Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συνάντηση Αθήνας || Σάββατο 28-11-09


Crazy

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 96
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

περασαμε τελεια, αλλα δυστιχως λογο πολλων ατομων δεν καταφερνεις να μιλας με ολους, κασσυ, μαρινακι, ρουμπι, βανια και μαρια δεν κατορθωσα να μιλησω πολυ μαζι σας ελπιζω την επομενη φορα να τα καταφερουμε!! πρωτη φορα πηγα στην συναντηση στην τερινα και ηταν πολυ ωραια βεβαια παιζει ρολο και η καλη παρεα, κασσυ ολιβια και αννα χαρηκα που σας ειδα πρωτη φορα απο κοντα φιλια πολλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλιτσα μουυυυυ!!!! μου ελειψες 2 μερες!!!! εχω παθει ερωτα μου φαινεται!!! ιχιχιχιχχι ημουν χαλκιδα,ειχα παει για το εμβολιο!!!δεν μπορω να κανω εμβολιο χωρις τη μανουλα μου!!!! μετα μου πηρε και χυμο και σοκολατα και kinder εκπληξη!!!! α! και τσιχλες φραουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εμβόλιο έκανες παιδάκι μου;;;; :unsure:

Και καλά, τέτοια υπερπαραγωγή για να κάνεις το εμβόλιο;;; :huh:

Μου θυμίζεις εμένα με τις ενέσεις στον οδοντίατρο! Αν δεν μου έταζαν την "Άρτα και τα Γιάννενα" δεν άνοιγα το στοματάκι μου!!! :laugh: :laugh: :silly:

Ρε συ μπας κι ήταν από το εμβόλιο ο πυρετούλης;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όοοοοοολες εδώ βλέπω!!!! Αν και έφτασα αργάμιση :-) ήταν πολύ καλά! Μωρέ όντως δεν υπάρχει χρόνος να τα πείς με όλα τα κορίτσια, όμως όταν είσαι στην παρέα είναι σα να μπορείς οποτεδήποτε να πείς οτιδήποτε στην κάθε μία! Αυτό είναι το καλύτερο, αυτή η διάθεση που έχεις και η άνεση (ακόμη κι εγώ που τώρα τελευταία μπαίνω σπάνια στο φόρουμ).

Αυτά τα λίγα για να έρθουν περισσότερα κοριτσάκια στην επόμενη συναντησούλα! Μικρούλα μου, πού ήσουν κοριτσάκι μου ? Τώρα είδα ότι είσαι αρρωστούλα. Περαστικά κορίτσι, ήθελα να σε δώ πάντως. Εγώ πιο πολύ χάρηκα με τις κοιλίτσες και ιδιαίτερα με την κοιλίτσα της ρούμπι. Γιατί θυμήθηκα στην πρώτη συνάντηση που πιάσαμε λίγο την κουβέντα και σήμερα να! Έχει μωράκι στην κοιλίτσα ! Θα προσπαθήσω να βάλω κι εγώ λίγες φωτογραφίες. Αν και έχω να μαζέψω λίγο το σπίτι....σκέψου να είχαμε και αγόρια λέω στον άντρα μου, θα το γκρέμιζες! Σας φιλώ και μια γλυκιά καληνύχτα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφου μουυυυυυυυυυυ!!!! τι κριμα να μη σε δω!!! μου ελειψες βρε σκατουλικο ,εχεις μπλεξει με τα θηριακια σου ε???? ειστε καλα????? μια μεγαλη αγκαλιτσα σου στελνω~!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Τι εμβόλιο έκανες παιδάκι μου;;;; :unsure:

Και καλά, τέτοια υπερπαραγωγή για να κάνεις το εμβόλιο;;; :huh:

Μου θυμίζεις εμένα με τις ενέσεις στον οδοντίατρο! Αν δεν μου έταζαν την "Άρτα και τα Γιάννενα" δεν άνοιγα το στοματάκι μου!!! :laugh: :laugh: :silly:

Ρε συ μπας κι ήταν από το εμβόλιο ο πυρετούλης;;;

αχ :P αχχαχαχαχα εκαναγια τον καρκινο του τραχηλου της μητρας! και συνηθως κανεις λιγο πυρετο! ε ημουν και στην ανναρωση απο την αρρωστια της προηγουμενης εβδομαδας,ακομη δεν ειχε προλαβει ο οργανισμος μου να συνελθει!! ητανε στραβο το κλιμα το εφαγε και ο γαιδαρος!!! :P

αχ και εγω ετσι ζητουσα την αρτα και τα γιαννενα μαζι οταν ηταν για εμβολιο!!! ο οδοντιατρος δεν με ενοχλησε ποτε! ισα ισα ,μου εβαζε και στην φθοριωση αυτην την κρεμα με την φραουλιτσα!!!! χιιχχιχι

αλλα στα εμβολια...την κοπανουσα απο το ιατρειο και με κυνηγουσε η μανα μου σε μια πλατεια απεναντι και γυρω γυρω απο μια εκκλησιτσα!!! θεεικα χρονια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηταν καλα αν και ταλαιπωρηθηκα στο γυρισμο .πηρα τον ηλεκτρικο απο το μοναστηρακι στις 8,15 εφτασα ειρηνη γυρω στις 8,40 και περασε το λεωφορειο στις 9,30 και ειχαν μαζευτει ενα τσουρμο αεκτζηδες που πανυγυρζαν και εκλεινα τα αυτια του Σταυρου εμπλουτιστηκε το λεξιλογειο του .αφτασα σπιτι 10,30 τα ειδα ολα ο Σταυρος κοιμηθηκε μεσα στο λεωφορειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλήρης απαρτία...!!! :cheer:

Ελάχιστο το δείγμα όμως... :(

Αναμένω έγκριση για ένταξη στην ομάδα σας...!

Θέλω να θαυμάσω εφ'όλης της ύλης!

''Δυστυχώς εγώ δεν ήμουν στο κότερο της Αθήνας''! :(

ΥΣ.Σισσιώ πάντα αποστράπτουσα...!!! :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου, περιμένω τόση ώρα να δω τις φωτογραφίες που θα ανεβάσεις και μετά θυμήθηκα την ομάδα! :P :laugh:

Ωραίες φωτογραφίες τράβηξα πάλι με τη σούπερ μηχανή σου!! :laugh: :P :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΣΗΜΕΙΩΣΑ ΑΠΟΥΣΙΑ...

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΑΜΑΙ, ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΔΩ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΓΑΤΕ ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥΦΛΕ ΜΕ ΠΑΓΩΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...

ΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΟΥ ΜΗΝΙΓΓΙΤΙΔΟΚΚΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΝΑΝ ΜΙΚΡΟ ΕΡΕΘΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΤΡΥΠΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ... ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΥΡΕΤΟ.

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΟΔΟΝΤΙ ΠΟΥ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ!!!

ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΝΟ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ...

ΦΙΛΙΑ...

ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ :kiss: ΣΤΗ ΡΟΥΜΠΕΛΑ... ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο κορίτσια μια χαρά βλέπω περάσατε όπως πάντα εξάλλου.

ελπίζω την επομενη φορα που θα ξαναγίνει συνάντηση να έρθω.

τα "καλιντικαμας" ήρθανε??????????????????

δημητρούλα νόμιζα πως θα σε έβλεπα σήμερα και δεν σε ρώτησα.

έχω κάνει εγγραφη στην ομάδα?τα κατάφερα?και πως θα το δω????????χα χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζωρτζινα εισαι οκ! Μπορεις να μπεις οποτε θελεις!

Περασαμε τελεια! Χαρηκα ιδιαιτερα που γνωρισα την Ολιβια η οποια ειχε και γενέθλια και παρ' ολα αυτα μας τιμησε με την παρουσια της!

Επισης μας εκαναν εκπληξη η Κασση με τον Αγγελο, η Μαρια με τη φιλη της, η Αννα και η Σισσιω μας.

Κοριτσακια μου να ειστε ολες καλα! Περναμε υπεροχα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρούλα29 έγραψε:

Τζωρτζινα εισαι οκ! Μπορεις να μπεις οποτε θελεις!

Περασαμε τελεια! Χαρηκα ιδιαιτερα που γνωρισα την Ολιβια η οποια ειχε και γενέθλια και παρ' ολα αυτα μας τιμησε με την παρουσια της!

Επισης μας εκαναν εκπληξη η Κασση με τον Αγγελο, η Μαρια με τη φιλη της, η Αννα και η Σισσιω μας.

Κοριτσακια μου να ειστε ολες καλα! Περναμε υπεροχα! :kiss:

axxxxx ver δημητρούλα το καλύτερο παιδί είσαι????????

τελικά κατάλαβα πως μπαίνουμε και σας ida ο "σταβρουκος" φάτσα eeeee?

ελπίζω να σας δω σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκες μου μανουλίτσες!!!!!!!!χαρηκα πολύ που σας είδα!!!!!!!!!!!!!!!!!και πάλι...! στο τερίνα..ειμαι σταθερη αξία πάντα ερχομαι...χχαχαχαχα!

λόγω αγγελου δε σας πολυ ειδα...! αλλα χαλάλι του παιδιού μου ε??

Μαριάντα μου αμοιβαία ..τα αισθηματα ....την επόμενη φορά κούκλα..! καθομασταν μακριά...!χιχιχι!και βασικο ο αγγελακος μου ειχε πάρει φορα..

το ίδιο για όλες τις κοπελες που πρωτη φορα είδα!.....αννα...μαμολι...σοφού...ποια ξεχασα...?????συγχωρεστε με!πήγε και αργα...! :blush:

ρουλιτσα...μαρινακι ....δημητρουλα...ρουμπάκι...βανίτσα...μαράκι...σισσιώ μου όπως πάντα ...! χαρηκα ..! :kiss: τη ντάλια ξέχασα! καλέ!

next time!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, χάρηκα πάρα πολύ που σας γνώρισα! Δεν θα λείψω ποτέ από εδώ και πέρα (καλά, εκτός αν με απαγάγουν εξωγήινοι ή τρέχει κάποιος σοβαρός λόγος).

Την επόμενη φορά ελπίζω να τα πούμε περισσότερο! :cheer::cheer:

Φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Δημητρούλα μου, περιμένω τόση ώρα να δω τις φωτογραφίες που θα ανεβάσεις και μετά θυμήθηκα την ομάδα! :P :laugh:

Ωραίες φωτογραφίες τράβηξα πάλι με τη σούπερ μηχανή σου!! :laugh: :P :silly: :laugh:

εχω χασει επεισοδια ...ποια ομαδα ειναι αυτη;;;;;;;;;;;θελω και εγω να δω φωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...