Μετάβαση σε περιεχόμενο

ερωτηση..υπαρχουν συμπτωματα κ κατα την εμφυτευση?


happy!!!

Recommended Posts

Happy μου,πρωτη φορα σε πετυχενω μεσα!!!τι κανεις?εγω ολα καλα.. ;) κανω οτι μπορω.... :P

Τη Κυριακη εχουμε και επετειο γαμου,κλεινουμε 1 χρονο!!!!καταλαβαινεις???? :lol:

Εσυ μην στενοχωριεσαι για το Κοσσοβο,μεχρι τοτε θασαι εγκυουλα και θα εχεις αλλες χαρες!!!αντε δωστου να καταλαβει για να τον καπαρωσεις :laugh: :P

εγω ειμαι στην 9η μερα και εχω κατι υγρα λες ναναι σημερα η μερα???ευτυχως εχθες.... :silly:

εσυ που βρισκεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα αργυρω μου!!!εγω μπαινω παντα γυρω στις 6 το απογευμα δουλευω σε περιπτερο-ψυλικα κ ευτυχως εχει υπολογηστη!!εγω βρισκομαι στην 14η μερα σημερα!αλλα με κυκλο 26 ημερων συνηθως πρεπει να ειχα ωοριξια πριν δυο μερες μονο που αυτο τον μηνα δεν την καταλαβα αλλα αυτο δεν με ανησυχει γιατι δεν την νοιωθω παντα,παντως αυτον τον μηνα οσες φορες ηρθαμε σε επαφη ολες ολοκληρωσε μεσα μου ειμαι πολυ καλα σε αυτον τον κυκλο ουτε ανχωνομαι ουτε τρελενομαι οπως τον προηγουμενο εντελως χαλαρη!!αν γινει εγινε αν οχι δεν πειραζει,μονο που νοιωθω συνεχεια την αναγκη να τεντωνο την κατω κοιλιακη χωρα δεν το θελω αλλα μου βγαινει κ φοβαμαι μηπως αυτο αποτρεψει την συλληψη αν αυτη παει να γινει κ τον προηγουμενο μηνα το εκανα μηπως η μητρα μου συσπατε μονη της?δεν ξερω...να ζησετε κιολας να ειστε παντα ευτυχισμενοι κ να μεγαλωσει συντομα η οικογενια σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy μου μην ανησυχεις για το κοσοβο εσυ τουλαχιστον το ξερεις απο τωρα και προετοιμαζεσαι ψυχολογικα.τι να πω και εγω η ερημη που ο αντρας μου ειναι κοσοβο και παντρευτηκαμε 2 μαιου και 24 μαιου εφυγε????? :angry: και οχι τιποτα αλλο ουτε ενα μηνα πριν τον γαμο το μαθαμε :( ...α ξεχασα να σου πω ειμαστε και γειτονισες εγω μενω αλεξανδρουπολη και ειμαι και εγω απο θεσσαλονικη( συγκεκριμενα απο ευοσμο) :laugh: .κουραγιο και πανω απο ολα υπομονη θα περασει ο καιρος.σου ευχομαι πραγματικα αφου το θες τοσο πολυ να μεινεις εγγυουλα αλλα θα σε συμβουλευα απο την εμπειρια μου οχι τωρα που θα λειπει ο καλος σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgiasamar έγραψε:

happy μου μην ανησυχεις για το κοσοβο εσυ τουλαχιστον το ξερεις απο τωρα και προετοιμαζεσαι ψυχολογικα.τι να πω και εγω η ερημη που ο αντρας μου ειναι κοσοβο και παντρευτηκαμε 2 μαιου και 24 μαιου εφυγε????? :angry: και οχι τιποτα αλλο ουτε ενα μηνα πριν τον γαμο το μαθαμε :( ...α ξεχασα να σου πω ειμαστε και γειτονισες εγω μενω αλεξανδρουπολη και ειμαι και εγω απο θεσσαλονικη( συγκεκριμενα απο ευοσμο) :laugh: .κουραγιο και πανω απο ολα υπομονη θα περασει ο καιρος.σου ευχομαι πραγματικα αφου το θες τοσο πολυ να μεινεις εγγυουλα αλλα θα σε συμβουλευα απο την εμπειρια μου οχι τωρα που θα λειπει ο καλος σου.
πω πω φρικη θα επαθες ε?εγω ταραχτηκα λιγο οταν μου το ειπε,αρχισα να συνηθιζω τωρα στην ιδεα αλλα δεν ξερω πως θα ειμαι ψυχολογικα οταν φυγει κ μεινω μονη σε μια πολη που δεν γνωριζω καλα ασχετα αν πριν εμενα σε μια διπλανη κωμοπολη,πρεπει να αλλαξω δουλεια κιολας γιατι δεν θα εχω μεσον να ερχομαι τωρα εδω που ειμαι πολλες αλλαγες κ εγω δεν ειμαι για τετοια θα κλαιω μερα νυχτα ειμαι σιγουρη!!!περασε ο καιρος ο αντρουλης σου θα ερθει συντομα μεσα στην χαρα θα εισαι ε?αντε με το καλο!!!!εσυ ησουν εγκυος η εισαι?εγω πιστευω οτι αν μεινω τωρα θα ειμαι πολυ ευτυχισμενη κ δεν θα με ενοχλει τοσο πολυ που θα λειπει το μωρακι μου θα σκεφτομαι αλλα...πως σου φαινεται η αλεξανδρουπολη?ο δικος μου εκει ηταν τωρα το καλοκαιρι πηρε μεταθεση κ εφυγε
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρικη δεν θα πει τιποτα!και εγω μονη μου ειμαι αλλα δοξα το θεο εχω γνωρισει πολυ καλους ανθρωπους που μου συμπαραστεκονται σαν να ναι δικοι μου ανθρωποι. αχ αγαπη και εγω εκλαιγα μεχρι που συνηθισα δεν μπορεις να κανεις και αλλιως πρεπει να συμβιβαστεις..υπομονη και παλι υπομονη.ασ επου ολο αναποδιες μου συνεβαιναν π.χ. μου μεινε το αυτοκινητο στην εθνικη τις προαλλες μου μπηκε μια νυχτεριδα στο απιτι και αλλα πολλα ευτραπελα που τωρα που τα σκεφτομαι γελαω απο την μια :cheer: τωρα βεβαια αρχισα να μετραω αντιστοφα μας εμεινε λιγο ακομη και ειμαστε μες στην τρελη χαρα, σχεδιαζουμε και το γαμηλιο μας ταξιδι και ολα καλα :laugh: :laugh: εγγυος δεν ημουν ουτε ειμαι προς το παρον ξεκιναω προσπαθειες οργνωμενες αφου επιστρεψει.η αλεξανδρουπολη μου φαινεται τελεια, εχουμε και οδοντιατρειο και γενικα η πολη και οι ανθρωποι μας αρεσαν τοσο πολυ που το σκεφτομαστε και να μεινουμε μονιμα.ο δικος σου ποτε ανεβαινει με το καλο? οτι χρειαστεις εδω ειμαι.φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο δικος μου φευγει μολις γυρισει ο δικος σου ειναι η αλλαγη του!!!αντε με το καλο να αρχισεις προσπαθειες κ ευχομαι μολις γυρησετε απο το γαμηλιο ταξιδη να εχεις κατι πολυ ευχαριστο να μας ανακοινωσεις!!!εισαι οδοντιατρος δηλαδη?αχ παναγητσα μου ειναι οι μονη γιατροι που φοβαμαι τρελα!!πρεπει να πεθαινω για να παω κ αν παω κανονικα θα επρεπε στους φοβιτσιαρηδες ασθενης να κανουν ολικη ναρκωση!!!που το εχεις το ιατριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν ειμαι οδοντιατρος ο αντρας μου ειναι στρατιωτικος οδοντιατρος και το ιατρειο μας ειναι αλεξανδρουπολη.απλα εγω τον βοηθαω μεσα στον χαμο που γινεται στο ιατρειο ( γραμματεας- βοηθος οδοντιατρου- το παιδι για ολες τις δουλειες η ειδικοτητα μου χαχα, εγω ειμαι νηπιαγωγος ασχετο).καλε μην φοβασαι τον οδοντιατρο πισττεψε με αν βρεις αυτον που σου ταιριαζει δεν θα χεις κανα προβλημα.οι περισσοτεροι ασθενεις σαν εσενα που φοβουνται τον οδοντιατρο ειχαν μια τραυματικη εμπειρια απο πριν.ταξιδακι υπολογιζουμε κατα δεκεμβρη με γεναρη οποτε αναμεινατε στο ακουστικο σας :)μπορει και νωριτερα να ανακοινωσω( συμφωνα με τις ευχες μιας φιλης μου που ειναι και γουρουλου) ποτε δεν ξερεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με εμενα οι γιατροι σηκωνουν τα χερια ψηλα μια οδοντιατρος οταν ημουν μικρη στο ικα σταυρουπολης με εδιωξε απο το ιατριο της το πιστευεις?σε τετοιο σημειο την εφτασα την γυναικα μια σταλια σκατο!σημερα ολη μερα ειμασταν αλεξανδρουπολη με τον δικο μου ψοφια ειμαι αλλα μου αρεσε πολυ.εδω μεχρι τωρα δεν εχω βρει καποιον καλο που να νοιωθω ανετα δηλαδη να μην φοβαμε ο δικος ειναι αναισθητος παλι δεν καταλαβαινει τιποτα τωρα θελει με το ζορι να με βαλει να καθαρισω πετρα..με τιποτα αυτο ποναει πολυ!!!νηπιαγωγος ε?ωραιο επαγγελμα εγω τελειωσα κομμοτρια κ αισθητικος ακρων περισσοτερο ομως μου αρεσει να ασχολουμε με τα νυχια...αντε με το καλο να πιασουν οι ευχες της φιλης σου πες της να ριξει κ καμμια ευχουλα προς τα εδω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα πλακα εχεις βρε τρελοκομειο!! :laugh: :laugh: καλα απο γιατρο του ικα μην περιμενεις να εχει υπομονη. οσο για τον καθαρισμο μην φοβασαι καθολου ειναι το μονο πραγμα που δεν χρειαζεται αναισθησια και δεν ποναει καθολου.μηπως το μπερδευεις με τον τροχο?γιατι αυτο κοβει ουσιαστικα το δοντι ο καθαρισμος ειναι διχως πονο, αναιμακτος, πολυ συντομος ( μονο 30') και σε ολα τα συγχρονα ιατρεια γινεται με υπερηχο. παντως σε συμβουλευω να κανεις αν εχεις πολυ καιρο γιατι μετα μπορει να εχεις αλλα προβληματα ( βλ. σφραγισματα, απονευρωσεις, εξαγωγες κτλ)! και εσυ ωραια δουλεια! θα της πω της φιλεναδας μου μην ανησυχεις παντως περισυ που εριξε την ευχουλα της σε μια γειτονισσα επιασε και γεννησε μια μπεμπουλα!ελπιζω να μας φερει τυχη χαχα :woohoo: :woohoo: :woohoo: σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια???

Για οδοντιατρο διαβαζω κ δε μαρεσει καθολου :P:P

Εγω κοριτσια αφηστε τα...δουλεια δουλεια κ παλι δουλεια!!!!! Κ μεσα σε ολα, ειπα να κανω κ ενα καλο στον εαυτο μου..Απο την Κυριακη εχω να καπνισω :silly: :silly: :silly:

Η αληθεια ειναι οτι ειδικα τα βραδια μου λειπει πολυ.....αλλα το ριμαδι δεν προσφερει κ τιποτα :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσακια γιατι εχετε προβλημα με τον οδοντιατρο, μια ιδεα ειναι αληθεια.ααααααααα!!!!!!δεν ξερω για τους αλλους αλλα ο αντρας μου ειναι τελειος στην δουλεια του.ολα και ολα! :laugh: Konstans μαζι σου και εγω προσπαθω να το κοψω....ασε :unsure::unsure: υπομονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Τι κανετε κοριτσια???

Για οδοντιατρο διαβαζω κ δε μαρεσει καθολου :P:P

Εγω κοριτσια αφηστε τα...δουλεια δουλεια κ παλι δουλεια!!!!! Κ μεσα σε ολα, ειπα να κανω κ ενα καλο στον εαυτο μου..Απο την Κυριακη εχω να καπνισω :silly: :silly: :silly:

Η αληθεια ειναι οτι ειδικα τα βραδια μου λειπει πολυ.....αλλα το ριμαδι δεν προσφερει κ τιποτα :S

μπραβο ρε θηριο!!!συνχαρητηρια!!!σε θαυμαζω που μπορεις κ δεν καπνιζεις,εγω δεν μπορω να το κοψω μονο οταν κοιμαμαι δεν καπνιζω...ελπιζω καποια στιγμη να το κοψω αναγκαστικα κ αυτη η στιγμη θα ειναι οταν πιασω στα χερια μου ενα θετικο τεστ το οποιο αργει πολυ ακομη χα χα οποτε συνεχιζω ακαθεκτη!!!!κατα τα αλλα ολα μια χαρα ψαχνω για δουλεια εδωσα εχθες το βιογραφικο μου στον μαρινοπουλο εχει μια γνωστη προισταμενη εκει η μελλουσα πεθερα μου αντε να δουμε τι θα γινει κ εκει γιατι κ μονη κ ανεργη δεν λεει η δουλεια ειναι οτι καλυτερο περναει ο χρονος γρηγορα!!!konstans εσυ με τι ασχολησε?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans μου τι κανεις?ολα καλα?μπραβο για το τσιγαρο που το εκοψες.εγω ειμαι σαν τη happy μονο στον υπνο δεν καπνιζω και ειμαι και νοσηλευτρια σε εντατικη,φαντασου?βλεπω τοσα ασχημα και παλι εγω εκει με τη τσιγαρουμπα στο στομα.λεω μονο οταν δω αυτο το πολυποθητο+++++++ θα ερθει και η διακοπη του καπνισματος και ελπιζω να μην το ξαναρχισω μετα τη γεννα.

Με τον αντρουλη μου ολα καλα,κανουμε ελευθερα αλλα οχι μερα παρα μερα γιατι το αφησα στο θεμα τυχη...κανουμε οποτε το νιωθουμε και ελπιζουμε ναναι η μερα η τυχερη!!! ;) Το αφησαμε λιγο στην τυχη διοτι τα ωραρια μου ειναι χαλια και δεν γινεται ναμαι νυχτερινη και να τρεχω να προλαβω να ........,οποτε κανουμε αρκετα συχνα αλλα οχι και μερα παρα μερα :lol: και ελπιζουμεεεεεεεεεεεεε...... B)

Ηθελα να σας ρωτησω και κατι ανα ξερετε...τα υγρα αυξανονατια αφου γινει η ωοριξια???διοτι εχω πρισμενο στηθος εδω και μερες και την ημερα της επαιτειου μας 27 /09 ενιωσα και λιγο πονο χαμηλα και καναμε και σεξακι και μετα αρχισα να εχω κατι υγρα αχρωμα και αοσμα.καποια κοπελα ειχε πει στο φορουμ πως τα υγρα ερχονται ακριβως μολις γινει η ωοριξια!πειτε αν ξερετε!α...και η θερμοκρασια μου στις 27 ηταν το χαμηλοτερο 36 και μετα αρχισε να ανεβαινει παλι...λετε να το πετυχαμε??? :P

φιλακια περιμενω νεα σας :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για το ποτε εμφανιζονται τα υγρα δεν εχω ιδεα το μονο που εχω ακουσει ειναι οτι τα υγρα εμφανιζονται τις μερες ωορηξιας για να βοηθησουν το σπερμα να προχωρισει προς την μητρα,πολυ θετικα τα βλεπω για σενα αργυρω μου θα μαθουμε σε λιγες μερες,εμεις αυτες τις μερες το καναμε συχνα κ εχω παραξενα πονακια χαμηλα τσιμπιες δεξια κ αριστερα εντονες μερικες φορες σαν σουβλιες κ βρισκω υγρα στο εσωρουχο ανυπομονω να περασει αυτη η εβδομαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy μου,δεν ξερω αν ειναι θετικα παντως αρχισα παλι να τρελενομαι..οσο ερχεται ο καιρος βασικα 15 περιμενω με 16...ακομη εχουμε μερες αλλα σημερα παλι κατεβηκε η θερμοκρασια μου,βεβαια μετρηθηκα βραδακι οπου παντα πεφτει λιγο χαμηλα το βραδυ αλλα σημερα που ηθελα να κανουμε,ηρθε πτωμα απο τη δουλεια μετα απο 13 ωρες και τωρα αποκοιμηθηκε κατω ο καημενουλης μου και δεν τον ξυπνησα ακομη για να μπω λιγο στο μαμμυ.λεω να τον ξυπνησω αργοτερα μπας και ξεκουραστει λιγακι και γινει και τιποτα χαχαχαχα!!!παντως ελπιζω να τα καταφεραμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω μου καλησπερα!!εγω περιμενω η μαλλον δεν περιμενω στις 9 του μηνος εχω αρχισει κ εγω να τρελενομαι κ για το μωρο μου που φευγει δευτερα αλλα κ για την περιοδο σημερα ετσι απο περιεργια δεν ξερω πως μου ηρθε ζουληξα τις θηλες μου κ βγηκαν δυο μικρες σταγονιτσες υγρο...κουφο???κ παλιοτερα το εκανα αλλα δεν εβγαινε τιποτα...τι αναλαμπες που τρωω ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ...λες νασαι????το υγρο αν ηταν διαυγες μπορει και νασαι...αχ,μακαρι φιλεναδιτσα μου!!!κανε και ενα τεστ αυριο απο αυτα που ανιχνευουν νωρις!!!περιμενω με αγωνια νεα σου!!!φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EKANA ΒΡΕ ΑΡΓΥΡΟ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΣΕΛΦ ΚΛΙΑΡ Κ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΝΩΡΙς ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΝ ΔΕΙΞΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΕΚΕΙΝΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟς ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΓΡΟ,ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΑΝΟ...ΞΕΡΕΙς ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙς ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΤΙ Κ ΜΟΥ ΛΕς ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΥΓΕς???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ ακομη 3μερες υπομονη...παντως ουτε η κοιλια μου ουτε η μεση μου πονανε ακομη,ρωτησα μια φιλη μου για τα υγρα του στηθους κ μου ειπε οτι μαλλον ειναι καποια ορμονη η προλακτινη συγκεκριμενα κ χρειαζετε θεραπεια για να ρυθμιστη.εσυ πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α...δεν μπορουσα να στειλω πμ...

παντως ολα καλα αλλα δεν νομιζω να καταφεραμε τιποτα...ειμαι στην 20η μερα του κυκλου μου και καναμε μονο στην 4η,8η,11η,15η και 19η ελευθερα καθωτι ο αντρας μου κουρασμενος και αρρωστος με ψυξη...αστα να πανε...εχω κυκλο 28-30 ημερες...οποτε δεν τα καταφεραμε να πιασουμε τις μερες ε???τι λες εσυ???α...το μονο ενθαρρυντικο ειναι οτι 27 του μηνα στην επαιτειο μας ειχα την χαμηλοτερη θερμοκρασια και μετρηθηκα και βραδυ και μεσημερι και πρωι και ειχα την πιο χαμηλη ολου του κυκλου εως τωρα..και εκεινη την ημερα ημουν στην 11η μερα του κυκλου μου και ελαφρα πονακια χαμηλα...λες ?δεν ξερω απογοητευτηκα σημερα διοτι δεν καναμε πολλες φορες αυτον τον μηνα...εκτος αμα ειμαστε τυχεροι τοσσσσσοοοοοο πολυ και πετυχαμε την ημερα στα κουτουρου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε συ μια χαρα ειναι οι μερες σου αν σκεφτεις οτι το σπερμα ζει 2μερες κ το ωαριο 1μερα μια χαρα εισαι αφου ειδες κ την θερμοκρασια δεν το συζητω καν το θεμα ειναι να υπαρχουν οι καταληλλες προυποθεσεις κ εκτος αυτου δεν χρειαζεται πολλες φορες να εχεις επαφη μια φιλη μου με δυο φορες που ολοκληρωσε σε ενα μηνα εμεινε αμεσως εγκυος σημερα τα λεγαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παει κ αυτος ο μηνας...η πληρη απογοητευση...μου ηρθε πριν λιγο,αρχισαν να κατεβαινουν οι ρωσοι...τωρα ξανα προσπαθειες σε 7μηνες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...