Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ;


Βανια

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΙΧΑΜΕ ΑΝΑΝΦΕΡΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ 15ΜΕΡΕς ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 25/10 ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΑΚΟΥ.θΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΙΕς ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ .εΠΙΣΗς ΑΝ ΒΟΛΕΥΕΙ ΑΥΤΗ ΗΜΕΡΑ Η ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ .κΑΠΟΙΕς ΚΠΠΕΛΕς ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΓΙΑ ΜΠΟΟΥΛΙΓΚ ΑΝΤΕ ΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιστευω να ειναι κατι κοντα σε κανα mall δηλαδη τωρα βεβαια αν παμε σε μποουλινγκ τα παιδια πωσ θα τα εχουμε;;

το λεω γιατι η μικρη μου ειναι σβουρα δεν καθεται πουθενα την εχω ικανη να παει να πιασει τις κορινες και να γινει baby strike :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρεπει να οργανωθουμε και αυτο το ξερει πολυ καλα η Ρουα και η Δημητρουλα αντε κοριτσια ριξτε καμια ιδεα αν ειναι για μποουλιγκ σιγουρα δνε ειναι χωρος για μικρα παιδια .Καλα τΟν Σταυρο τον παιρνω εχει ξαναερθει αλλα να κανονισουμε τι ωρα πρωι απογευμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΒΑΝΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΠΟΟΥΛΙΝΚ;Η ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ;ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ;ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα! Βανια μου νομιζα οτι κανονιζεις εσυ για την συναντηση. Εσεις τι θελετε να κανουμε τελικα. Να παμε σε παιδότοπο ή να παμε για bowling?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειπα απλα να συναντηθουμε τ αφηνω σε σενα ματακια μου που εισια γνωστης!ο παλιος ειναι αλλιως...εγω δενε χω προβλημα οτι πουν βεβαια να ξερουμε οτι ο παιδοτοπος με τις ιωσεις αυτη την εποχη δνε ειναικαι οτι καλυτερο και το λεω ειδικα για τα μικρα παιδακια .αΝΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕς ....πΑΝΤΩς δΗΜΗΤΡΑ ΑΜΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ BOLWING να ξερεις ο Σταυρος θελει να παιξει μαζι σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για μποουλινγκ θα ερθω μονο εγωωωω αν ειναι κοριτσαρες καλυτερα ομως σε παιδοτοπο..αν ειναι μεγαλος δεν θα υπαρχει προβλημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSARES MOY ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Κ Δ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ

ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΤΣΙ?????????

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...