Μετάβαση σε περιεχόμενο

''Τα μεγάλα πνεύματα επιτέλους συναντήθηκαν πάλι''


katrina

Recommended Posts

"Επειδή το θέμα μας καπελώθηκε...μάλλον άθελα της φίλης Irenekante! :)

Λοιπόν σήμερα έλαβε χώρα το γεγονός της συνάντησής μας, της Κατερινιώτικης αύρας, Ιφιγένειας-Κατερίνας, βέβαια συνοδευόμενες από τους συζύγους και τις κορούλες!Σημείο στάθμευσης εννοείται το εντυπωσιακό πάρκο της πόλης μας!

Φυσικά θ'αρχίσω με το Μαράκι... :)

Κοπελίτσα ξανθούλα-γαλανομάτα με ωραιότατα χαρακτηριστικά!!! :)

Ήρεμη, χαμογελαστή, κοινωνικότατη, αμέσως χαμογέλασε της Αλεξανδρής μου, όλα τα παιδάκια στα γύρω τραπέζια, έπινε το χυμό της με το καλαμάκι της και έπειτα της προτροπής της μαμάς φανέρωσε πώς χορεύει-πώς κραυγάζει ο παπαγάλος!!! :)

Ντυμένη γουστόζικα στα κόκκινά της, ήθελε χωρίς να φοβάται ν'αρπάξει ένα πουλάκι...! :)

Πραγματικά ένα κοριτσάκι ζωγραφιά, γλύκα που ξεχιλλίζει!!! :cheer::cheer::cheer:

Και φώναζε τόσο όμορφα ΄΄μαμά''-''μαμά''! :cheer:

Έχει αδυναμία όμως και του μπαμπά της, ο οποίος λιώνει!!! :cheer:

Ο μπαμπάς της Μαρίας λοιπόν είναι εξαίρετο και χαμογελαστό παιδί!

Σε όλη τη διάρκεια ασχολιόταν με το Μαράκι και μας έλεγε ο ''χαζομπαμπάς'' κάποια περιστατικά!!!Πρέπει να επισημάνω ότι για το πρόσωπο του άντρα της Ιφιγένειας, έχω τις καλύτερες συστάσεις!!! :cheer:

Η Ιφιγένεια-φιλενάδα, εμφανώς ανανεωμένη...!!!

Δεν τη γνώρισα!!!Γυαλί κεμπάρικο και στυλ ιδιαίτερο!Έλαμπε...! :cheer:

Πολύ όμορφη οικογένεια!!!Εύχομαι και νέο μέλος!!! :cheer:

Δυστυχώς δεν φωτογραφηθήκαμε αλλά ίσως την επομένη...!

Λίγο ήταν...Με την Ιφιγένεια όπως φυσικώς αντιλαμβάνεστε θέλεις και άλλο!!!!!!! :)

Επίσης λησμόνησα...

Ο Κωνσταντίνος της έχει χιούμορ επίσης...!!! :)

Είναι και οι δύο όλα τα λεφτά!!! :cheer:

Ζηλέψατε;;;;;;;

ΥΣ.Ιφιγένεια τελικώς του δικού μου του κόπηκε η όρεξη έπειτα από τον αγώνα!!! :lol: ΄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

ΥΣ.Ιφιγένεια τελικώς του δικού μου του κόπηκε η όρεξη έπειτα από τον αγώνα!!! :lol: ΄

Ποια ορεξη....Στα πατωματα σερνεται...

Σαν τον καημενο...... :angry::angry::angry:

Τι τραβανε οι ερημοι.... :blink::blink::blink:

Τι ομορφα που τα λες Κατερινα μου!

Ανυπομονω να τα πουμε και μεις απο κοντα!

Τα Χριστουγεννα κοντευουν! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

"Επειδή το θέμα μας καπελώθηκε...μάλλον άθελα της φίλης Irenekante! :)

Κατρινα??ειχες ανοιξει κ αλλο θεμα???? :woohoo:

δεν το ειδα..

εγω απαντησα μονο στο θεμα ''ανεπισημες συναντησεις'' :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσσα συντριβή...!Ακόμη παραμιλάει!!! :woohoo:

Ναι ελπίζω να σε γνωρίσω!!! :cheer::cheer::cheer:

Ζουζού εκεί αλλά το μετέφερα εδώ! :);)

Πολύ κατατοπιστική τρομάρα μου! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου βρε κοριτσια... :laugh: τι καλα...!!! Ζηλεψα...!!! Θυμηθηκα τι καλα που περασαμε το καλοκαιρι...!!!

Κατερινα ετσι ειναι οπως τα λες για Ιφιγενεια, Μαρακι, Κωνσταντινο...! Κι'εσεις ομως ειστε τοσο ομορφη και ηρεμη οικογενεια...!!! :)

Σας εχω συμπαθησει ολους σας παρα πολυ...! :lol:

Φιλια και χαιρετισματα σε ολη τη παρεα...!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerina poion agona?!?!?

Kai nai an thes na matheis zileuo!! Eiste 2 kopeles pou thelo na sunantiso apegnosmena!! xixixi :)

Kai nai an eksakoloutheis na thes na matheis miso kai tin sweetmammy pou sas gnorise eno ego oxiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι ευχαριστούμε και πάλι!!! :):cheer::kiss:

Ανταποδίδω εις τριπλούν!!! :)

Πάντως η συμπεθέρα σου σε υπεαγαπάει!!! ;)

Μαρίνα λέει και μέλι στάζει!!! :);)

Σισσιώ εσένα όπως όλη η παρέα γνωρίζει θέλω πολύ-πολύ καιρό να σε γνωρίσω! :) Από εγκυούλα! :) Τις καλύτερες συμβουλές προσέφερες!!! :):cheer::kiss:

Δυστυχώς με την γλυκύτατη Μαρίνα λίγο βρεθήκαμε...! :(

Εσείς που είστε διοργανώτριες έμπειρες μελλοντικά μία συνάντηση εφ'όλης της ύλης!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sissio έγραψε:

Katerina poion agona?!?!?

Kai nai an thes na matheis zileuo!! Eiste 2 kopeles pou thelo na sunantiso apegnosmena!! xixixi :)

Kai nai an eksakoloutheis na thes na matheis miso kai tin sweetmammy pou sas gnorise eno ego oxiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!! :D:D:D

Σισσυ, ελα να κανονισουμε την επομενη φορα να παμε μαζι να τις δουμε...!!!! :P

Ιφιγενειουλα μου... εισαι ψυχουλα...!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai re Marina tha to ithela para polu ena taksidaki!! Family trip e??? Polu oraia tha itan!! :)

Katerina me kaneis kai ntrepomai, alla den ksero pos na balo ti fatsoula apo tin grigori apantisi! Xixixixi! Se euxaristo polu!

Filakia!

Pao gia upno giati aurio sto grafeio tha sernomai!!

De leei na sbisei kai auto to tzaki kai fobamai na to afiso mi ginoume paranaloma! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sissio έγραψε:

Nai re Marina tha to ithela para polu ena taksidaki!! Family trip e??? Polu oraia tha itan!! :)

Katerina me kaneis kai ntrepomai, alla den ksero pos na balo ti fatsoula apo tin grigori apantisi! Xixixixi! Se euxaristo polu!

Filakia!

Pao gia upno giati aurio sto grafeio tha sernomai!!

De leei na sbisei kai auto to tzaki kai fobamai na to afiso mi ginoume paranaloma! :)

:kiss::kiss::kiss:

Και ο καλός μου το ίδιο παθαίνει...

Φουλάρει ξύλα και έπειτα αναμένει... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Πάντως η συμπεθέρα σου σε υπεραγαπάει!!! ;)

Μαρίνα λέει και μέλι στάζει!!! :);)

Τυχερές συμπεθέρες!!! :)

Εγώ πότε θα γνωρίσω την κούκλα συμπεθέρα μου και τον πανέμορφο μελαχρινό μου γαμπρούλη;;;;;;;

Ανθή μου...!!! :cheer::cheer::cheer:

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραια περιγραφη Κατρινα μου!!! :)

Σαν να την ειδα την γαλανοματα μπροστα μου να προσπαθει να πιασει το πουλακι!!!!!!!Θα'θελα εικονα κ απο την Αλεξανδρα σου!!!Να περιμενω την Ιφιγενεια???!!!

Χαιρομαι για σας που περασατε τοσο ωραια!!!!

Κ πραγματικα ειστε "μεγαλα πνευματα" κ οι δυο!!!! :):):)

ΥΓ.Κ εγω θελω να δω την συμπεθερα μου!!!!!!!!Κ την "κουμπαρα"!!!

Ατιμο μαμμυ τι μας εκανες!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Τι ωραια περιγραφη Κατρινα μου!!! :)

Κ πραγματικα ειστε "μεγαλα πνευματα" κ οι δυο!!!! :):):)

:laugh: :laugh: :laugh:

Ναι ο Νίτσε με τον Καντ σε διάλογο...! :laugh:

Αναστασία ευχαριστούμε!!! :cheer:

Φιλιά στην μπουμπού σου!

Ωραία φώτο...! :)

Νατασούλα ευχαριστούμε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι η προσωποποίηση της καθυστέρησης katrina μου, αλλά το Μαράκι μου μου κλέβει και το τελευταίο δεύτερο του χρόνου μου! Δεν πρόλαβα χθες να απαντήσω!

Καταρχήν πόσο μα πόσο χάρηκα που συναντηθήκαμε... δεν μπορείς να φανταστείς! Έστω και για μία ώρα... Την επόμενη φορά ελπίζω περισσότερο!

Με κάνεις και κοκκινίζω με τα καλά σου λόγια.. Να δες.. :blush::P

Κορίτσια ποτέ μου μα ποτέ μου δεν πίστευα ότι θα δημιουργήσω τέτοιες δυνατές φιλίες μέσω ιντερνετ.. Την Κατερίνα και τη Μαρίνα (sweetmammy) τις θεωρώ από τις καλύτερες μου φίλες, μπορώ να πω ότι δεν τις ξεχωρίζω από τις κολλητές μου. Είναι σπάνια άτομα και τα δύο, η κάθε μια με τα χαρίσματά της!

Δε θα πλέξω το εγκώμιο καμιάς τώρα, θα σχολιάσω απλά τη συνάντησή μας με την Κατερίνα.

Η φιλενάδα μου όπως πάντα συνεπέστατη.. Εμείς καθυστερήσαμε ένα δεκάλεπτο. Με το Μαράκι συνοδό δεν μπορώ να υπολογίζω ποτέ το χρόνο μου!

Φτάνω λοιπόν στο πάρκο της Κατερίνης, κοιτάω δεξιά, κοιτάω αριστερά, μα να μην βρίσκω την Κατερίνα?? :blink:

Φοβερή αλλαγή, φοβερότο νέο χρώμα στα μαλλιά, τρόμαξα να τη γνωρίσω.. Ίσως και επειδή δεν την είχα ξαναδει με γυαλιά (μυωπίας), τα οποία ήρθαν και ολοκλήρωσαν την εικόνα της φιλοσόφου! :cheer:

Οι ανταύγειες πετυχημένες (αλήθεια μωρέ φιλενάδα, ξέχασα να σε ρωτήσω σε ποια κομμώτρια τις έκανες? :dry: ), ξέφυγε εντελώς από το φυσικό χρώμα της εγκυμοσύνης-λοχείας -που λέω κι εγώ :P -.

Που είναι η Αλεξάνδρα αναρωτήθηκα... Την είχε πάει βολτούλα μέσα στο πάρκο ο μπαμπάς της γιατί ήταν λίγο ανήσυχη. Βλέπετε το κορίτσι μας δεν είναι πια φαφούτα! Παλεύει με τα πάνω δοντάκια και πονάει η καημενούλα. Αλλά σαν γνήσια Ιχθύς που είναι, έχει τρομερή αντοχή και υπομονή στον πόνο.

Από μακριά γνώρισα τον Χρήστο που ερχόταν καμαρωτός και κορδωμένος με το καρότσι. Αχ Θεε μου, πόσο άλλο θα ομορφύνει αυτό το μωρό!!! Καλέ η Αλεξάνδρα εννοώ! :P

Άλλαξε πολύ από την τελευταία φορά που την είδα, αν θυμάμαι καλά 22-08, στη βάπτισή της. Τότε μου θύμιζε την Κατερίνα, τώρα είναι ίδια ο μπαμπάς της! Γλυκύτατη, χαμογελαστή, ροδαλή ροδαλή, αστέρι φωτεινό! Το βλέμμα ερευνητικό, δεν άφηνε τίποτα να πέσει κάτω! ;) Μάτια μεγάλα και ορθάνοιχτα, βλεφαρίδες μακριές! Τι να σας λέω.. Μια ζωγραφιά!

Άρχισε με το Μαράκι το παιχνίδι της αναγνώρισης. Άπλωνε τα χέρια η μία στην άλλη, καλόοο η Αλεξάνδρα, καλόοο το Μαράκι, αγαπήθηκαν αμέσως! Μοιάζουν πολύ στα χρώματα τα μπουμπούκια μας.

Από ανάπτυξη άλλο τίποτα! Ψηλή ψηλή η μπουμπουκίτσα! Κοντεύει να φτάσει και το Μαράκι, το πιτσιποπάκι! :P

Ε, ως συνήθως ανταλλάξαμε απόψεις κι εμπειρίες με την Κατερίνα όσον αφορά τη διατροφή τους, τα εμβόλια και την ανάπτυξη.

Οι άντρες μας αιώνιοι αντίπαλοι στο ποδόσφαιρο, πειράζανε ο ένας τον άλλον (Κατερίνα τα συλληπητήριά μας στον Χρήστο :P ) και απασχολούσαν τις μικρές για να τα πούμε με την ησυχία μας οι φιλενάδες! Χαζομπαμπάδες εντελώς!!! Ιδίως ο Χρήστος! (Δε θα ξεχάσω, στα γενέθλια της Μαρίας μου, δεν την άφηνε από την αγκαλιά του!)

Μου έχει μείνει ακόμα το χαμόγελο της Αλεξάνδρας και η χαρούλα της! Μάλλον και στο Μαράκι έμεινε η εικόνα της, γιατί μέχρι που μπήκαμε στο αμάξι και φτάσαμε σπίτι, έδειχνε με το δάχτυλο προς τα πίσω και έλεγε "νινί.. νινί!!!" (Κατερίνα ξέχασα να στο γράψω στο μήνυμα -την έψαχνε την Αλεξ!!)

Ζητείται επειγόντως αδερφάκι για το Μαράκι μου.. Μήπως να έκλεινα το pc και να πήγαινα να δω τι κάνει ο άντρας μου στο δωμάτιό μας? :blush::P

Κάθε φορά που έρχεται η μικρή μου σε επαφή με παιδάκια, καταλαβαίνω πόσο πρέπει να αποκτήσει και σύντομα μάλιστα, ένα αδερφάκι! :cheer:

Ξέφυγα πάλι από το θέμα όμως..

Κατερίνα μου πέρασα πολύ όμορφα! Όπως κάθε φορά που βρισκόμαστε εξάλλου! Χαίρομαι πολύ που ιντερνετ μας έφερε κοντά...

Σισσιώ και Μαρίνα τι το λέτε και δεν το κάνετε? Αγγλίες και Ντουμπάι ξέρετε να πηγαίνετε ε? :P Τι είναι η Κατερίνη λοιπόν??

Αναστασία το περιστέρι στο πάρκο τη γλίτωσε αλλά σου βάζω μία φώτο με ένα κοτοπουλάκι που πάλεψε πολύ για να γλιτώσει!

Ατρόμητο Μαράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα σας κουκλες!!!

Ποσο φαινεται να ταιριαζετε!!!!(απ'τα γραπτα σας!!)

Τι καλα!!!!!κ εγω δεν πιστευα πως γινονται φιλιες μεσω νετ αλλα....ζωντανη αποδειξη εσεις!!!

Η φωτο μου εφτιαξε ακομα περισσοτερο τη μερα-διαθεση!!!! :):)

"Μεγαλα πνευματα" γρηγορα αδερφακια για τα αστερια σας!!!

Οκ!Πρωτα η Ιφιγενεια!!!!

Φιλακια πρωινα!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!! :woohoo:

ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΙ ΦΙΛΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΗΝΕΣ ? :)

ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ... :kiss:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΛΑ

ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ! ;)

ΑΚΟΥΤΕ ??? ΟΡΓΑΝΩΘΕΙΤΕ !!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Αναστασία το περιστέρι στο πάρκο τη γλίτωσε αλλά σου βάζω μία φώτο με ένα κοτοπουλάκι που πάλεψε πολύ για να γλιτώσει!

Ατρόμητο Μαράκι!

DSC01124qqqqqqqqqqqqqqq.JPG

ΠΩ ΠΩ ΟΝΤΩΣ ... ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ !!! :woohoo:

ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΣΤΕΙΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΧΑΧΑΧΑ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία ανταποδίδουμε τα πρωινά φιλιά! Ιδιαιτέρως στην τχαχπινοτσαπερδόνα!

Ελένη μου να φανταστείς το Μαράκι σε αυτή τη φώτο είναι 9 μηνών.. Σήμερα, δε θα τη γλίτωνε το κοτοπουλάκι! :(

Άσε που νομίζω ότι δεν τη γλίτωσε έτσι κι αλλιώς γιατί ήταν από τα κοτοπουλάκια που έτρεφε η νονά μου για να τα σφάξει, για να τρώει το Μαράκι μου αλανιάρικο και χωριάτικο κοτοπουλάκι! Μωρέ λες γι' αυτό να μου έγινε αλανιάρα? :laugh:

Όσο για την πανελλαδική συνάντηση.. Δύο είναι τα μέλη της οργανωτικής επιτροπής! :P dimitroula29 και crazy! Για να δούμε... Θα μπορέσουνε να το οργανώσουνε? Κορίτσια πρόσκληση!!!!! ;)

Θούλη σκέφτεται την επόμενη φορά να έρθει Κατερίνη το σαυράκι.. Δεν το κανονίζετε ομαδικώς? :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Ατρόμητο Μαράκι!

DSC01124qqqqqqqqqqqqqqq.JPG

Ιφιγενεια μ'αρεσει πολυ το φατσουλακι της... κατι τετοιες φατσουλες παιρνει και ο Μιχαλης οταν "βουταει" το θηραμα του...!!! χεχεχε...!!! :woohoo:

Υπολογιζα παντως να τα λεγαμε καπου στα Χριστουγεννα... αλλα μας ετυχε το ταξιδι... εμεις ομως δεν χανομαστε φιλεναδα μου...!!! :) Βουνο με βουνο δε σμιγει...!!! Μπορει να τα πουμε μετα...! ;)

Πολυ χαρηκα που συναντηθηκατε...!!! Εχουμε κι'εμεις συναντηση το Σαββατο...!!! :P

Φιλακια πολλα να δωσετε στα ομορφα μαγουλακια της Μαριας και της Αλεξ...!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια :blush::blush::blush: !

:kiss::kiss::kiss:;)

Όσο για την περιγραφή όπως πάντοτε, όταν γράφεις είσαι ανεπανάληπτη!!! :)

Ναι το Μαράκι ήρθε μπροστά στην Αλεξανδρή και όλο καλό της έκανε... :)

Της χαμογελούσε...θ'αγαπάει πολύ το αδερφάκι της! :)

Η Αλεξανδρή μου ήθελε τόσο να την εξερευνήσει αλλά είναι ολίγο επικίνδυνη... :lol: έχει μανία με τα μάτια...! :blink: :silly:

Ο Χρήστος απαρηγόρητος... :laugh: είχα και εγώ τις συνέπειές μου...! :woohoo:

Αγοράκι μου ευχαριστούμε!!! :)

Αναστασία είσαι πολύ καλή!!!Ευχαριστούμε!!! :)

Θούλη πάρε τη συμπεθέρα σου την γλυκύτατη, την Γιώτα την οποία είμαι πολύ περίεργη να την γνωρίσω, έχει το κάτι...και εσάς βεβαίως-βεβαίως και επισκεφτείτε μας... :)

Θ'ανταλλάξουμε επισκέψεις μάλλον...ελπίζω τουλάχιστον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Μαρίνα και Σισσιώ ταξιδεμένες μου σας ζηλεύω οικτρά...!!! :woohoo:

Επί του παρόντος και ένα 2ήμερο στα λουτρά Αριδαίας με υπερκάλυπτε...

αλλά δεν μπορούμε να ξεκολλήσουμε από την Αλεξανδρή μας!!!

Εμεις παντως θα τον παρουμε μαζι... δεν εχουμε παει πουθενα χωρις τον Μιχαλη... να σου πω παντως απο τη μια θελω και απο την αλλη δεν θελω... φοβαμαι...!!! Αλλα 1 εβδομαδα με τους παππουδες δεν τον αφηνω με τιποτα... θα γυρισω και θα βρω αλλο παιδι...!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...