Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπερμα τρεχει απεξω!


Recommended Posts

Lia μου , με το που είδα τον τίτλο γέλασα...Το ίδιο αναρωτλιωμουν κι εγώ!!!Και σε ποιόν να το πεις;Ώσπου πάτησα στο google τον τίτλο που γράφεις και διάβασα ότι αυτό είναι φυσιολογικό και συμβαίνει σε όλες τις γυναίκες...κι εγώ νόμιζα ότι είχα πρόβλημα αλλά όσα κι αν βγαίνουν , πίστεψε με μένουν πολλά μέσα...Είναι δύσκολο να το λες αλλά χαλάρωσε και απόλαυσέ το αφού οι εξετάσεις είναι καλές σημαίνει ότι έχετε αγχωθεί...Βρες ποιές είναι οι γόνιμες μέρες σου και κάνε τότε έρωτα μέρα παρά μέρα...Εγώ ας πούμε που είχα τη 15η ωορηξία σύμφωνα με τον κύκλο μου έκανα 11η , 13η , 15η , 17η , 19η δεν έκανα μπάνιο μετά και καθόμουν για κάνα 20λεπτο στο κρεβάτι και συνέλαβα πολύ γρήγορα...Επιμένω , μην αγχώνεσαι απλά καντο σωστά!Κάπου είχα διαβάσει ότι το 80 τοις εκατό των ζευγαριών συλλαμβάνουν σε 1-2 χρονια από τότε που ξεκινούν τις προσπάθειες!Καλή τύχη , ελπίζω να βοήθησα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω για τις συμβουλες σου, και μαλλον εχεις δικιο...

Μηπως αληθεια ξερεις αν ευνοει καποια σταση, μιας και εσυ τα καταφερες;

Ειναι αληθεια πως η σταση στα 4 ειναι η πιο καταλληλη τελικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aυτό δεν το είχα ψάξει...πιστεύω όμως πως η κλασική φαλοκρατική στάση βοηθάει περισσότερο...:laugh: :laugh: εμείς έτσι τον πίασαμε τον μπέμπη! :laugh: :laugh: :laugh:Αλλά μην αγχώνεσαι , επναλαμβάνω πως το βασικό είναι να τοα απολάυσεις...Εγώ σκεφτόμουν πως κι αν δεν μπορούμε πάλι θα τα καταφέρουμε αφού η επιστήμη έχει προχωρήσει τόσο πολύ...Είναι απίθανο στην εποχή μας να μην μπορούμε...αργά ή γρήγορα όλες τα καταφέρνουν...και στην εγκυμοσύνη μου αντιμετώπισα προβλήματα αλλά ήμουν και είμαι αισιόδοξη και κοίτα που έχω φτάσει...Σου εύχομαι γρήγορα να είσαι στη θέση μου αλλά επαναλαμβάνω μην το πολύψάχνεις , απόλαυσέ το και θα έρθει εκεί που δεν το πειμένεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...