Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΥ ΞΕΠΡΗΣΤΗΚΕ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΝΟΗΣΗ ΣΑΣ!ΠΡΙΝ ΕΝΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟΝ 1 ΜΗΝΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΩΝ Κ 1 ΗΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΞΕΠΡΗΣΤΗΚΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ!ΕΤΣΙ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ Κ ΤΗΝ 1 ΦΟΡΑ!ΛΕΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΞΕΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΣΗΜΑΔΙ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη πηγαινει το μυαλο σου στο κακο

και εμενα αποτομα ειχε ξεπρηστει

και φουσκωσε παλι προς το τελος

αν θελεις παρε το γιατρο σου να κανεις εναν υπερηχο να σου φυγει ο φοβος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι δεν έχεις λόγο να ανησυχείς. Και μένα ξεπρήστηκε ξαφνικά το στήθος μου και είχα ανησυχήσει γιατί είχα και λίγο αίμα. Προς το παρόν όμως το μωράκι μου είναι μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΓΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΠΑΛΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην βάζεις άσχημες σκέψεις στο μυαλό σου, όπως σου είπαν και τα άλλα κορίτσια το στήθος δεν είναι απόλυτη ένδειξη για το αν συνεχίζεται η εγκυμοσύνη ή όχι. Εμένα πρήστηκε τον τελευταίο μήνα και γάλα έβγαλε 3 μέρες πριν γεννήσω και ας μου λέγαν άλλες πως αυτό δεν είναι καλό σημάδι, δεν θα έχω γάλα, κλπ.

Όχι μόνο είχα αλλά θήλασα εως 6,5 μηνών το κοριτσάκι μου.

Εύχομαι αυτή τη φορά να σου πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...