Μετάβαση σε περιεχόμενο

ερωτηση..υπαρχουν συμπτωματα κ κατα την εμφυτευση?


happy!!!

Recommended Posts

Καλημέρα και απο μένα κοριτσάκια!!

Μας εύχομαι να είμαστε όλες ήδη εγκυούλες και να το διαπιστώσουμε σε καμία εβδομάδα!

Happy μου έχω και εγώ φαγούρα απίστευτη!!!!!!Χωρίς όμως καφέ...άρα εσύ σαν εγκυούλα έχεις τέτοιο τρανταχτό σύμπτωμα.:woohoo:

Αργυρώ μου σου εύχομαι να μην δεις τίποτα σε 6 μέρες....μόνο ένα + ;)

Εγώ χτες έκανα ένα self clear και έφαγα τα μούτρα μου...:S :S

Με τελευταία περίοδο 19/8 - ωορρηξία 31/8 - 1/9 και κύκλο 27-28 ημερών δεν έπρεπε να δείξει το τεστ???

Άραααααα?????:(

Δεν πειράζει πάμε για τον άλλο μήνα.

Αν και ποναλάκια έχω ακόμα.Αυτό που μου έδινε ελπίδες είναι ο πονοκέφαλος που με έπιασε λίγες μέρες μετά την ωορρηξία και το είχαν 2 φίλες μου αυτό το σύμπτωμα και τώρα είναι μανούλες.

Ντινάκι ευχαριστώ για τις ευχές αν και δεν το βλέπω! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορισια και ευχομαι να ειναι αυτος ο τυχερος σας μηνας!!

Κι εγω γυρω στις 16 περιμενω (λιγο νωριτερα, λιγο αργοτερα) αλλα δεν εχω απολυτως κανενα συμπτωμα:(

Καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία και σε σένα κουκλίτσα μου και το ότι δεν έχεις κανένα σύμπτωμα δεν είναι απαραίτητο να είναι και αρνητικό! Πολλές κοπέλες δεν νιώθουν τίποτα μέχρι που ξαθυστερεί η περίοδος και παίρνουν το + τους και ηρεμούν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria_80 έγραψε:

Καλημέρα και απο μένα κοριτσάκια!!

Μας εύχομαι να είμαστε όλες ήδη εγκυούλες και να το διαπιστώσουμε σε καμία εβδομάδα!

Happy μου έχω και εγώ φαγούρα απίστευτη!!!!!!Χωρίς όμως καφέ...άρα εσύ σαν εγκυούλα έχεις τέτοιο τρανταχτό σύμπτωμα.:woohoo:

Αργυρώ μου σου εύχομαι να μην δεις τίποτα σε 6 μέρες....μόνο ένα + ;)

Εγώ χτες έκανα ένα self clear και έφαγα τα μούτρα μου...:S :S

Με τελευταία περίοδο 19/8 - ωορρηξία 31/8 - 1/9 και κύκλο 27-28 ημερών δεν έπρεπε να δείξει το τεστ???

Άραααααα?????:(

Δεν πειράζει πάμε για τον άλλο μήνα.

Αν και ποναλάκια έχω ακόμα.Αυτό που μου έδινε ελπίδες είναι ο πονοκέφαλος που με έπιασε λίγες μέρες μετά την ωορρηξία και το είχαν 2 φίλες μου αυτό το σύμπτωμα και τώρα είναι μανούλες.

Ντινάκι ευχαριστώ για τις ευχές αν και δεν το βλέπω! :blink:

εκανα ακριβως την ιδια βλακια στις 6/9!!!εκανα τεστ σελφ κλιαρ και εδειξε αρνητικο,ομως η γονιμη μερα μου ηταν 1/9-2/9 (τελευταια περιοδος 18/08)Αλλα τι να δειξει κι αυτο?ειχαν περασει ακριβως 5 μερες...οποτε εχω ελπιδες ακομη!!!!παντως συνεχιζονται τα πονακια,πρωινη ναυτια αλλα το στηθος τιποτα-δεν πρηστηκε σχεδον καθολου!εμενα παντα μου πρηζεται η βδομαδα πριν την περιοδο!αααα...και εχω υγρα ,κατι που ποτε δεν ειχα πριν την περιοδο!τι να πω ?μακαρι!!!!!παντως και σε σενα μπορει να μην εδειξε γιατι ειναι νωρις ακομη!τα πιο εγκυρα τεστ ειναι αυτα που δειχνουν μονο μετα απο 1η μερα καθυστερησης,τα αλλα μην τα εμπιστευεσαι!φιλακια και ελπιζω ναμαστε ΟΛΕΣ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ_80 ειπες:Αργυρώ μου σου εύχομαι να μην δεις τίποτα σε 6 μέρες....μόνο ένα +

Σε ευχαριστω παρα μα παρα πολυ!!!!!!!!!σου ευχομαι το διο και σε σενα!!!καπου κοντα περιμενουμε περιοδο(που να μην ερθει)!!!!!φιλακια!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες μου!!σημερα πηγα στον γυναικολο μου για την φαγουρα μου εδωσε φαρμακα που δεν επυρεαζουν το κυημα σε περιπτωση που υπαρχει στον υπερηχο δεν φαινετε τιποτα ακομη,τωρα ξεχασα να τον ρωτησω μηπως ο μυκητας ευθυνετε για τα καφε υγρα μηπως εχει καμμια καποια σχετικη εμπειρια απο μυκητα να μου πει???αργυρω μου δεν εκανα τεστ γιατι το τεστ λειτουργει μετα την εμφυτευση τοτε αρχιζει να παραγεται κ η χοριακη οποτε ειναι νωρις ακομη αλλα αν δεν ερθει ως την τεταρτη θα κανω πρωτον γιατι δεν εχω ποτε καθυστερηση κ δευτερον κ κυριοτερον τα καφε υγρα...ουφ δεν περνανε κ οι μερες βρε παιδακι μου αλλες 5 μου εμειναν...σημερα πρηστηκε περισσοτερο το στηθος μου εχθες με πονουσε η μεση θα δειξει..επισης η οσφρηση μου εχει γινει εντονη πηγα να αναψω τσιγαρο το πρωι κ μου βρωμησε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Διαβαζω κ εγω τα μηνυματα στο συγκεκριμενο θεμα κ γελαω γιατι κ εγω 13 του μηνος περιμενω happy μου!!!:P Αναλογικα να το πας, καποια απο μας θα μας πει τα ευχαριστα!!!!Εγω ευχομαι να ειμαστε ολες!Συγκεκριμενα εγω μολις ξεκινησα τις προσπαθειες κ η πρωτη ηταν μεσα του Αυγουστου. Συμπτωματα....τι να σας πω...περα απο την συχνοουρια που με εχει πιασει τις τελευταιες μερες, εχω κ ενα γαργαλητο χαμηλα στην κοιλιτσα μου. Προς το παρων τα μεταφραζω ως τυχαια, συμπτωματικα περιστατικα γιατι το κυριοτερο ειναι να μην ειμαστε αγχωμενες...Εμεις κανουμε αυτο που πρεπει να κανουμε κ περιμενουμε χαλαρα... οποτε κατσει λοιπον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες μου!!σημερα πηγα στον γυναικολο μου για την φαγουρα μου εδωσε φαρμακα που δεν επυρεαζουν το κυημα σε περιπτωση που υπαρχει στον υπερηχο δεν φαινετε τιποτα ακομη,τωρα ξεχασα να τον ρωτησω μηπως ο μυκητας ευθυνετε για τα καφε υγρα μηπως εχει καμμια καποια σχετικη εμπειρια απο μυκητα να μου πει???αργυρω μου δεν εκανα τεστ γιατι το τεστ λειτουργει μετα την εμφυτευση τοτε αρχιζει να παραγεται κ η χοριακη οποτε ειναι νωρις ακομη αλλα αν δεν ερθει ως την τεταρτη θα κανω πρωτον γιατι δεν εχω ποτε καθυστερηση κ δευτερον κ κυριοτερον τα καφε υγρα...ουφ δεν περνανε κ οι μερες βρε παιδακι μου αλλες 5 μου εμειναν...σημερα πρηστηκε περισσοτερο το στηθος μου εχθες με πονουσε η μεση θα δειξει..επισης η οσφρηση μου εχει γινει εντονη πηγα να αναψω τσιγαρο το πρωι κ μου βρωμησε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy!!! έγραψε:

καλησπερα κουκλιτσες μου!!σημερα πηγα στον γυναικολο μου για την φαγουρα μου εδωσε φαρμακα που δεν επυρεαζουν το κυημα σε περιπτωση που υπαρχει στον υπερηχο δεν φαινετε τιποτα ακομη,τωρα ξεχασα να τον ρωτησω μηπως ο μυκητας ευθυνετε για τα καφε υγρα μηπως εχει καμμια καποια σχετικη εμπειρια απο μυκητα να μου πει???αργυρω μου δεν εκανα τεστ γιατι το τεστ λειτουργει μετα την εμφυτευση τοτε αρχιζει να παραγεται κ η χοριακη οποτε ειναι νωρις ακομη αλλα αν δεν ερθει ως την τεταρτη θα κανω πρωτον γιατι δεν εχω ποτε καθυστερηση κ δευτερον κ κυριοτερον τα καφε υγρα...ουφ δεν περνανε κ οι μερες βρε παιδακι μου αλλες 5 μου εμειναν...σημερα πρηστηκε περισσοτερο το στηθος μου εχθες με πονουσε η μεση θα δειξει..επισης η οσφρηση μου εχει γινει εντονη πηγα να αναψω τσιγαρο το πρωι κ μου βρωμησε!
Happy μου,ποτε γινεται η εμφυτευση?κανονικα περιμενω 15 του μηνος και ολα τα τεστ μου βγαζουν γονιμη μερα 1/9 αν κανω τωρα θα δειξει?η καλυτερα να σκασω απο την αγωνια μου και να περιμενω?Καλα παντως για σενα τοχω σιγουρο!!!!:woohoo: Περιμενω απλα την επιβεβαιωση απο τον ελεγχο της χωριακης σου!!!!χαχαχαχ οτι καλυτερο κουκλιτσες!!!και οπως ειπε καζι η Konstans με τη στατιστικη να το παρεις,καποια απο μας θαναι σιγουρα αυτο το μηνα εγκυουλα ;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν κρατιεσαι ετσι???Αφου τον γαιδαρο τον εφαγες, δεν περιμενεις κ 2-3 μερες ακομα καλε???Οχι τιποτα αλλο, αλλα για να εισαι σιγουρη!

Για τους μυκητες δε μπορω να σου πω κατι, γιατι δεν γνωριζω...για το τσιγαρο ομως, εχω ακουσει οτι το απεχθανεσαι, ειδικα στην αρχη της εγκυμοσυνης! Ισως κ να ειναι ενα σημαδι αυτο που σου βρωμισε...αντε μακαρι! Εγω συνεχιζω να καπνιζω κανονικα, δε με ενοχλει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Δεν κρατιεσαι ετσι???Αφου τον γαιδαρο τον εφαγες, δεν περιμενεις κ 2-3 μερες ακομα καλε???Οχι τιποτα αλλο, αλλα για να εισαι σιγουρη!

Για τους μυκητες δε μπορω να σου πω κατι, γιατι δεν γνωριζω...για το τσιγαρο ομως, εχω ακουσει οτι το απεχθανεσαι, ειδικα στην αρχη της εγκυμοσυνης! Ισως κ να ειναι ενα σημαδι αυτο που σου βρωμισε...αντε μακαρι! Εγω συνεχιζω να καπνιζω κανονικα, δε με ενοχλει.....

βρε κ εγω ντουμανι το πηγαινω το τσιγαρο μονο το πρωι με μυρησε ασχημα..α και στο ιατριο πριν απο μενα ηταν μια μεγαλη κυρια μολις μπηκα μου ηρθε να πηδηξω απο το παραθυρο απ την βρωμα αλλα μπορει κ να ετυχε δεν το θεωρω καν συμπτωμα!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα με εκανες κ γελασα!:laugh: :laugh: :laugh:

Το σιγουρο ειναι παντως οτι την επομενη βδομαδα θα εχουμε νεα ολες μας....κ ευχομαι σιγα σιγα γρηγορα:silly: να φευγει μια μια απο αυτο το διαλογο κ να πηγαινουμε σε αλλον..!!!εγω θα σας ενημερωσω!

Αργυρω μου, η εμφυτευση οπως αναφερετε, γινετε οταν το σπερματοζωαριο συναντησει το ωαριο. Αυτο γινετε οταν αυτο με τη σειρα του σκαει κ περιμενει ως 24 ωρες τους κολυμβητες! Αν για σενα εκεινη η στιγμη ηταν 1 Σεπτ κ ειχες ολοκληρωμενη επαφη εκεινη τη μερα η τις προηγουμενες 2-3 εχεις πιθανοτητες συλληψης. Το σωμα μας αναγνωριζει το γονιμοποιημενο πια ωαριο οταν αυτο εγκαθιστατε στη μητρα 5-12 μερες μετα. Τοτε παραγεται η η ορμονη που ανιχνευεται στα ουρα κ η οποια αυξανεται ραγδαια καθε μερα που περναει. Πιθανον να τα γνωριζεις ολα αυτα κ εγω οτι θυμαμαι σου εγραψα. Υπαρχουν ομως αρθρα κ εδω στο mammy αλλα κ γενικοτερα στο διαδικτυο που θα σε βοηθησουν να τα ξεδιαλυνεις σε περιπτωση που εχεις αποριες.

Γνωμη μου ειναι να περιμενεις κ εσυ λιγο ακομα... εγω αυτα τα τεστ που λενε για 5 μερες μετα τη συλληψη κ τα σχετικα, δεν τα εμπιστευομαι, ισα ισα που προσθετουν αγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια, καλημέρα!!!Μου φαίνεται οτι πρέπει να αλλάξουμε τον τίτλο της συζήτησης και να τον κάνουμε "Ποιες έκαναν αγκαλίτσες 1-2/9;" Κι εγώ ομοιοπαθούσα είμαι, με τελευταία περίοδο 19/8, έκανα τεστ ωορηξίας που μου έδειξε γόνιμη την 1/9 και κύκλο συνήθως (όταν δεν με πιάνει το άγχος!) 27-28 ημερών.Το μόνο οτι εμείς κάναμε αγκαλίτσες μόνο εκείνη την ημέρα γιατί μετά αρρώστησα, λέτε να έχω καμμιά ελπίδα; Τον πλησίαζα και την επόμενη (γιατί δεν του εχω πεί για το τεστ, για να μην νομίζει οτι το κανουμε μονο για να κάνουμε παιδάκι!!!), αλλά μου λέει "δεν βλέπεις που δεν μπορείς να αναπνεύσεις από το κρύωμα, θες και τρελλίτσες!!!" Άντε κοριτσάκια, μακάρι 15/9 και εκεί γύρω να λέμε για τις κουκιδίτσες μας!!! Πολύ εγκυμοσύνη βρε κορίτσια γύρω μας, δεν θα έρθει κι εμάς η σειρά μας, οεο;Φιλάκια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stacey έγραψε:

Κοριτσάκια, καλημέρα!!!Μου φαίνεται οτι πρέπει να αλλάξουμε τον τίτλο της συζήτησης και να τον κάνουμε "Ποιες έκαναν αγκαλίτσες 1-2/9;" Κι εγώ ομοιοπαθούσα είμαι, με τελευταία περίοδο 19/8, έκανα τεστ ωορηξίας που μου έδειξε γόνιμη την 1/9 και κύκλο συνήθως (όταν δεν με πιάνει το άγχος!) 27-28 ημερών.Το μόνο οτι εμείς κάναμε αγκαλίτσες μόνο εκείνη την ημέρα γιατί μετά αρρώστησα, λέτε να έχω καμμιά ελπίδα; Τον πλησίαζα και την επόμενη (γιατί δεν του εχω πεί για το τεστ, για να μην νομίζει οτι το κανουμε μονο για να κάνουμε παιδάκι!!!), αλλά μου λέει "δεν βλέπεις που δεν μπορείς να αναπνεύσεις από το κρύωμα, θες και τρελλίτσες!!!" Άντε κοριτσάκια, μακάρι 15/9 και εκεί γύρω να λέμε για τις κουκιδίτσες μας!!! Πολύ εγκυμοσύνη βρε κορίτσια γύρω μας, δεν θα έρθει κι εμάς η σειρά μας, οεο;Φιλάκια σε όλες!!!!
Stacey μου καλα πολυ πλακα εχουμε,κι εγω τελευταια περιοδο 18/09 γονιμη μερα μου εβγαλε 1-2/9 απο τις 23/9 εως και 3/9 του δωσαμε και καταλαβε που λενε...χαχαχαχαχ αλλα μετα αρρωστησα κι εγω σαν εσενα και δεν καναμε αλλο...:silly: Τωρα περιμενω κι εγω 15/09 να μην ερθει η ακατανομαστη !!!:lol: Επισης το στηθος μου δεν πριστηκε και πολυ παροτι σε 4 μερες ειναι να μου ερθει,πονακια και τσιμπηματακια χαμηλα και πρωινες ζαλαδες τις οποιες δεν λαμβανω και πολυ υποψιν μου διοτι ειμαι νοσηλευτρια και εχω περιεργα ωραρια και δεν κοιμαμαι σωστα σχεδον ποτε!

Αχ , μακαρι να ημαστε ολες μας εγκυουλες και να βαλουμε ενα ποστ,ποσες ειχαν θετικο αποτελεσμα 15/09...χαχαχαχ ημαστε σιγουρα πολλεςςςςςς!!!!!!!!!!1:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Χαχαχαχαχα με εκανες κ γελασα!:laugh: :laugh: :laugh:

Το σιγουρο ειναι παντως οτι την επομενη βδομαδα θα εχουμε νεα ολες μας....κ ευχομαι σιγα σιγα γρηγορα:silly: να φευγει μια μια απο αυτο το διαλογο κ να πηγαινουμε σε αλλον..!!!εγω θα σας ενημερωσω!

Αργυρω μου, η εμφυτευση οπως αναφερετε, γινετε οταν το σπερματοζωαριο συναντησει το ωαριο. Αυτο γινετε οταν αυτο με τη σειρα του σκαει κ περιμενει ως 24 ωρες τους κολυμβητες! Αν για σενα εκεινη η στιγμη ηταν 1 Σεπτ κ ειχες ολοκληρωμενη επαφη εκεινη τη μερα η τις προηγουμενες 2-3 εχεις πιθανοτητες συλληψης. Το σωμα μας αναγνωριζει το γονιμοποιημενο πια ωαριο οταν αυτο εγκαθιστατε στη μητρα 5-12 μερες μετα. Τοτε παραγεται η η ορμονη που ανιχνευεται στα ουρα κ η οποια αυξανεται ραγδαια καθε μερα που περναει. Πιθανον να τα γνωριζεις ολα αυτα κ εγω οτι θυμαμαι σου εγραψα. Υπαρχουν ομως αρθρα κ εδω στο mammy αλλα κ γενικοτερα στο διαδικτυο που θα σε βοηθησουν να τα ξεδιαλυνεις σε περιπτωση που εχεις αποριες.

Γνωμη μου ειναι να περιμενεις κ εσυ λιγο ακομα... εγω αυτα τα τεστ που λενε για 5 μερες μετα τη συλληψη κ τα σχετικα, δεν τα εμπιστευομαι, ισα ισα που προσθετουν αγχος!

Konstans μου,δηλαδη αν,,,λεω αν...εγινε η συλληψη 1/9 τοτε η εμφυτευση εγινε 5/9-12/9 ε????????οποτε οτι και να κανουμε τωρα τεστ =αρνητικο ακομη...γαμωτι μου....εγω δεν ειχα αντεξει κι εκανα 6/9 τεστ αυτα που λες που ανιχνευουν 5 ημερες μετα τη συλληψη και ηταν αρνητικο φυσικα,μετα εσκασα απο την στενοχωρια μου και απο εκεινη την ημερα και μετα εβελεπα κατι λευκα-κιτρινα υγρα στο κυλλοτακι μου ...οχι πολλα αλλα...δεν ξερω απο που να πιαστω...αγωνια τεραστιακαι ο πονος χαμηλα συνεχιζεται...αχ ποτε θα περασουν οι μερες???

οσο για την happy καλα ε???ειμαι σιγουρη πως θα μας ανακοινωσει τα ευχαριστα!!!;) Ευχομαι σε ολες μια 2η γραμμουλα και υποσχομαι πως οι πρωτες που θα το μαθετε αν ειμαι κι εγω θαστε εσεις και θελω μετα ιδεες πως να το κανω εκπληξη στον αντρουλη μου!!!χαχαχα φιλακια πολλααααααα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την δευτερα το πρωι αν δεν εχει ερθει θα παρω ενα τεστακι αν κ δεν πιστευω να εγινε τιποτα με δυο φορες που ολοκληρωσαμε,ασε που δεν εχω κ μεγαλη θερμοκρασια 36,5 ηταν το μεσημερι,τα καφε-ροζ υγρα σταματησαν παντως σημερα ειμαι καθαρη!περιμενω πως κ πως να μαθω τα νεα σας απο την κυριακη ξεκιναει η αγωνια ευχομαι να εχουμε ολες καλα αποτελεσματα χαρμοσυνα!!!και αν δεν ερθει τωρα δεν πειραζει πανω απο ολα υγεια για ολους εχει ο θεος κ ξερει ποτε θα μας το δωσει!!την αγαπη σε ολες ειστε η καλυτερη μου συντροφια!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μου, σωστα τα λες! Αν εκεινη τη μερα ενας κολυμβητης εισεβαλλε στο αυγουλακι σου, καπου κ σε εκεινες τις μερες που λες θα εμφυτευτηκε κ στη μητρα. Οποτε οπως καταλαβαινεις ειναι πολυ νωρις για να επιβεβαιωθεις. Καταννοω την αγωνια σου κ δε σου κρυβω οτι κ εγω σκεφτηκα να παρω αυτο το τεστ αν κ δεν το εμπιστευομαι..απλα για να δω τι θα δειξει...Απο την Κυριακη μεχρι σημερα εχω απιστευτη συχνοουρια, σου μιλαω οτι παω στην τουαλετα το λιγοτερο 10 φορες τη μερα!!! Επιπλεον εχω κ 37 πυρετο σταθερο κ πονακια στην κοιλιτσα. Πιθανολογω οτι θα ειναι καποια ιωση η καμια λοιμωξη στο ουροποιητικο. Τελικα το τεστ δεν το πηρα γιατι μονο αγχος θα μου προσθεσει! Οπως καταλαβαινεις εχω αποβαλλει απο το μυαλο μου οτι εχω βαλει μπρος για μωρακι γιατι δε θελω να μπαινω στη διαδικασια απογοητευσης καθε μηνα μεχρι να ερθει! Το ιδιο συνιστω κ σε σενα..χαλαρωσε κουκλιτσα κ απολαυσε τις ιδιαιτερες στιγμες σου! Θα σου ερθει οταν δεν το περιμενεις!!!

Συμφωνω με τη happy που λεει πανω απολα υγεια κ ξερει ο Θεος ποτε θα μας το δωσει!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Αργυρω μου, σωστα τα λες! Αν εκεινη τη μερα ενας κολυμβητης εισεβαλλε στο αυγουλακι σου, καπου κ σε εκεινες τις μερες που λες θα εμφυτευτηκε κ στη μητρα. Οποτε οπως καταλαβαινεις ειναι πολυ νωρις για να επιβεβαιωθεις. Καταννοω την αγωνια σου κ δε σου κρυβω οτι κ εγω σκεφτηκα να παρω αυτο το τεστ αν κ δεν το εμπιστευομαι..απλα για να δω τι θα δειξει...Απο την Κυριακη μεχρι σημερα εχω απιστευτη συχνοουρια, σου μιλαω οτι παω στην τουαλετα το λιγοτερο 10 φορες τη μερα!!! Επιπλεον εχω κ 37 πυρετο σταθερο κ πονακια στην κοιλιτσα. Πιθανολογω οτι θα ειναι καποια ιωση η καμια λοιμωξη στο ουροποιητικο. Τελικα το τεστ δεν το πηρα γιατι μονο αγχος θα μου προσθεσει! Οπως καταλαβαινεις εχω αποβαλλει απο το μυαλο μου οτι εχω βαλει μπρος για μωρακι γιατι δε θελω να μπαινω στη διαδικασια απογοητευσης καθε μηνα μεχρι να ερθει! Το ιδιο συνιστω κ σε σενα..χαλαρωσε κουκλιτσα κ απολαυσε τις ιδιαιτερες στιγμες σου! Θα σου ερθει οταν δεν το περιμενεις!!!

Συμφωνω με τη happy που λεει πανω απολα υγεια κ ξερει ο Θεος ποτε θα μας το δωσει!!!:kiss:

Κοριτσακι μου,εχω πονακια συνεχεια σαν περιοδου,πρησμενο στηθος,υγρα,και ζαλαδες(οχι λιποθυμιες).ειδικα σημερα συνεβη κατι που δεν το εχω ξαναπαθει:ηρθαμε σε επαφη με τον αντρα μου και πονουσα ,μετα πονουσα περισσοτερο λες και ειχα περιοδο...μετα μειωθηκε πολυ ο πονος και εγινε σαν ενοχληση,μεχρι και τωρα που μιλαμε...αχ,δεν ξερω τι να πω?μακαρι ναμαι γιατι μετα αν δεν ειμαι θα πιστευω πως τρελαθηκα και τα φανταζομαι ολα η τα προκαλει η ψυχολογια μου...:silly:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy!!! έγραψε:

την δευτερα το πρωι αν δεν εχει ερθει θα παρω ενα τεστακι αν κ δεν πιστευω να εγινε τιποτα με δυο φορες που ολοκληρωσαμε,ασε που δεν εχω κ μεγαλη θερμοκρασια 36,5 ηταν το μεσημερι,τα καφε-ροζ υγρα σταματησαν παντως σημερα ειμαι καθαρη!περιμενω πως κ πως να μαθω τα νεα σας απο την κυριακη ξεκιναει η αγωνια ευχομαι να εχουμε ολες καλα αποτελεσματα χαρμοσυνα!!!και αν δεν ερθει τωρα δεν πειραζει πανω απο ολα υγεια για ολους εχει ο θεος κ ξερει ποτε θα μας το δωσει!!την αγαπη σε ολες ειστε η καλυτερη μου συντροφια!!!:kiss:
Happy ,ου,μια φιλη μου μου ειπε πως κατα την εμφυτευση του εμβρυου στην μητρα μπορει να παρατηρηθει εκροη λιγου αιματος ροζ καφε μου τα ειπε και αυτη!!!ειναι 4 μηνων αυτη τη στιγμη και πριν 4 μηνες ειχε ακριβως τα ιδια μεσενα.αυτο μου ειπε της συνεβη μονο μια φορα πριν κανει τεστ και μετα δεν της ξανασυνεβη...οποτε ????ε??????τι λες????μηπως να κανεις κανα τεστακι βρε κουκλιτσα μου???ΕΙΣΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ!!!!!ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ εισαι κ μακρυα να σε ζουληξω:woohoo: !!!δεν παιρνω τεστ δεν νοιωθω τιποτα ουτε ενα μικρο συμπτωματακι!ασε που μπορει τα υγρα αυτα να ηταν κ απο τον μυκητα δεν ξερω και η θερμοκρασια μου ειναι χαμηλη 36,6 σημερα το μεσημερι την δευτερα ομως θα ξερω σιγουρα!!!εσυ?τι εγινε με εκεινα τα υγρα που ειδες στο εσωρουχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι ναι κ εγω το εχω διαβασει αυτο, οτι με την εμφυτευση μπορει να παρατηρηθουν καφε σταγονες στο εσωρουχο!!! Αντε βρε happy μου μακαρι!!! Στο ευχομαι μεεεεεσα απο την καρδια μου!!! Εγω κοριτσια αδιαθετησα σημερα, νωριτερα 2 μερες, οποτε παμε για τον επομενο μηνα ;) Αναμενω τα δικα σας νεα!!! Κ μιας κ εχουμε τον ιδιο περιπου κυκλο απ΄οτι καταλαβα...εδω θα ειμαστε να τα λεμε:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ απο το στομα σου κ στου θεου το αυτι konstans μου!!!ξεκιναει ενας καινουργιος κυκλος για εσενα να εισαι ηρεμη να μην ανχωθεις κ θα ερθει το μωρακι σου συντομα ευχομαι σε λιγες εβδομαδες να ακουσω τα ευχαριστα μεσα απο την καρδια μου!!!:cheer::lol: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy!!! έγραψε:

αχ εισαι κ μακρυα να σε ζουληξω:woohoo: !!!δεν παιρνω τεστ δεν νοιωθω τιποτα ουτε ενα μικρο συμπτωματακι!ασε που μπορει τα υγρα αυτα να ηταν κ απο τον μυκητα δεν ξερω και η θερμοκρασια μου ειναι χαμηλη 36,6 σημερα το μεσημερι την δευτερα ομως θα ξερω σιγουρα!!!εσυ?τι εγινε με εκεινα τα υγρα που ειδες στο εσωρουχο?
Happy μου,εχω δεκατα εχθες 37,3 και σημερα 37.Ο πονος χαμηλα ειναι πια ενοχληση,το στηθος ελαφρως πρισμενο ,ενιοτε μικροζαλαδες αλλα μαλλον ειναι απτα παλιοωραρια που δουλευω καθοτι νοσηλευτρια και τα υγρα που λεγαμε συνεχιζονται αλλα χρωμα κιτρινο λευκο και λιγα.Σχετικα με τη θερμοκρασια μαλλον ειναι ανεβασμενη γιατι θα μου ερθει,εεεε?????πειτε αν ξερετε!!!:silly:

Α...και για πιο μηκυτα καλε μας λες???ετσι το λες το μωρακι σου???ασε μας απο δω...ο μηκυτας θα φερει αιμα?καμια φαγουρα ναι καμια ερυθροτητα ναι αλλα και αιμα???:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Ναι ναι ναι κ εγω το εχω διαβασει αυτο, οτι με την εμφυτευση μπορει να παρατηρηθουν καφε σταγονες στο εσωρουχο!!! Αντε βρε happy μου μακαρι!!! Στο ευχομαι μεεεεεσα απο την καρδια μου!!! Εγω κοριτσια αδιαθετησα σημερα, νωριτερα 2 μερες, οποτε παμε για τον επομενο μηνα ;) Αναμενω τα δικα σας νεα!!! Κ μιας κ εχουμε τον ιδιο περιπου κυκλο απ΄οτι καταλαβα...εδω θα ειμαστε να τα λεμε:kiss:
Αχ,βρε κοπελιτσα μου καλη,δεν πειραζει βουρ στο ψητο μολις τελειωσει η αναθεματισμενη!!!φιλακια πολλα και γρηγορα μανουλα!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...