκαλια και απο μενα.. :YMHUG: δεν εχω λογια.. ο,τι και να λεμε πολλες φορες δεν ειναι αρκετο.. θελει δυναμη και πιστη.. ειμαστε ολες εδω να δινουμε ελπιδα η μια στην αλλη! ο πονος αλλωστε δεν μετριεται με τα χρονια αλλα με το πως τον διαχειριζομαστε... οσο μπορουμε.. Ευχομαι πολυ συντομα να πραγματοποιησεις το ονειρο σου! Θα γινει... μπορεις! ολες μπορουμε!!! σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου καμιά μας δεν πρέπει να χάνει τις ελπίδες της, έχεις δίκιο να έχεις κουραστεί ψυχολογικά όμως πρέπει να είσαι δυνατή για να καταφέρεις αυτό που λαχταράς τόσο. Τα πολλά λόγια ίσως να μη βοηθούν και τόσο, εγώ σου εύχομαι πραγματικά σύντομα να γίνεις μανούλα από κει που δεν το περιμένεις :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο σε νιωθω...εγω ειμαι στα 5 χρονια + :( θελει πολυ κουραγιο και πολυ υπομονη ! δυστυχως τα χρηματα ειναι πολλα και το κρατος δεν βοηθα σχεδον καθολου...το ικα μεν σου δινει καποια χρηματα, αλλα μετα απο πολλες διαδικασιες, επιτροπες κ.τ.λ. λες και δεν μας φτανει η διαδικασια που ειναι ψυχοφθορα εχουμε και τη γραφειοκρατια τους :x ευχομαι κοριτσακι μου συντομα να γινεις μανουλα ,μη το βαζεις κατω!η Παναγιτσα να βοηθησει να ρθουν γρηγορα τα μωρακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ Κ ΝΑ ΜΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗ (ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ) Κ ΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΔΙΩΞΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ..ΦΙΛΙΑ! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...