Μετάβαση σε περιεχόμενο

Koρίτσια; Πάμε bowling! Αθήνα ||ΠΡΟΣΟΧΗ: 1 ΝΟΕΜΒΡΗ


Crazy

Recommended Posts

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ! :cheer::cheer::cheer:

ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ 99,99999999%

ΜΟΛΙΣ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΡΕΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ... ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ.

ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΟΤΟΥ ΦΥΣΙΚΑ...

line_flow_blue_beg_41_time_1242964800_text_cf20c9dcf3efede1f220ece1f220e5dfede1e9.gif

line_line_typew6_beg_d_typew11_time_1004068800_text_c5dfece1f3f4e520ece1e6df.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 134
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

BOWLING ΕΕ!!!!!!!!!!! ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ!!! ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΥΝ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΠΑΙΖΩ ΚΑΛΟ bOWLING ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΚΑΝΑ ΤΡΙΑΡΙ ΧΡΟΝΑΚΙΑ :blink: ΑΛΛΑ ΜΕ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΘΥΜΗΘΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ :P !!!!

ΘΑ ΤΣΕΚΑΡΩ ΤΑΚΤΙΚΑ ΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!!!

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑ!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΤΙ ΒΑΡΔΙΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΩΛΟ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εγώ θα ήθελα πολύ να έρθω αλλά 1η Νοέμβρη στις 12 το μεσημέρι βαφτίζουμε την μπουλίτσα μας...

Λέτε να την πάρω και να έρθω εκεί και να ακυρώσω τη βάφτιση;;;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Καλά να περάσετε!!!!!!

Ελπίζω την επόμενη φορά να μπορέσω κι εγώ να έρθω επιτέλους!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουπιιιιι!!!!!!!!!! συναντησηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!! αντε και μου λειψατε!!!!!!! ρουλιτσα μου και δημητρουλα μου θα σας παρω και τηλ να συνενοηουμε γιατι εγω ειμαι και ξεχασιαρα..... μη χαθω πουθενα!!!!!! χαχαχχχιχαιχιχιχαιχα εγω δεν κανει να παιζω bowling λογω μεσης! αλλα δεν πειραζει, θα πινω μια χαρα καφεδια!!!!!!! α πολυ χαρηκα!!!!!!! ααααα ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΧΑΡΗΚΑ!!!!!!!! ΕΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΑΑΑΑ να γινεται χαμος!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

γιουπιιιιι!!!!!!!!!! συναντησηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!! αντε και μου λειψατε!!!!!!! ρουλιτσα μου και δημητρουλα μου θα σας παρω και τηλ να συνενοηουμε γιατι εγω ειμαι και ξεχασιαρα..... μη χαθω πουθενα!!!!!! χαχαχχχιχαιχιχιχαιχα εγω δεν κανει να παιζω bowling λογω μεσης! αλλα δεν πειραζει, θα πινω μια χαρα καφεδια!!!!!!! α πολυ χαρηκα!!!!!!! ααααα ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΧΑΡΗΚΑ!!!!!!!! ΕΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΑΑΑΑ να γινεται χαμος!!!!!!!!!!!

Που χάθηκες εσύ...;;;Άντε να έρθεις... Λείπεις κι από το φόρουμ.. θα σε δαγκώσω!! :laugh:

Γωγούλα(mpempoula16) με το καλό η βάφτιση της κουκλίτσας σου!! Να σας ζήσει και να είναι πάντα γερή και υγιής!! Θα χαρώ να σε δώ κάποια στιγμή κι από κοντά!! Τα λέμε τόσο καιρό εδώ και στο fb.. Πολλά φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose, δεν είναι καθόλου δύσκολο να βρεις το σημείο συνάντησης!

Το μόνο που χρειάζεται να βρεις είναι ένα σταθμό του μετρό!

Το σημείο συνάντησης είναι ο τερματικός σταθμός "Άγιος Δημήτριος", της γραμμής "Άγιος Δημήτριος-Άγιος Αντώνιος".

Μπεμπούλα, με το καλό να βαφτίσετε τη μπεμπούλα σας!!! :woohoo:

Να σας ζήσει, να την χαίρεστε!!!! :)

Μικρούλα, κανόνισε την πορεία σου!!!! Αν δεν έρθεις, θα μείνεις από απουσίες!! :P :laugh: :silly: Άσε που δε θα γλιτώσεις το δάγκωμα της Dallias!! :laugh: :silly:

Άντε.. για να μαζευόμαστε σιγά σιγά!!! :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπες μου δεν παιζω αυτο το παιχνιδι γιατι ειμαι ασχετη,δεν εχω μωρακι γιατι ειμαι ατυχη αλλα...θα ερθω εστω και για ενα μεγαααααλο γεια και ελπιζω να με παρασυρει η παρεα να κατσω μεχρι τελος!!!

ω ναι ειμαι μεσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ χαιρομαι που θα σας ξαναδώ/....

Λογικα θα ερθω...θα παω το πρωί να κοινωνήσω τον μικρό (γιατί ειναι η τρίτη κυριακή μετα την βάφτιση) κ θα έρθω....

Ελπίζω αυτήν την φορά να μπορεσει να ερθει κ η φιλεναδίτσα μου ΚΡΑΡ !!!

αχ κ τρελαίνομαι για bowlling !!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy ΕΝΑΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΡΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ? :P ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ ΞΕΡΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ ΤΩΝ ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΩΝ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ :P ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ 1 ΝΟΕΜΒΡΗ ΠΕΦΤΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ :silly: ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ.ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΧΑΛΚΙΔΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela tora pou tha mas trexis oles xalkida(metaksimas ego ime mesa)

lipon sta kato patisia mia stasi prin to terma tou leoforiou.apo xalkida.sto periptero.ine o stathmos tou ilektrikou (kato patisia)pernis to treno gia pirea katevenis omonia i atiki(atiki nomizo kalitera)pernis to metro pou lei a. dimitrios.kai sto terma katevenis.ola ta ala asta se mas.ego analamvano tin epistrofi sou mexri ta kato patisia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΧΑΛΚΙΔΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ?ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΔΩ!

gorgina ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΘΗΜΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΕ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ :) ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ.ΑΝ ΠΑΛΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΚΕΙ ;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΔΑ.ΟΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΜΑΞΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ!ΠΑΝΤΟΣ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΥΛΟΠΟΙΗΘΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Καλή ιδέα η Χαλκίδα! Αλλά λίγο δύσκολη στην εφαρμογή της... εκτός κι αν νοικιάσουμε πούλμαν!! :P :laugh:

:cheer: :laugh: :laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να σας θυμίσω τη συνάντησή μας... :);)

crazy έγραψε:

Ναι ναι.. καλά διαβάσατε! :laugh:

Πάμε για bowling!! :P

Το ραντεβού μας είναι για την Κυριακή, 1η Νοεμβρίου και ώρα 11 π.μ., στο σταθμό του Μετρό Άγιος Δημήτριος.

Το σημείο συνάντησης είναι μέσα στο Μετρό, στο χώρο των εισιτηρίων και θα'μαστε εκεί μέχρι τις 11.20 π.μ. Μετά θα πάμε στο BLUE RED BOWLING CLUB (Λ. Βουλιαγμένης 270) που είναι απέναντι από το σταθμό του Μετρό. Όσες δεν προλάβουν να έρθουν μέχρι τις 11.20, ας έρθουν κατευθείαν στο μαγαζί.

Να πω πως δεν υπάρχουν παλιές και καινούριες, δεν έχει σημασία αν έχετε παιδάκια ή όχι... Τα γράφω αυτά γιατί κατά καιρούς δέχομαι τέτοιες ερωτήσεις. Είμαστε μια μεγάλη παρέα και όλες είσαστε ευπρόσδεκτες! Όποια δεν έχει ξανάρθει σε συνάντηση και θέλει να έρθει, ας μου στείλει με π.μ. το κινητό της για να της στείλω κι εγώ το δικό μου, σε περίπτωση που χρειαστεί να επικοινωνήσουμε.

Άντε να δούμε, ποια θα νικήσει αυτήν τη φορά;;; :dry:

Έχουμε πολύ δυνατές παίκτριες στην ομάδα!!! :woohoo:

Όχι.. όχι.. Δεν είμαι μια από αυτές... :S

Αλλά που θα πάει;;; Θα μάθω κι εγώ!!!! :P :laugh: :silly:

Αυτά.. καλή αντάμωση και φιλάκια πολλά!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΕΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ _ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ_ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ , ΑΝ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΠΑΝΤΑ-ΟΠΟΤΕ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ -IRENEKANTE- ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν ειμαι σιγουρη οτι θα ερθω τελικα ελπιζω να μπορεσω.

γιατι τον μικρο δεν μπορω να τον παρω μαζι μου οποτε αν μπορουν να μου τον κρατησουν θα ερθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να σας θυμίσω τη συνάντησή μας... :);)

crazy έγραψε:

Ναι ναι.. καλά διαβάσατε! :laugh:

Πάμε για bowling!! :P

Το ραντεβού μας είναι για την Κυριακή, 1η Νοεμβρίου και ώρα 11 π.μ., στο σταθμό του Μετρό Άγιος Δημήτριος.

Το σημείο συνάντησης είναι μέσα στο Μετρό, στο χώρο των εισιτηρίων και θα'μαστε εκεί μέχρι τις 11.20 π.μ. Μετά θα πάμε στο BLUE RED BOWLING CLUB (Λ. Βουλιαγμένης 270) που είναι απέναντι από το σταθμό του Μετρό. Όσες δεν προλάβουν να έρθουν μέχρι τις 11.20, ας έρθουν κατευθείαν στο μαγαζί.

Να πω πως δεν υπάρχουν παλιές και καινούριες, δεν έχει σημασία αν έχετε παιδάκια ή όχι... Τα γράφω αυτά γιατί κατά καιρούς δέχομαι τέτοιες ερωτήσεις. Είμαστε μια μεγάλη παρέα και όλες είσαστε ευπρόσδεκτες! Όποια δεν έχει ξανάρθει σε συνάντηση και θέλει να έρθει, ας μου στείλει με π.μ. το κινητό της για να της στείλω κι εγώ το δικό μου, σε περίπτωση που χρειαστεί να επικοινωνήσουμε.

Άντε να δούμε, ποια θα νικήσει αυτήν τη φορά;;; :dry:

Έχουμε πολύ δυνατές παίκτριες στην ομάδα!!! :woohoo:

Όχι.. όχι.. Δεν είμαι μια από αυτές... :S

Αλλά που θα πάει;;; Θα μάθω κι εγώ!!!! :P :laugh: :silly:

Αυτά.. καλή αντάμωση και φιλάκια πολλά!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...