Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΑΛΑ ΜΑΜΜΥΛΑΝΤ!


γιωργια

Recommended Posts

Ζουζου εγω μπορω καθε μερα αλλα μπορει καποιες να δουλευουν το Σαββατο..

Ξερω ενα μεγαλο παρκινγκ στο λιμανι να αφησουμε τα αυτοκινητα που απο πανω εχει πολλες καφετεριες,νομιζω ειναι καλα καπου εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

tonia28 έγραψε:

Ζουζου εγω μπορω καθε μερα αλλα μπορει καποιες να δουλευουν το Σαββατο..

AN ΒΟΛΕΥΕΙ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ!!ΑΝ ΟΧΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!

Ξερω ενα μεγαλο παρκινγκ στο λιμανι να αφησουμε τα αυτοκινητα που απο πανω εχει πολλες καφετεριες,νομιζω ειναι καλα καπου εκει...

ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΟ ΣΗΜΕΙΟ,ΝΟΜΙΖΩ :dry:

ΑΝΤΕ,ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonia28 έγραψε:

Αντε βρε ΤΕΟ και σε ψαχναμε!!!:laugh: :laugh:

Νικη αφου εισαι Ηρακλειο σε παιρνω εγω με το τουτου μου!Ειμαι καλη οδηγος πες του αντρα σου...εχω τρακαρει μονο 42 φορες!:blink: :silly:

Κι εσενα Τεο βαζουμε τα 2 καθισματακια και στη μεση τη Νικη καιαιαιαι φυυυγαμε!!!:woohoo:

Τόνια μου σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!:kiss::kiss:

Να κάνω μία ερώτηση; Άνδρα θα πάρει καμία μαζί της;

Καθημερινή δεν μπορείτε; Ρωτάω γιατί Σάββατο και Κυριακή όλο και κάποιο γάμο/βάπτιση έχω αυτό το μήνα. Αν όχι θα δω πως θα το κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη καποιες δουλευουν και δε μπορουν μαλλον..:unsure: αν θελετε παιρνουμε και αντρες(θα τους δωσουμε και τα μωρα να τα πουμε με την ησυχια μας..!;) :silly: ))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonia28 έγραψε:

Νικη καποιες δουλευουν και δε μπορουν μαλλον..:unsure: αν θελετε παιρνουμε και αντρες(θα τους δωσουμε και τα μωρα να τα πουμε με την ησυχια μας..!;) :silly: ))

ΑΝ ΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΣΥΖΥΓΟΥΣ ΤΟΤΕ ΟΚ.ΑΛΛΙΩΣ ΑΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ

ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ... ;)

ΕΓΩ Κ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ!

ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΕΥ ΤΕΚΝΟΥ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟΥ ΜΙΑΣ ΠΟΥ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΠΟΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ!

ΒΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΣΟΥΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!

ΛΟΙΠΟΝ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ?

ΑΝΤΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ, ΜΑΝΙΚΙΟΥΡ, ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ ΚΑΙ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ!!!! :P:lol: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Μπραβο σας ,τι ωραια!!!!!!Αχ και ναρχομουν στην Κρητη που τη λατρευωωω!!

Βγαλτε πολλες,πααααρα πολλες φωτο,να φαινεται και το νησι οχι μονο εσεις:P να δουμε λιγο Κρητη μωρε που την αγαπαμε!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργια έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ!

ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΕΥ ΤΕΚΝΟΥ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟΥ ΜΙΑΣ ΠΟΥ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΠΟΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ!

ΒΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΣΟΥΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!

ΛΟΙΠΟΝ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ?

ΑΝΤΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ, ΜΑΝΙΚΙΟΥΡ, ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ ΚΑΙ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ!!!! :P:lol: :silly:[/

ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ..

ΑΛΛΑ ΛΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΜΩΡΑΚΙΑ?

ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ Κ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ..ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

:laugh: Μπραβο σας ,τι ωραια!!!!!!Αχ και ναρχομουν στην Κρητη που τη λατρευωωω!!

Βγαλτε πολλες,πααααρα πολλες φωτο,να φαινεται και το νησι οχι μονο εσεις:P να δουμε λιγο Κρητη μωρε που την αγαπαμε!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss:

ΥΒΟΝΝΗ ΜΟΥ,ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ,ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΕΓΩ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑ!

ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ ΧΩΡΙΣ ΤΕΚΝΑ!

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Η ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ!

ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ!

ΛΟΠΟΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ!

20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2009, 12.00Μ.Μ, ΡΕΘΥΜΝΟ!

ΕΝΤΑΞΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! ο δικος μου μου ειπε οτι μπορει να ερθει την αλλη Κυριακη οποτε Βουλιτσα θα κανουν παρεακι με το δικο σου κι οποιας αλλης ερθει..;)

Κλεισαμε λοιπον στις 20, 12:00μμ, σε μια καφετερια στο λιμανι που θα μας πει η Ζουζου ε;;;;;;

Οποια θελει να τη παρουμε μαζι να μου στειλει πμ να συννενοηθουμε οκ;;)

Μαρια Ιωαννα + Υβοννη ελατεεεε θα περασουμε τελειααααα!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι μέσα!!! Θα έρθει και ο άνδρας μου :-)

Λόγω της δουλειάς μου, καθημερινές δεν κάνουμε τίποτα και περιμένει πως και πως την Κυριακή για να πάμε βόλτα και δεν θέλω να τον αφήσω μόνο του :-(

Έχουμε και το πρόβλημα που έχει να δουλέψει 2 μήνες λόγω της μέσης του και καταλαβαίνετε.. Έχει κολλήσει πάνω μου :-)!!

Λοιπόν, 20/09 στις 12:00 στο λιμάνι! Ok!! Περιμένω καφετέρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζου μου καλυτερα να εχουμε πει σε ποια καφετερια θα κατσουμε γιατι καποια μπορει να αργησει και μη περιμενουν οι υπολοιπες στον Ηλιο θα χουμε και τα μωρα...:unsure: Επισης επειδη θα ειμαστε πολλα ατομα μηπως να ενημερωσουμε το καφε να κρατησει τραπεζακια;;;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΑ!!!!!!!!!

ΖΟΥΖΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ????Κ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!

ΓΙΩΡΓΙΑ,ΑΝΤΕ...ΠΑΡΕ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ Κ ΕΛΑΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΟΥΛΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΡΘΕΙ! Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΒΑΡΔΙΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΟΠΟΤΕ 99% ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ! ΑΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΡΘΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ! ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΑΝΩ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ,ΩΡΑΙΑ ΓΙΩΡΓΙΑ!!!!!ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΥΧΕΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙ,ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ Κ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!

ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη απ'οτι ειδα η Νικη θα ερθει με τον αντρα της οποτε αν ερθεις μεχρι Ηρακλειο σε παιρνουμε εμεις...;)

Τεο που εξαφανιστηκες παλι;;;;;να σε υπολογιζουμε για συνεπιβατη με το ζουζουνι σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια δεν θα μπορεσω να ερθω στην παρεα σας μενω αρκετα μακρια και δεν τολμαω να κανω ακομα 5 ωρες ταξιδι

Ελπιζω να τα καταφερω την επομενη φορα λογικα θα εχει μεγαλωσει και η μικρη μου και θα ειναι πιο ευκολο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...