Μετάβαση σε περιεχόμενο

Koρίτσια; Πάμε bowling! Αθήνα ||ΠΡΟΣΟΧΗ: 1 ΝΟΕΜΒΡΗ


Crazy

Recommended Posts

Κλειστό το τμήμα Ειρήνη - Κηφισιά του ΗΣΑΠ

Τελευταία ενημέρωση: Παρασκευή, 30 Οκτωβρίου 2009, 14:38

Ταλαιπωρίας συνέχεια για τους επιβάτες του ΗΣΑΠ και αυτό το Σαββατοκύριακο. Εξαιτίας εργασιών για την ανακαίνιση της σιδηροδρομικής γραμμής, κλειστοί θα παραμείνουν οι σταθμοί Ειρήνη, Νερατζιώτισσα, Μαρούσι, ΚΑΤ και Κηφισιά.

Για την εξυπηρέτηση των επιβατών στα εκτός λειτουργίας τμήματα δρομολογούνται λεωφορειακές γραμμές της ΕΘΕΛ.

Πηγή: http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=74086&cid=4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 134
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για να σας θυμίσω τη συνάντησή μας... :);)

crazy έγραψε:

Ναι ναι.. καλά διαβάσατε! :laugh:

Πάμε για bowling!! :P

Το ραντεβού μας είναι για την Κυριακή, 1η Νοεμβρίου και ώρα 11 π.μ., στο σταθμό του Μετρό Άγιος Δημήτριος.

Το σημείο συνάντησης είναι μέσα στο Μετρό, στο χώρο των εισιτηρίων και θα'μαστε εκεί μέχρι τις 11.20 π.μ. Μετά θα πάμε στο BLUE RED BOWLING CLUB (Λ. Βουλιαγμένης 270) που είναι απέναντι από το σταθμό του Μετρό. Όσες δεν προλάβουν να έρθουν μέχρι τις 11.20, ας έρθουν κατευθείαν στο μαγαζί.

Να πω πως δεν υπάρχουν παλιές και καινούριες, δεν έχει σημασία αν έχετε παιδάκια ή όχι... Τα γράφω αυτά γιατί κατά καιρούς δέχομαι τέτοιες ερωτήσεις. Είμαστε μια μεγάλη παρέα και όλες είσαστε ευπρόσδεκτες! Όποια δεν έχει ξανάρθει σε συνάντηση και θέλει να έρθει, ας μου στείλει με π.μ. το κινητό της για να της στείλω κι εγώ το δικό μου, σε περίπτωση που χρειαστεί να επικοινωνήσουμε.

Άντε να δούμε, ποια θα νικήσει αυτήν τη φορά;;; :dry:

Έχουμε πολύ δυνατές παίκτριες στην ομάδα!!! :woohoo:

Όχι.. όχι.. Δεν είμαι μια από αυτές... :S

Αλλά που θα πάει;;; Θα μάθω κι εγώ!!!! :P :laugh: :silly:

Αυτά.. καλή αντάμωση και φιλάκια πολλά!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε γαμωτο τωρα επρεπε να ειναι κλειστο το τμημα της κηφισιας ; τωρα πρεπει να κατεβω με το χ40-χ41 στο μενιδι αν παρω το Α10-η το β 10 και να κατεβω αττικη ειναι πιο ταλαιπωρια δεν ξερω αν θα μπορεσω να ερθω ειδιακ εμτ οΣταυρο γαιτι εχει καικρυο και να τον βαζω απο το ενα λεωφορειο στο άλλο ;εγω θελω να ερθω .θα δω τι θα κανω , θα ερθει κανενα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

1η Νοέμβρη σήμερα και σε λιγο θα παω να ανταμώσω τα κορίτσια μου!Καλήμερα και καλό μήνα! :kiss::kiss::kiss:

Τα μεγάλα πνεύματα συναντιούνται λέμεεεεεεε!!!!! ;) :laugh: :P :laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!!!

ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΕΙΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΦΩΤΟ !!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο καλύτερος τρόπος ν'αρχίσει ο μήνας και μάλιστα ο μήνας γενεθλίων μου, ήταν η σημερινή μας συνάντηση!!! :woohoo: :P :woohoo: :laugh:

Βέβαια, μπορεί να μην είχαμε μεγάλη συμμετοχή - ας μην αρχίσω να γράφω απουσίες, γιατί πολλές (ξέρετε ποιες είστε, δε σας γράφω!) κοντεύουν να κοπούν... :angry::S :silly: :P ... αλλά περάσαμε πολύ ωραία! Ήπιαμε τα καφεδάκια μας, παίξαμε δυο παιχνίδια και το καταδιασκεδάσαμε!!! ;);) :laugh:

Παρουσίες:

Δημητρούλα

Μαρίτσα (Marianda)

Έλενα (Dallia)

Μαρία (Dora1)

Βάνια (και Σταύρος)

Τζωρτζίνα (Gorgina)

και η αφεντιά μου! :P

Απουσίες: όλες οι υπόλοιπες - κανονίστε την πορεία σας! :P:P

Δε σας λέω το σκορ του πρώτου παιχνιδιού γιατί δε θα με πιστέψετε! :laugh:

Ούτε εγώ το πίστευα!! :P:P :silly:

Στο δεύτερο φυσικά σάρωσε η Δημητρούλα μας!!! Σταθερή αξία!!! ;):)

Κοριτσάκια μου πολύ χάρηκα που σας είδα! :)

Σύντομα θα κανονίσουμε την επόμενή μας συνάντηση η οποία προκαταβολικά σας λέω ότι θα'ναι στο κέντρο, μάλλον στην Τερίνα, γιατί μου φαίνεται πως μόνο αν σας τάξουμε σοκολατόπιτα μαζευόσαστε!! :laugh: :laugh: :silly: :laugh: :P

Και τώρα, δίνω πάσα για το φωτογραφικό ρεπορτάζ της συνάντησης στην διαπιστευμένη παπαράτσι μας, Δημητρούλα!! :woohoo: :woohoo: :P :silly:

Φιλάκια!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy και τα υπόλοιπα κορίτσια,

αν και ντρεπόμουν λιγουλάκι ("Φόρα ένα κόσκινο", που λέει και η μανούλα μου), είχα αποφασίσει να έρθω! Έλα, όμως, που ξύπνησα 11 και κάτι! :(

Την επόμενη φορά, όμως, θα έρθω!! Ειδικά αν είναι στην Τερίνα... Όχι τίποτα, αλλά μένω στην Πλάκα, οπότε δεν θα έχω καμία δικαιολογία... Περιμένουμε φωτογραφίες!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli, την επόμενη φορά, φόρα κόσκινο, βάλε και 2-3 ξυπνητήρια και κανόνισε να'σαι εκεί!! :P:P Αλλά εντάξει, τουλάχιστον για το ξύπνημα δε νομίζω να'χεις πρόβλημα, γιατί η συνάντηση θα γίνει απογευματάκι! ;) Τώρα όσον αφορά τις ντροπές.. εκεί η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά! :laugh: :laugh:

Άντε πια με τις ντροπές σας μερικές μερικές!! :laugh: :P :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε περιμενουμε φωτο,θελω να δω κ την Κρειζυ γτ στη συναντηση που ειχε ερθει εγω ελειπα (αν κ την ειδα στο φεισμπουκ χιχιχιχι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eίμαι απαράδεκτη στο θέμα της ντροπής, το ξέρω... Κυρίως γιατί είμαι γενικά απίστευτο τρελοκομείο, δεν ξέρω γιατί τώρα μου βγαίνει έτσι! :P

Είμαι χαζή. Την άλλη φορά θα είμαι εκεί και εγώ και η κοιλίτσα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου.. καλα ειστε???τελικα με πλακωσε το παπλωμα κ εμενα... :P:P:P:P:P λογο γαμου κοιμηθηκα κατα της 4 ωρα αλλα για να ειμαι ειλικρηνης αν ηταν καπου στο κεντρο κατι θα εκανα για να ερθω..αλλα 11 ωρα να ειμαι αγιο δημητριο δεν μου εκανε καρδια να αφησω το κρεβατακι μου...αλλα βρε παιδι μου γιατι το κανετε τοοοσο νωρις???τωρα δεν ηταν ωραια ωρα για καφεδακι???[πλακα κανω] ;););) αντε θελω να πιστευω οτι την επομενη φορα θα τα καταφερω.... φιλακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ξυπνητούρια φιλενάδα!!! :laugh: :laugh:

Είπα να σου στείλω ένα μήνυμα το πρωί στο κινητό "ΞΥΠΝΑΑΑΑΑΑΑΑ" αλλά μετά είπα.. άσ'το.. ας κοιμηθεί να φτιάξει επιδερμίδα η σουηδέζα μας!! :P :laugh:

Την επόμενη φορά θα συναντηθούμε απογευματάκι, γύρω στις 4-5.. κανόνισε, μη μου βρεις πάλι καμιά δικαιολογία, σ' έφαγα!!! :P :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ. δηλωνω υπευθυνα οτι στην επομενη συναντηση αν ειμαι αθηνα κ ειμαι καλα απο υγεια..θα ερθω οποσδηποτε..αλλωστε ρουλιτσα εμεις παιζει να βρεθουμε κ αυτη την εβδομαδαααα :P:P:P:P:P καλο μηνααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια περασαμε για αλλη μια φορα, επαιξα και εγω για πρωτη φορα μποουλινγκ γιατι την αλλη φορα ημουν εγκυος και δεν μπορουσα να παιξω και πηρα το αιμα μου πισω χαχα!! η παρεα η ιδια αφου ειχαμε πολλες απουσιες οποτε ειμασταν ολη η παλιοπαρεα, θα σας μαλωσω που δεν ηρθατε οι υπολοιπες, φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ομολογώ οτι ηταν μια επεισοδιακή συνάντηση! :P :laugh: :P :laugh: Η σερβιτόρα ακόμα πρέπει να με βρίζει! :angry: Δε λεω ωραιο το bowling αλλα ευτυχως που δεν το κάνουμε συνέχεια. Δεν καταφέραμε να μιλήσουμε και πολυ περα απο τα βασικα! :lol:

Το σίγουρο ειναι οτι αν ξαναπαμε για bowling θα επιλέξουμε άλλο μαγαζί! :laugh: Περα απο το θεμα συμπεριφορας του μαγαζιου και του προσωπικού μου εκατσε ασχημα ο χωρος για τους καπνίζοντες! Ηταν άθλιος!Προδιαγραφές μηδεν!Συχαινόσουν να καπνίσεις οπως θα ελεγε και ενας καλος μου φιλος! :P :laugh: Τελος παντων!

Το καλο ειναι οτι εμεις περάσαμε τέλεια εστω και κατω απο αυτες τις συνθήκες! Κοριτσακια μου και Σταυρονικολα μου σας ευχαριστώ γι αυτο το όμορφο πρωινό!

Εννοείται οτι θα ακολουθήσει φωτογραφικό υλικό! Φτιάχνω τη φασολάδα μου και επανέρχομαι! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρολο που ειχε απαγορευτικο ο ηλεκτρικος απο κηφισια ειπα δνε βαριεσε θα παω και ας κανω και δυο ωρες μια ορα το μηνα αλλωστε συναντιομαστε.Ειχα πει και στον Σταυρο οτι θα τον παρω μαζικαι σηκωθηκα εγω στις 7.40 ειχα πει οτι αν βρεχει δε θα τον επαιρνα παρεα αλλα αυτος ειχε ξεσηκωθει την ωρα που πηγα να τον σκεπασω ανοιγει τα ματια του και μου λεει <τι ωρα θα παμε στις φιλες σου;>ετσι λοιπν μπορει να κανανμε 1 ωρα καικατι να πηραμε δυο λεωφορεια να περιμεναμε και λιγο στο κρυο πηραμε και το μετρο αλλα το αποτελεσμα αξιζε .Εφτασα πρωτη εκει μετα ηρθε η Ρουλα μετα η Δημητρουλα και λιγο αργοτεα οι νεες μαμαδες η ελενα και η Μαριαντα οι οποιες λαμπανε .Στη συνεχεια εφτασε η Μαρια και η τζορτζινα .Αφου περιμεναμε λιγο μην ερθει ακομα καμια φιλη πηγαμε στο bowling εκει ειχαμ εναεπεισοδιακι με την ηλιθια την υπευθυνη αλλα ειχαμε τη Δημητρα που δνε χαμπαριαζει .Παιξαμε και ο Σταυρος εδωσε ρεσιταλ πηγαινε και εριχνε οποια μπαλα ηθελε και οποτε ηθελε .Μαριαντα -μαρια σορρυ που σας επαιρνε τη θεση .Η δε τζωρτζινα αφησε το Στυαρο να παιζει στη θεση της και εκεινος την ευχαριστησε με μερικα θερμα φιλια....Περασαμε πολυ καλα αντε την αλλη φορα αμε για καφε .θΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...