Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καιρός για ανασύνταξη της παρέας! Συνάντηση Αθήνας


Crazy

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 276
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσιαααααα!!!!!!!!!!!

επειδη ελπιζω να τα καταφερω να ερθω και εγω- για τι ωρα ειναι το ραντεβουυυυυυυ???????? επιβαλλται να φορεσουμε κατι συγκεκριμενο ????? η επισης να κραταμε τπτ στο χερι για αναγνωριση?????????? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alice1979 έγραψε:

κοριτσιαααααα!!!!!!!!!!!

επειδη ελπιζω να τα καταφερω να ερθω και εγω- για τι ωρα ειναι το ραντεβουυυυυυυ???????? επιβαλλται να φορεσουμε κατι συγκεκριμενο ????? η επισης να κραταμε τπτ στο χερι για αναγνωριση?????????? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

AAAAAAAAA φιλεναδα εγω ειπα ....

θα κραταω μπουγατσα :woohoo: :woohoo: :P :laugh:

μπουχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχχαχαχαχουχουχουχουχουχου

βρε κοριτσια κ εγω πως θα ερθω που απο πειραια δ εχει ηλεκτρικο?????????:huh::ohmy:

ξερετε ποιο λεωφορειο να παρω απο πειραια για να ερθω ?????????????

:blink::side: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχουυυυυυυυ τι ωραιο ποστ εκανε η θεια ρουλα......ρομαντικο....τα πρωτοβροχια...το κουδουνι γιαα μαθημα........οι σοκολατοπιτες!!!!! χχιχοχοχοχιχιχιιιχ εχω βαφτιση το σαββατο στη χαλκιδα, θα βαλω το τουρμπο να προλαβω την κυριακη να ειμαι εκει!!!!! 5.30 ετσι?????

αντε μου λειψατε σκατουλινες μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω κατι; γιατι δεν το επιασα; επειδη ειμαικαι ξανθια ολιγον κομματακι ; απο κηφισια εχει ηλεκρικο ; γιατι λεει μονο προς ανοδο ; να ξερω αλλιωςθα πρπει να παω ειρηνη και απο εκει να παρω τον ηλεκτικο και να κατεβω αττικη και απο εκειμετο για Συνταγμα οποτε καταλαβενετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 έγραψε:

alice1979 έγραψε:

AAAAAAAAA φιλεναδα εγω ειπα ....

θα κραταω μπουγατσα :woohoo: :woohoo: :P :laugh:

μπουχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχχαχαχαχουχουχουχουχουχου

βρε κοριτσια κ εγω πως θα ερθω που απο πειραια δ εχει ηλεκτρικο?????????:huh::ohmy:

ξερετε ποιο λεωφορειο να παρω απο πειραια για να ερθω ?????????????

:blink::side: :woohoo:[/quote:1t9l4rgd]

κοπελα μου θα παρεις απο το πειραια το 040 ειναι πειραιας -Συνταγμα μια χαρα σε βλεπεω μμε εν αμονο μεσω και εισαι εκει.Απο την αλλη αν δεν θες να κανεις ολο αυτο το δρομο μπορεις αποτο πειραια υπαρχουν και λεωφορεια για Αιγαλεω το 8020-803 και άλλα κατεβαινεις στο μετρο στο Αιγαλεω και απο εκει ειναι όλα μια χαρα παειρνεις το μετρο και πας συνταγμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αν εισαι καλα καλα σε ευχαριστω πολυ πολυ βλεπεις ειμαι λιγο ασχετη με τα λεωφορεια

παιρνω μονο το Γ18 για να παω στην δουλεια κ πισω χαχαχαχχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικαια κ μενω περαμα βανια μου

χαχαχαχα γιαυτο καταλαβες???? :P σπιτι δουλεια δουλεια σπιτι

χεχεχεχεεχεχε:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια μου απο οτι καταλαβα στην ανοδο δεν λειτουργει το τμημα Πειραιας-Ταυρος. Η υπολοιπη γραμμη λειτουργει κανονικα απλα ειναι κλειστος ο σταθμος του Αγιου Ελευθεριου. Η καθοδος απ οτι καταλαβα λειτουργει κανονικα απλα δεν κανει σταση στον Αγιο Ελευθεριο και στα Πετραλωνα. mpougatsoula24 λογικα εξω απ το σταθμο του Πειραια πρεπει να εχει λεοφωρειο που θα πηγαινει στον πλησιεστερο σταθμο του ηλεκτρικου που ειναι σε λειτουργια. Θα μπορουσες βεβαια να παρεις και το 040 που λεει και η Βανια και να ερθεις κατευθειαν Συνταγμα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ θειααααααααααα ρουλα τι υπεροχη εισαγωγη ηταν αυτηηηηηηη?

αχ μακαρι να τα καταφερω και γω να ρθω επιτελους αν και λιγο δυσκολο το βλεπω γιατι την κυριακη βαφτιζω τον μικρο αν εχουμε τελειωσει πολυ νωριτερα θα ερθω αλλιως θεια ρουλα :laugh: στην επομενη συναντηση να με παρετε να με βρισετε αν δεν ερθω απο τις πρωτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου όσες δεν εχετε ξαναέρθει μην ξεχάσετε να ανταλλάξετε τηλέφωνα με την crazy(Ρούλα) ετσι ωστε να είμαστε σε επαφή αν συμβεί κάτι την ημέρα της συνάντησης.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Άλλο ένα καλοκαίρι πέρασε... κι ήρθε και το φθινόπωρο, με τα πρωτοβρόχια του και τις δροσιές του! Κάθε εποχή έχει τα ωραία της... :)

Θυμάστε όταν ήμασταν μικρά;; Αυτές τις μέρες περιμέναμε πως και πως να χτυπήσει το πρώτο κουδούνι της χρονιάς για να μπούμε στις τάξεις, να βρούμε τις φίλες και τους φίλους μας και να ξεκινήσουμε τη νέα χρονιά... Τι ωραία που ήταν εκείνα τα χρόνια, συμφωνείτε;; Εγώ πάντα τα θυμάμαι με νοσταλγία... :blush: (έχουν περάσει κι αρκετά χρόνια από τότε... ίσως να θυμάμαι μόνο τα ωραία! :laugh: :P :silly: :lol: )

Σκέφτηκα λοιπόν να "χτυπήσω το κουδούνι" και για την παρέα μας! Αυτήν την τόσο όμορφη παρέα που'χουμε φτιάξει εδώ στο mammyland! Μου λείψατε όλες πολύ και νομίζω ήρθε ο καιρός να μαζευτούμε στην "τάξη"! :P

Θα πάρουμε παρουσίες :laugh: την Κυριακή, 20 Σεπτεμβρίου, στις 5.30 το απόγευμα, στο συντριβάνι έξω από το μετρό του Συντάγματος. Κι από εκεί βλέπουμε...σε κάποια καφετέρια της Ερμού ή της Μητροπόλεως ή και στο Μοναστηράκι αν θέλετε. Ή και στην Τερίνα στην Πλάκα για σοκολατόπιτες! Εεε Σισσιωωώ;!;!;! :woohoo:

Δηλώστε συμμετοχή και κανονίστε να έρθετε κιόλας γιατί θα βάλω απουσίες! Δεν αστειεύεται η θεία crazy!! :P :laugh: ;):kiss:

Φιλάκια πολλά σε όλες σας! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΟΥΛΑ1988 αν δεν θυμάμαι λάθος εσύ έγραψες οτι μένεις Γέρακα?

Εγώ μένω Αγ. Παρασκευή αν είναι να πάμε μαζί, προσπάθησα να σου στείλω πμ αλλά δεν με αφήνει, στείλε μου το τηλ σου αν θες να κανονίσουμε :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου, μόλις γύρισα από Χαλκιδική! Περάσαμε πολύ ωραία!

Πολύ χαίρομαι που η παρέα μας μεγαλώνει!!! Νομίζω πως πρέπει να πάρω τηλ. στην Τερίνα να κλείσω τραπέζι, γιατί αλλιώς που θα βρούμε να κάτσουμε;;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CRAZY ΤΟΣΕΣ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ (ΚΙ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΕΣ) ΟΧΙ ΤΡΑΠΕΖΙ, ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρέπει να διαβάσω όλες τις σελίδες, να μετρήσω συμμετοχές και αναλόγως...

Αλλά όχι τώρα, αύριο.. κορίτσια είμαι ψόφια απ' το ταξίδι, πάω για ύπνο.

Φιλάκια, καληνύχτα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Άλλο ένα καλοκαίρι πέρασε... κι ήρθε και το φθινόπωρο, με τα πρωτοβρόχια του και τις δροσιές του! Κάθε εποχή έχει τα ωραία της... :)

Θυμάστε όταν ήμασταν μικρά;; Αυτές τις μέρες περιμέναμε πως και πως να χτυπήσει το πρώτο κουδούνι της χρονιάς για να μπούμε στις τάξεις, να βρούμε τις φίλες και τους φίλους μας και να ξεκινήσουμε τη νέα χρονιά... Τι ωραία που ήταν εκείνα τα χρόνια, συμφωνείτε;; Εγώ πάντα τα θυμάμαι με νοσταλγία... :blush: (έχουν περάσει κι αρκετά χρόνια από τότε... ίσως να θυμάμαι μόνο τα ωραία! :laugh: :P :silly: :lol: )

Σκέφτηκα λοιπόν να "χτυπήσω το κουδούνι" και για την παρέα μας! Αυτήν την τόσο όμορφη παρέα που'χουμε φτιάξει εδώ στο mammyland! Μου λείψατε όλες πολύ και νομίζω ήρθε ο καιρός να μαζευτούμε στην "τάξη"! :P

Θα πάρουμε παρουσίες :laugh: την Κυριακή, 20 Σεπτεμβρίου, στις 5.30 το απόγευμα, στο συντριβάνι έξω από το μετρό του Συντάγματος. Κι από εκεί βλέπουμε...σε κάποια καφετέρια της Ερμού ή της Μητροπόλεως ή και στο Μοναστηράκι αν θέλετε. Ή και στην Τερίνα στην Πλάκα για σοκολατόπιτες! Εεε Σισσιωωώ;!;!;! :woohoo:

Δηλώστε συμμετοχή και κανονίστε να έρθετε κιόλας γιατί θα βάλω απουσίες! Δεν αστειεύεται η θεία crazy!! :P :laugh: ;):kiss:

Φιλάκια πολλά σε όλες σας! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...