Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καιρός για ανασύνταξη της παρέας! Συνάντηση Αθήνας


Crazy

Recommended Posts

Θα παρκάρω τον μπέμπη στον μπαμπά του αν τα καταφέρω.. και θα έρθω!! :laugh: Εννοείτε!! Θα ενημέρωσω για σίγουρα εκείνες τις μέρες!!

Purple στην πρώτη συνάντηση που πήγα εγώ, ήμουνα με κοιλίτσα!! Τώρα αν καταφέρω κι έρθω θα είναι η πρώτη χωρίς!! :P

marinax23 Κάθε μέλος, είναι δεκτό!! Δεν υπάρχουν παλιά και νέα μέλη στην τρελοπαρέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 276
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

dallia δεν ντρεπεσαι λιγακι???? θα παρκαρεις το παιδι ντροπη σου χεχεχε αντε βρε και μου ελειψες να σε δουμε!!!!!!!!! τωρα θα χαιδευουμε την κοιλια της purple χαχαχαχα

marinax23 ελα ελα να γνωριστουμε εχουμε πολυ πλακα ειμαστε μια μεγαλη τρελοπαρεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να μην σας ερθει αποτομο οταν με γνωρισετε,δεν ειμαι 23 χρ.οπως φαινεται απο το ψευδωνυμο μου (αυτο ειναι παλιο συνθηματικο που ειχα),αλλα 36...

οποτε κουβαλαω και χρονια και τρελλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Ετοιμαζεστε,ετοιμαζεστε?:laugh: αντε να δουμε ποσες θα κανετε φετος:P συναντησεις εννοω:P θα το σπασετε το περσινο ρεκορ?για να δουμε...:laugh:

Α,και ο Μπουγιουρης ειναι ενας ηθοποιος που επαιζε στην Εδεμ,μου τοπε η Βανια που ειναι αδυναμια της!;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και εγω στην πρωτη συναντηση που πηγα ημουν εγκυος Ελενα και για τις δυο θα ειναι η πρωτη συναντηση χωρις την κοιλιτσα μας αν και εμενα ενα ζυμαρακι μου εχει μεινει ακομα χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω νεο μελος... Αλλα θα βρω τροπο να ερθω οπωσδηποτε! Αν με θελετε φυσικα.;) Απο τρελα πολλη και με χαρτι γιατρου, χα χα:laugh: απο ηλικια 32. Αν ο αντρας μου δεν δουλευει θα ειμαι ησυχη αλλα και η πεθερα μου με παρακαλαει να της τον αφησω να τον χαρει... Θα ηθελα πολυ να σας γνωρισω. Δεν ξερω καμια αλλη μαμα στην Αθηνα και νιωθω λιγο μονη. Οποτε, αφου ξερω απο τωρα μερα και ωρα θα βρω τον τροπο. Μηπως ομως παιζει κανενα κινητο μη σας χασω?:kiss:

line_m123_beg_40_time_1242964800_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

line_line_typew12_beg_d_typew11_time_1004068800_text_c5dfece1f3f4e520ece1e6df.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε κορίτσια μπράβο..... θέλω πάρα πολύ να σας γνωρίσω επιτέλους!!! Αφού έκανα την αρχή με την Ελένη, να πάψω να "ντρέπομαι", να "ξεκολλήσω" και να σας έρθω! Ελπίζω μόνον ο Πολιτικός Γάμος του κολλητού μας να μην γίνει εκείνη την ημέρα (ή έστω ώρα, αφού μας είπανε περίπου 20 με 23 του μηνός θα γίνει, δεν το κανονίσανε ακόμη!) γιατί αντιλαμβάνεστε.... δε γίνεται να λείπουμε!!!!! Εάν θέλει κι ο αντρούλης μου, θα έρθουμε παρεούλα, ναι???? Φιλιά πολλά-πολλά!!!! Κι εμένα πάντως θα με ενδιέφερε και πρωϊνές ώρες, αλλά δεν υπάρχει και κανένα πρόβλημα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΗΣ ΜΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ!!!!:P :P :P :P ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΔΩ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑ!!!! ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ( ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ) :silly: :silly: :silly: ΧΙΧΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΜΑΙ Η ΔΕΣΠΟΙΝΑ 24 ΧΡΟΝΩΝ.ΑΝ ΚΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΜΑΜΜΟΠΑΡΕΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ.ΕΓΚΡΙΝΕΤΑΙ Η ΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΠΕΛΑΡΕΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ !!! ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ,ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ ,ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΛΗ ΘΕΛΗΣΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΕΜΕΝΑ,ΝΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

ΚΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΧΑΪΔΕΥΕΤΕ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΕΓΚΥΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ, ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχ!!αντε να γινει κ αυτη η συναντηση...

τρελοκοριτσα,θα περασετε φοβερα!! :silly:

θελουμε πολυ υλικο απο φωτος μετα!!!!!!!!!!!! :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!ΤΙΣ 2 ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΟΓΩ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑΣ ΔΕ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω κοιλια εχω ακομη μετα απο τοοοσο καιρο :laugh:laugh: :laugh:

θα περασουμε τελεια και ζουζου σου υποσχομαι πολλες φωτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες.Τι μου κάνετε;Θα ήθελα να έρθω και εγώ αλλά επειδή είμαι καινούργια ψιλοντρέπομαι.Ασε που δεν οδηγώ (το βλήμα:blink: ) και θα πρέπει να πω του Γιώργου να με φέρει και θα σρχίσει τις @#$%## του στυλ "Ποιες είναι αυτές","Α,εδώ δεν προλαβαίνουμε να δούμε τους κανονικούς φίλους θέλουμε και διαδυκτιακούς" και δε γουστάρω καθόλου:angry: .Ας ελπίσουμε αργότερα που θα έχει μεγαλώσει ο μικρός να καταφέρω να έρθω.

Ρε κοριτσάρες υπάρχει γυναίκα που δεν ξέρει το Μπουγιούρη;;;:woohoo: :lol::kiss::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματινακι εσυ να σαι καλα και απο συναντησεις ενα σωρο τι κανει το νινακι??? ποσο εισαι τωρα??

δεσποινα μεσα για τις κοιλιτσες χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε να αμζευτουμε ολες απλα αν ενημερωθουμε εως τοτε αν δουλευει κανονικα ο ηλεκρικος για οσες τον παιρνουν γιατι κανει ολοκληρο ταξισι να ξερουμε την ωρα .Μαλλον θα φερω και το Σταυρο αντε θα φερει καμια κανενα μικρο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!ΕΚΑΝΑΚΑΙ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΑΡΚΕΤΑ!ΓΕΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΚΑΙ ΘΕΟΥ ΘΕΛΟΝΤΟΣ

ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΡΘΩ!

ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ....ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΤΩΡΑ ΚΑΦΕ...

ΑΡΑ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣΟΥΛΑΩ!

ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ

ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΠΑΩ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΞΕΝΟ ΚΟΣΜΟ...ΚΑΙ

ΜΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΣΑΝ ΟΥΦΟ..ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ:woohoo:

ΜΗΠΩΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΟΠΙ ΣΑΝ ΤΗ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

matinap έγραψε:

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!ΤΙΣ 2 ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΟΓΩ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑΣ ΔΕ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!

αντε κουνιαδα........ελα να μαζευτούμε για ενα καφε...εγω μαλλον θα παω...γιατι να μην ερθεις δηλαδή? φιλιά:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

αχ και εγω στην πρωτη συναντηση που πηγα ημουν εγκυος Ελενα και για τις δυο θα ειναι η πρωτη συναντηση χωρις την κοιλιτσα μας αν και εμενα ενα ζυμαρακι μου εχει μεινει ακομα χαχα!!

Άστα!! Μια από τα ίδια!! Αλλά βρε Μαρίτσα μου... 40 ημερών έγινα χθες.. και εσύ από βδομάδα!! Μια χαρά είμαστε!!

Κορίτσιααααα.... Μου λείπει η κοιλίτσαααααααα μου!!!!! Αλλά έχω πάθει τέτοια καψούρα με τον άτιμο τον γιο μου.. δεν λέγεται!!! Κατά 90 % είμαι μέσα!! Εκτός απροόπτου πάντα...

Βάνια μου.. θα ήθελα να τον φέρω, αλλά ακόμα δεν το κάνω μόνη μου! Είναι πολύ μικράκι και δεν θέλω να μπω σε συγκοινωνία ακόμα με το μωρό! Αν μπορούσε να έρθει ο μπαμπάς μας εκείνη την μέρα θα έλεγα να έρθει μαζί μου.. αλλά θα πρέπει να είναι στο Λαγονήσι με την εταιρία του! Τον μπέμπη θα τον παρκάρω στην μαμά μου τελικά... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EEEEEEEEEEEEEIIIIIIIIIIII

ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΕΔΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ Κ ΜΕΝΑΑΑΑΑ??????????

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ??????????

ΑΝ Δ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΣΚ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ Κ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ

Α!!!!!!ΜΗΠΩς ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΜΠΟΥΓΑΤΣΕΣ?????????

ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ :P :p :P:D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...