Μετάβαση σε περιεχόμενο

?


ΧΡΥΣΗΠΕΡ

Recommended Posts

ειμαι 36 και εχω ενα γιο 9.τον τελευταιο μηνα εκανα αγωγη με σερπαφαρ και πρεγκνυλ στις 21/09 μετα απο υπερηχο που εδειξε ενα καλο αυγουλακι2,5 και ενδομητριο 1,3 . τελευταια περιοδο 12/09 .αγχωμενη εκανα σελφ κλιαρ απο απο 26/09 εως 28/09 ολα μεμια αχνη ροζ γραμμη, χθες εκανα χοριακη ηταν 2,71 το στηθος μου ειναι πρησμενο με κυκλο 25-27 ημερων τι πιστευετε εσεις? ευχαριστω εκ των προτερων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχει σημασία πλέον ο κύκλος σου αφού είχες ωοθυλάκιο στις 21 μετά από 14 μέρες θα σου έρθει η περίοδος που εύχομαι να μην τολμήσει...χι..χι..Δευτέρα 5/10 κάνε το τεστ καιεύχομαι να είναι θετικό. Ευχάριστο είναι που ανιχνεύονται και αυτές οι λίγες μονάδες τόσο νωρίς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαρ :ohmy: ιστω πολυ για την αμεση απαντηση ,ωοθηλακιο ειχα στισ 22, λες αυτες οι μοναδες να εναι απο την πρεγκνυλ που ειχα κανει πριν 9 μερες? :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΥΣΗΠΕΡ τι κάνεις; έχουμε κανένα νέο; Η πρεγκνυλ δεν ανιχνευεται στο αίμα μετά από τόσες μέρες. Τη Δευτέρα θα δείξει σίγουρα και αν ειναί και πάνω απο 15-20 μονάδες το αποτέλεσμα θα είναι πολύ καλό.Αν χρειαστείς οτιδήποτε στείλε μου και πμ. Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθώ να χαλαρώσω και να μην το σκέφτομαι, την τρίτη θα κανω χοριακή ,το στήθος μου είναι πρησμένο και με πονά περισσότερο απ΄όταν περιμένω περίοδο...... αλλά δεν ξέρω μήπως είναι εξαιτίας των φαρμάκων και της πρεγκνύλ....σ΄ευχαριστώ πραγματικά για την ανταπόκριση είναι ένα θέμα που δεν το συζητώ μέ κανέναν γιατί δεν θέλω να το μεγαλοποιώ .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί να μπερδεύεσαι περισσότερο; Κάνε Δευτέρα ή Τρίτη και ότι να γίνει θα γίνει. Μπορεί να κάνεις αύριο και να μην είναι ξεκάθαρο το πράγμα...Και πάλι καλή επιτυχία σου εύχομαι. Θσ περιμένω τα καλά νέα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...