Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπερμα τρεχει απεξω!


Recommended Posts

lia1981 έγραψε:

Οκ για το σεξ στα 4, μαλλον φαινεται πως το σπερμα χυνεται απευθειας στη μητρα. Ποιος ξερει; Θα μας πει καποια που ειχε με τη σταση αυτη... αποτελεσμα;

Εχει επισης σημασια η ποσοτητα του σπερματος που αδειαζει ο αντρας;

Ξερω πως δεν ειναι το ιδιο σε ολους τους ανδρες. Αλλοι εκσπερματωνουν περισσοτερο και αλλοι λιγοτερο. Επισης, και στον ιδιο αντρα δεν ειναι ιδια η ποσοτητα καθε φορα. Εγω, αλλες φορες "ξεχειλιζω" και αλλες φορες, απλα το νιωθω να τρεχει απο μεσα οταν παω στην τουαλετα. Εσεις τι λετε για αυτο; το εχετε παρατηρησει;

Μην κάθεσαι να ασχολείσαι με τέτοιες λεπτομέρειες...χάνεις την ουσία!!Η φύση έχει προνοησει για όλα αυτά..αφήσου λοιπόν στα χερια της και απόλαυσε τον έρωτα ως ένδειξη αγάπης και τρυφερότητας προς το σύντροφό σου...για όλα τα υπόλοιπα...υπάρχει το σύστημα!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, την είχα κι εγώ αυτή την απορία στην αρχή. Και αγχωνόμουν ότι δεν έμενε μέσα καθόλου! Σας πληροφορώ όμως ότι μετά από 6 μήνες προσπαθειών που καθόμουν να μην τρέξει, που κοιμόμουν με τα..αυτά τέλος πάντων για να μη βγουν και που δεν έκανα μπάνιο, έμεινα έγκυος το μήνα που δεν το πολυσκεφτόμουν και έκανα και σχεδόν αμέσως μπάνιο (βέβαια δεν πλενόμουν μέσα-μέσα) γιατί ήταν Ιούλιος και έσκαγα από τη ζέστη μετά το σεξ! Οπότε αν είναι να μείνει έστω και λίγο, θα την κάνει τη δουλειά του. Μην αγχώνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη την απορια την ειχα πριννμεινω εγκυος και εγω .Συγκεκριμενα εγω πριν πουμε οτι θα κανουμε μωρο τραβιοταν ο αντρας μου οποτε δεν ειχαμε κανει ποτε ελευθερα ετσι οταν ηρθε η πρωτη φορα και εγιενε αυτο ειπε οχ κατο δεν παει καλα (με εφτυσε ειπα!χα;χαχα την επομενη το ιδιο δνε ηξερα ποιον αν ρωτησω και οταν πηγα στο γιατρο για τεστ παπ επειδη εγω ντρεπομουν τον ειχε ρωτησει ο ανταρς μου καιμαλιστα του ειεπ θα σου κανω μια ηλιθια ερωτηση ειναι φυσιολογικο ; και εκεινος ειπε δεν υπαρχουν ηλιθιες ερωτησεις καιναι ειναι φυσιολογικο αυτο που πρπει αν εμινει ειναι αρκετο .

Λιγο καιρο αργοτερα ερχετε μια φιλη μου στεναχωρημενη χαλια μου λεει εχω προβλημα τι ρε της λεω ετσι ακιε τσι μου λεει α καλα της λεω και της ειεπ αυτα που μου ειχε πει ο γυναικολογος μου.

Εμενα καποιες φορες μπορει αν τρεξει και αργοτερα ακομα και το επμενο πρωι εχει συμβει σε καμια ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, φυσικα και εχει τρεξει αργοτερα και μεσα στη μερα.

Αυτο μου εχει συμβει, οταν καποιες φορες η εκσπερματωση γινει το πρωι και μετα απο ενα γρηγορο μπανιο φευγω για δουλεια!

Μετα, νιωθω το σπερμα να τρεχει στο κυλοτακι και ειναι πολυ εκνευριστικο για να ειμαι ειλικρινης! Στις περιπτωσεις αυτες, εχω και δευτερο εσωρουχο μαζι μου για να αλλαξω στη δουλεια...

Μα ειδατε; ειναι καποια πρακτικα προβληματα που καμια δεν φαινεται να την απασχολουν και να τα συζηταει ελευθερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια μου όποτε κάναμε οτιδήποτε ελεύθερα και τελείωνε μέσα μου,έβγαζα αυτά τα σπαστικά υγρά επί 2-3 μέρες...Και άλλαζα εσώρουχο κάθε 3-4 ώρες...Μιλάμε για πολύ μεγάλο θέμα.

Δεν έκατσα ποτέ να ψάξω με τί στάση θα πιάσω παιδί,είχα ακούσει απλά αυτό που λέτε...Ότι δεν κάνει να πλυθείς αμέσως,και επίσης πρέπει να παραμείνεις ξαπλωμένη.Εγώ πλενόμουν πάντα 15-20 λεπτά μετά(Ε,μέχρι να κάνουμε ένα τσιγάρο,μια αγκαλιά,να πούμε και μια χαζομάρα).Κι έπιασα την μπέμπα την τρίτη φορά που κάναμε κάτι ελεύθερα.Χωρίς άγχος έρχονται τα μωρούλια,εύχομαι ότι καλύτερο σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ το ίδιο είχα σαν απορία!! Την πρώτη φορά που έκανα ελεύθερα σχεδόν ένιωσα πως έφυγαν όλα! Την επομένη το πρωί μια από τα ίδια!! Ρώτησα τον γιατρό μου γιατί ήθελα να μάθω!! Θα έσκαγα!! Κι εκείνος μου απάντησε πως απ'όλη την παραγωγή της πράξης, εμείς αρκούμαστε στο 1/100 αυτής! Που σημαίνει ότι τώρα, 1 χρόνο μετά από εκείνη την τελευταία φορά ελέυθερης επαφής... κοιμάται στο ριλαξάκι αυτό το 1/100 που μας έφτανε!! Κι είναι απλά ΤΕΛΕΙΟ!!!

Μην αγχώνεσαι! Απόλαυσε τις στιγμές που δεν θα ξανάρθουν τόσο ξέγνοιαστες!! Με το καλό σου εύχομαι και γρήγορα μ'ένα σποράκι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακριβωs την ιδια απορια βρε κοριτσια να εχουμε ολεs???ωραια μου λυθηκε και μενα τωρα...... την τετερτη θα παω στο γιατρο και ηθελα να τον ρωτησω το ιδιο ακριβωs ....... αλλα με καλυψεσ νταλακι!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω και εγω την περιπτωση μου,το σπερμα εβγαινε εμενε δεν ηξερα παντως εγκυος δεν εμενα μετα απο σαλπιγγογραφια ανακαλυψαμε οτι ηταν κλειστη η διοδος αφου ο γιατρος αναρωτιωτανε πως ειχα περιοδο,εκανα διαστολη τραχηλου και εμεινα τον 1ο μηνα εγκυος βρηκανε το στοχο!

το εχασα αλλα τωρα εχω παλι περιοδο και σε λιγες μερες θα ξαναπροσπαθησουμε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ένα θα πω: Όταν πήγαμε μια βδομάδα διακοπές με τον άντρα μου και συνέλαβα το γιο μας, βάζαμε πετσέτες στο κρεβάτι του ξενοδοχείου για να μη.... λερώνουμε το στρώμα. Μετά πηγαίναμε κατευθείαν για μπάνιο. Επί μία εβδομάδα σε καθημερινή βάση....

Σήμερα είμαι στη 19η εβδομάδα κύησης... (τί άλλο να σας πω για να επιβεβαιώσω τη φίλη dallia που λέει ότι αυτό που μένει μέσα είναι αρκετό...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λια μου συνεβαινε και μενα αυτο..και αναρωτιομουν καλα αφου τρεχουν ολα απεξω πως θα μεινω εγκυος...τελικα εμεινα...μετρησε τις γονιμες σου μερες και δωστου να καταλαβει..και αν αγχωθεις δεν θα πετυχει...απλα απολαυσε το

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για τις συμβουλες σας!

Εχω παντως παρατηρησει πως οποτε εκσπερμετωνει μεσα σε σταση doggy style, οι... απωλειες ειναι λιγοτερες.

Πριν λιγο που το συζηταγα με μια φιλη που εχει παιδακι, μου ειπε πως επιασε παιδι στα... 4 (καναμε χαβαλε οπως καταλαβατε!).

Ισχυει και για καποια αλλη;; (αμα ειναι να γινω "σκυλιτσα"!!!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειναι!!!!βγαινει απ εξω αλλα και παλι γινεται η δουλεια!!!

εγω ξαπλωνα παντα μετα την πραξη,για να μεινουν μεσα αρκετη ωρα αλλα τελικα δεν παιζει ρολο!!!

τον μονο μηνα που σηκωνομουν απευθειας και πλενομουν αμεσσως,εμεινα εγκυος!!!!!!!!!!

μην το εχεις μονιμως στο μυαλο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ ΔΕΝ είναι για χόρταση!!!! :laugh:

Ενα χρειάζεται όπως είπαν

και τα κορίτσια!!!

:)

[Αχ να ξερα κι εγω πως το λένε αυτό

το ένα να του σπάσω τα μουτρα!!!!!

Δεν μπορει θα χουν ''ονοματα''...

κάπως θα αλληλοφωνάζονται??] :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι πως κι εγώ την είχα αυτήν την απορία….. με καλύψατε πλήρως…… εγώ το μόνο που κάνω είναι να μένω λιγάκι ξαπλωμένη….. και να μην πλένομαι για κάποιες ωρίτσες…… αλλά και πάλι…. εάν είναι κολλημένο το μυαλό….. δε βοηθάει……

Αυτό που μένει πάντως….. το ρεζουμέ να πούμε…… είναι το καλύτερο σεξάκι!!!!!! Το πλέον απολαυστικό!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, αυτο που λες PIPITSAZOUZOUNA ειναι μεγαλη αληθεια!

Δεν υπαρχει κατι καλυτερο απο το ελευθερο σεξ: να μην εχεις το αγχος του τραβηγματος ή της διακοπης για το προφυλακτικο και ολα αυτα...

Ασε που προσφερει αλλη ηδονη και στους 2 - αλλη οικιοτητα να νιωθεις το σπερμα του αντρα σου μεσα σου, εδω που τα λεμε.

Μαλιστα ο γιατρος μου μου ειχε πει και παλιοτερα -που ειχα καποια θεματακια με το σεξ- πως το φυσιολογικο και το θεμιτο ειναι να τελειωνει ο αντρας μεσα στη γυναικα. Εξαλλου για αυτο ειμαστε φτιαγμενες, ετσι δεν ειναι;

Παραγεται, μου ειπε, και μια ορμονη, η οξυτοκινη, καθε φορα που το σπερμα μπαινει στον κολπο και μενει εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lia1981 έγραψε:

Ευχαριστω για τις συμβουλες σας!

Εχω παντως παρατηρησει πως οποτε εκσπερμετωνει μεσα σε σταση doggy style, οι... απωλειες ειναι λιγοτερες.

Πριν λιγο που το συζηταγα με μια φιλη που εχει παιδακι, μου ειπε πως επιασε παιδι στα... 4 (καναμε χαβαλε οπως καταλαβατε!).

Ισχυει και για καποια αλλη;; (αμα ειναι να γινω "σκυλιτσα"!!!!!!!)

Η δική μου συμβουλή είναι διασκέδασέ το όσο μπορείς σε όποια στάση σε βολεύει καλύτερα και χωρίς να σκέφτεσαι πώς θα μείνεις έγκυος και να δεις που θα έρθει το παιδάκι χωρίς καν να το καταλάβεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τώρα θυμήθηκα την ιστορία μιας φίλης μου...

Αυτή είχε ήδη παιδιά και δεν είχαν σκοπό να κάνουν άλλο...

έλα όμως που έσπασε το προφυλακτικό την κρίσιμη μερα....

σηκώνεται αμέσως από το κρεβάτι... μπαίνει στο μπάνιο κι αρχίζει να κάνει πλύσεις...με πίεση....κόντεψε να βάλει όλο το τηλέφωνο του ντους μέσα της...

το απότελεσμα το έχει πλέον στη αγκαλιά της... για μία ακόμα φορα!!!

...γι αυτό λέω...αν είναι να ΄ρθει...θα ΄ρθει χωρίς κόπο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΡΗΚΑ ΕΥΡΗΚΑ λυση!!!!

λοιπον θα κάνουμε την ''παλιοδουλειά''

που έλεγε και μια θειά στο χωριό

και μετά θα βάζουμε τάπα, φελλό απο

ένα κρασί κάτι τέτοιο τέλος πάντων....!!!

Καλα ΦΟΒΕΡΗ ΙΔΕΑ??????????? :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh:

(Αχ λεω και καμια λαμακια

φου και φου να περασει η ωρα μωρε...

τι να κανω η μαυρηηηη) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!! ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΙΣΘΙΑ ΚΑΜΨΕΙ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ? ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ Η ΣΥΛΛΗΨΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΑΡΧΙΚΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΠΤΑ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ, ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΙΔΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΑΠ΄ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθω περιπου μισο χρονο και ολες οι εξετασεις ειναι κανονικες....

Οταν λες πως το ιδιο συμβαινει και σε σενα, τι ακριβως εννοεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ το μόνο που κάνω μετά την πραξη, είναι να φοράω ένα σερβιετάκι και να κοιμάμαι, μ/ηπως και αξιωθεί κανένα και ανέβει ψηλά να μου φέρει το σποράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...