Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΙΠΛΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ Ή ΟΧΙ;


anasam

Recommended Posts

Μου αρέσει κι εμένα η ιδέα, ιδιαίτερα για τη διοργάνωση του τραπεζιού μετά. Αλλά αυτό που δεν κατάλαβα είναι στην εκκλησία, το μυστήριο θα είναι κοινό και για τα δύο μωρά; θα λέει δηλ ο ιερέας τα ίδια λόγια και για τα δύο κ θα υπάρχουν 2 κολυμπήθρες; ή θα μπαίνει το ένα μετά το άλλο;

Νομίζω ότι καλό θα ήταν να ρωτήσετε και στην εκκλησία, πώς θα γίνει αυτό εφικτό. Και βέβαια, καλό θα ήταν να συμφωνήσουν τόσο οι γονείς/παππούδες όσο και οι νονοί. Ακούγεται λίγο περίπλοκο (σε μένα τουλάχιστον) αλλά πιστεύω ότι το αποτέλεσμα θα αξίζει τον κόπο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου αρέσει κι εμένα η ιδέα, ιδιαίτερα για τη διοργάνωση του τραπεζιού μετά. Αλλά αυτό που δεν κατάλαβα είναι στην εκκλησία, το μυστήριο θα είναι κοινό και για τα δύο μωρά; θα λέει δηλ ο ιερέας τα ίδια λόγια και για τα δύο κ θα υπάρχουν 2 κολυμπήθρες; ή θα μπαίνει το ένα μετά το άλλο;

Νομίζω ότι καλό θα ήταν να ρωτήσετε και στην εκκλησία, πώς θα γίνει αυτό εφικτό. Και βέβαια, καλό θα ήταν να συμφωνήσουν τόσο οι γονείς/παππούδες όσο και οι νονοί. Ακούγεται λίγο περίπλοκο (σε μένα τουλάχιστον) αλλά πιστεύω ότι το αποτέλεσμα θα αξίζει τον κόπο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου αρέσει κι εμένα η ιδέα, ιδιαίτερα για τη διοργάνωση του τραπεζιού μετά. Αλλά αυτό που δεν κατάλαβα είναι στην εκκλησία, το μυστήριο θα είναι κοινό και για τα δύο μωρά; θα λέει δηλ ο ιερέας τα ίδια λόγια και για τα δύο κ θα υπάρχουν 2 κολυμπήθρες; ή θα μπαίνει το ένα μετά το άλλο;

Νομίζω ότι καλό θα ήταν να ρωτήσετε και στην εκκλησία, πώς θα γίνει αυτό εφικτό. Και βέβαια, καλό θα ήταν να συμφωνήσουν τόσο οι γονείς/παππούδες όσο και οι νονοί. Ακούγεται λίγο περίπλοκο (σε μένα τουλάχιστον) αλλά πιστεύω ότι το αποτέλεσμα θα αξίζει τον κόπο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΙΔΕΑ ΑΥΤΗ.ΠΡΙΝ 26 ΧΡ0ΝΙΑ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΙ ΘΕΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΑΦΤΙΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ(ΠΡΩΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ)ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ(ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΑΣ ΛΕΝΕ).ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ 2 ΜΗΝΕΣ

ΔΙΑΦΟΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΙΔΕΑ ΑΥΤΗ.ΠΡΙΝ 26 ΧΡ0ΝΙΑ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΙ ΘΕΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΑΦΤΙΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ(ΠΡΩΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ)ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ(ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΑΣ ΛΕΝΕ).ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ 2 ΜΗΝΕΣ

ΔΙΑΦΟΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΙΔΕΑ ΑΥΤΗ.ΠΡΙΝ 26 ΧΡ0ΝΙΑ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΙ ΘΕΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΑΦΤΙΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ(ΠΡΩΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ)ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ(ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΑΣ ΛΕΝΕ).ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ 2 ΜΗΝΕΣ

ΔΙΑΦΟΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΙΘΑΝΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΙΘΑΝΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΙΘΑΝΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μου και εμενα μου αρεσει η ιδεα να τα κανετε μαζι.Αλλα καταλαβαινω και αυτο που λες για τους αντρες σας και τα πεθερικα σαςΜια αλλη λυση που μπορω να σου πω ειναι να τα βαπτισετε με μια καποιες ωρες διαφορα δλδ στης 11 το πρωι το ενα και στης 1 το μεσημερι το αλλο.Επισης μπορεις να κανεις και το εξης σαββατο το ενα κυριακη το αλλο.Φυσικα ειμαι της γνωμης οτι το τραπεζι θα ειναι κοινο αν εχετε στο μαυλο σας να κανετε τραπεζι φυσικα μετα.Παντως δεν ειναι ασχημη η ιδεα να τα κανετε μαζι.ενναλακτικη απλος προτεινα:) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μου και εμενα μου αρεσει η ιδεα να τα κανετε μαζι.Αλλα καταλαβαινω και αυτο που λες για τους αντρες σας και τα πεθερικα σαςΜια αλλη λυση που μπορω να σου πω ειναι να τα βαπτισετε με μια καποιες ωρες διαφορα δλδ στης 11 το πρωι το ενα και στης 1 το μεσημερι το αλλο.Επισης μπορεις να κανεις και το εξης σαββατο το ενα κυριακη το αλλο.Φυσικα ειμαι της γνωμης οτι το τραπεζι θα ειναι κοινο αν εχετε στο μαυλο σας να κανετε τραπεζι φυσικα μετα.Παντως δεν ειναι ασχημη η ιδεα να τα κανετε μαζι.ενναλακτικη απλος προτεινα:) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μου και εμενα μου αρεσει η ιδεα να τα κανετε μαζι.Αλλα καταλαβαινω και αυτο που λες για τους αντρες σας και τα πεθερικα σαςΜια αλλη λυση που μπορω να σου πω ειναι να τα βαπτισετε με μια καποιες ωρες διαφορα δλδ στης 11 το πρωι το ενα και στης 1 το μεσημερι το αλλο.Επισης μπορεις να κανεις και το εξης σαββατο το ενα κυριακη το αλλο.Φυσικα ειμαι της γνωμης οτι το τραπεζι θα ειναι κοινο αν εχετε στο μαυλο σας να κανετε τραπεζι φυσικα μετα.Παντως δεν ειναι ασχημη η ιδεα να τα κανετε μαζι.ενναλακτικη απλος προτεινα:) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΒΑΦΤΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΗ.ΒΑΦΤΙΣΤΗΚΑΝ ΟΙ ΔΥΟ ΞΑΔΕΡΦΕΣ (ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΕΣ)ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΜΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ!ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΝΟΝΟΙ.ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ,ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ,ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΗΤΑΝ ΚΟΙΝΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ. Ο ΚΑΘΕ ΝΟΝΟΣ ΠΗΡΕ Ο,ΤΙ ΗΘΕΛΕ.Ο ΠΑΠΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΗ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΩΡΑ.ΠΡΩΤΑ ΒΟΥΤΗΞΕ ΣΤΗΝ ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΑ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!ΗΤΑΝ ΟΜΟΡΦΟ, ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΒΟΛΙΚΟ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ! ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΔΙΑΦΩΝΟΥΝ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ. ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΥΜΦΕΡΕΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΒΑΦΤΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΗ.ΒΑΦΤΙΣΤΗΚΑΝ ΟΙ ΔΥΟ ΞΑΔΕΡΦΕΣ (ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΕΣ)ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΜΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ!ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΝΟΝΟΙ.ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ,ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ,ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΗΤΑΝ ΚΟΙΝΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ. Ο ΚΑΘΕ ΝΟΝΟΣ ΠΗΡΕ Ο,ΤΙ ΗΘΕΛΕ.Ο ΠΑΠΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΗ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΩΡΑ.ΠΡΩΤΑ ΒΟΥΤΗΞΕ ΣΤΗΝ ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΑ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!ΗΤΑΝ ΟΜΟΡΦΟ, ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΒΟΛΙΚΟ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ! ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΔΙΑΦΩΝΟΥΝ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ. ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΥΜΦΕΡΕΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΒΑΦΤΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΗ.ΒΑΦΤΙΣΤΗΚΑΝ ΟΙ ΔΥΟ ΞΑΔΕΡΦΕΣ (ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΕΣ)ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΜΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ!ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΝΟΝΟΙ.ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ,ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ,ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΗΤΑΝ ΚΟΙΝΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ. Ο ΚΑΘΕ ΝΟΝΟΣ ΠΗΡΕ Ο,ΤΙ ΗΘΕΛΕ.Ο ΠΑΠΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΗ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΩΡΑ.ΠΡΩΤΑ ΒΟΥΤΗΞΕ ΣΤΗΝ ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΑ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!ΗΤΑΝ ΟΜΟΡΦΟ, ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΒΟΛΙΚΟ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ! ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΔΙΑΦΩΝΟΥΝ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ. ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΥΜΦΕΡΕΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου και σε μένα μου αρέσει η ιδέα με τις δύο βαφτίσεις μαζί...ειναι κατι που δεν συνηθίζεται και πολύ και για αυτό θα είναι και κάτι ξεχωριστό.....άσε που θα βολέψει και πάρα πολύ τους συγγενείς σας καθώς ανέφερες ότι είστε και τόοοοοσο μακριά....φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου και σε μένα μου αρέσει η ιδέα με τις δύο βαφτίσεις μαζί...ειναι κατι που δεν συνηθίζεται και πολύ και για αυτό θα είναι και κάτι ξεχωριστό.....άσε που θα βολέψει και πάρα πολύ τους συγγενείς σας καθώς ανέφερες ότι είστε και τόοοοοσο μακριά....φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου και σε μένα μου αρέσει η ιδέα με τις δύο βαφτίσεις μαζί...ειναι κατι που δεν συνηθίζεται και πολύ και για αυτό θα είναι και κάτι ξεχωριστό.....άσε που θα βολέψει και πάρα πολύ τους συγγενείς σας καθώς ανέφερες ότι είστε και τόοοοοσο μακριά....φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...