Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ 8Α ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΑ 5 ΚΙΛΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ?


ΡΟΥΛΑ25

Recommended Posts

ΠΩΣ???????????????????????????????????ΕΒΑΛΑ 18 ΚΙΛΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΤΑ 13 ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΛΕΣ ΟΙ 8ΕΙΤΣΕΣ Μ ΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΝ ΓΛΥΚΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ.ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΑ ΤΡΩΕΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ 100 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙ.ΣΤΙΣ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 8Α ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ 8ΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΩΤΑ,ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟ?ΠΕΣ ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΡΑΨΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ 8Α ΚΑΝΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρααα

έχεις αρκετό χρόνο να χάσεις τα κιλάκια σου.

ένα κιλό τη βδομάδα και σε 5 βδομαδούλες είσαι έτοιμη.

ξεκίνα διατροφή, κόψε ζάχαρη-γλυκά

απέφυγε μεγάλες μερίδες, πρόσθεσε πράσινη σαλάτα στο μενού σου

πίνε αρκετό νερό, απέφυγε τηγανητά,σάλτσες κλπ,

τρώγε ψητά και

το βασικότερο, ξεκίνα περπάτημα.

με λίγη πρόσπάθεια όλα θα γίνουν.

εύχομαι καλά απότελέσματα και με το καλό η βάφτιση

της μικρούλας σου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!ΜΗ ΤΡΩΣ ΒΡΑΔΥ,ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΙς ΧΗΜΙΚΕΣ ΔΙΑΙΤΕΣ Η ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΕΙΝΑΓΕ ΓΙΑ 6ΗΜΕΡΕΣ ΕΤΡΩΓΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ,ΕΧΑΣΕ 4ΚΙΛΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ,ΜΕΤΑ ΜΟΝΟ ΝΕΡΟ...ΘΑ ΔΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΠΕΡΙΤΤΑ ΚΙΛΑ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ .:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό η βάπτιση της μικρής σας.Πώς θα την ονομάσετε;Όσο για την δίαιτα έχεις δίκαιο,σταμάτησε να τρως μεγάλες ποσότητες και σίγουρα θα δεις αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΛΑ24 έγραψε:

ΠΩΣ???????????????????????????????????ΕΒΑΛΑ 18 ΚΙΛΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΤΑ 13 ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΛΕΣ ΟΙ 8ΕΙΤΣΕΣ Μ ΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΝ ΓΛΥΚΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ.ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΑ ΤΡΩΕΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ 100 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙ.ΣΤΙΣ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 8Α ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ 8ΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΩΤΑ,ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟ?ΠΕΣ ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΡΑΨΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ 8Α ΚΑΝΕΙΣ.

Απ'οτι βλεπω Ρουλα δεν εχεις πολυ που γεννησες ε?

Εγω εχει 6 μηνες που εκανα την μπουμπου και ακομα ξεφουσκωνω.

Εβαλα 13 κιλα (ζωη να 'χω:laugh: ) και μου εχουν μεινει αλλα 5 σιγουρα.

Φαντασου οτι δεν προσπαθησα κιολας.

Απλα εχε υπ'οψην σου οτι οι ορμονες -ειδικα αν δεν θηλαζεις κιολας- παιζουν ασχημα παιχνιδια ακομα και μετα την γεννα.

Η γυναικολογος μου μου το ειπε επανειλημμενα γιατι ειχα φοβερη τριχοπτωση και τριχοφυια (:blink: ναι ναι) εκει που δεν ειχα ποτε!

Μην αγχωνεσαι!

Αν προσεξεις πολυ λιγο και δεν τρως πολλα γλυκα το σωμα σου θα επανελθει. Καπου διαβασα οτι θελει 1 χρονο η γυναικα για να συνελθει τελειως!

Να σου ζησει το μπεμπε σου και να εισαι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω που βαφτισα την μπουμπουκα μου 4 μηνων, εραψα ενα πολυ ωραιο φορεματακι που δε φαινοταν τιποτα και ημουν μια θεα!!!! (χαχαχα) σιγα μην κατσεις να σκασεις για 5 ψωροκιλα! παιδι εκανες ! αντε μην ακουω χαζομαρες :)

και αν δεν θες να ραψεις αγορασε ενα ωραιο φορεματακι σε αλφα γραμμη με μικρο ντεσεν να μην τονιζει και τερμα ;)

με το καλο η βαφτιση :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνώμη μου να πας σε ένα καλό διαιτολόγο.

Θα εξηγήσεις ποίος ακριβώς είναι στο στόχος σου, ποιες είναι οι καθημερινές σου συνήθειες και θα σου διαμορφώσει το κατάλληλο πρόγραμμα.

Εγώ έχω δοκιμάσει τα πάντα.

Είναι το μόνο αποτελεσματικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΝΕΝΙ86 ΣΤΕΛΛΑ 8Α ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ:angry:.ΚΑΛΑ ΛΕΣ ΦΡΑΠΕΔΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΓΙΑ 5 ΚΙΛΑ:S ΠΑΝΤΩΣ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΕΧΑΣΑ ΕΝΑ ΚΙΛΟ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΙΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΠΡΙΖΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΑΝΝΙΩ ΚΑΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΕΧΑΣΕ.ΕΜΕΙΝΑΝ 4 ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...