Μετάβαση σε περιεχόμενο

ερωτηση..υπαρχουν συμπτωματα κ κατα την εμφυτευση?


happy!!!

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια εχω μια απορια μπορει κ χαζη αλλα μηπως ξερετε αν υπαρχει καποιο συμπτωμα κατα την εμφυτευση????:blush: βασικα εγω ειχα ωοριξια την 13η μερα του κυκλου μου ενοιωσα δηλαδη υγρα κ ελαφρυα ενοχληση στην δεξια σαλπιγγα εκεινο το βραδυ ηρθα σε επαφη με τον συντροφο μου κ σημερα 5 μερες μετα ποναω χαμηλα στην κοιλια κ πολυ πολυ ελαφρα στην μεση ακριβως οπως ειναι οταν περιμενω περιοδο η οποια ειναι να μου ερθει 13 με 14 σεπτεμβριου...απο την αλλη μηπως σκεφτομαι τωρα εγω γινετε μια δευτερη ωοριξια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HAPPY ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ...ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ!!! ΠΑΝΤΟΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΝΤΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια απο οσα ξερω γινεται μια γυναικα να κανει καμια φδορα και διπλη ωοριξια σε ενα κυκλο.ειναι πολυ σπανιο,ομωςκαποιες φορες συμβαινει!

Happy μου,εγω αυτο το μηνα εχω ακριβως τα ιδια με σενα!Δηλαδη πιστευα πως ειχα ωοριξια γυρω στη 12 μερα του κυκλου μου ομως σημερα 16 ημερα του κυκλου μου ειδα πως ειχα διαφανεις εκκρισεις και πονο εδω και 3 ημερες χαμηλα.Επισης εχει αρχισει να πονα και το στηθος μου.αρχικα νομιζα πως ηταν η ιδεα μου ομως οσο περνανε οι μερες ειναι και πιο εντονο ολο το σκηνικο,χαχαχαχα.ετσι ελπιζω να τα καταφεραμε με τον αντρουλη μου,αγωνιω και περιμενω την ακατανομαστη στις 15 του μηνα!!!Μακαρι να τα καταφεραμε και οι 2 και να μην ειναι παιχνιδια του τρελου μυαλου μας!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι σπάνιο να συμβεί και δεύτερη ωορηξία.Όσο για την εμφυτευση τα συμτώματα που περιγράφεις μπορεί να προδίδουν εγκυμοσύνη,μπορεί και όχι.Χρειάζεται να κάνεις λίγες μέρες υπομονή.

Εύχομαι να έχει συμβεί το ευχαριστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ηθελα πολυ ενα μωρακι αν κ δεν ειμαστε παντρεμενοι απλως συζουμε εχω αναγκη να δωσω ολη μου την αγαπη σε ενα μικρο στρουμπουλο πανεμορφο πλασματακι,η αληθεια ειναι οτι δεν προσπαθουμε απλα τυχαινουν κ καλα ολοκληρωμενες απροσεξιες!!!παντως για σιγουρια τον στριμωξα τον καλο μου κ εχθες χι χι!!!οι περισσοτερες κοπελες λενε για μια σταγονα αιμα κατα την εμφυτευση εγω πριν εννια χρονια που εμεινα εγκυος(παλλινδρομη κυηση κατεληξε) δεν ειχα τιποτα τι να πω κ δεν μπορω να βρω τιποτα στο ιντερνετ σχετικα με αυτο το θεμα:( ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος μας κ οχι τον επομενο δεν πειραζει αισιοδοξια πανω απο ολα!!!!σας ευχαριστω παρα πολυ ολες που απαντησατε στο ερωτημα μου!!!ματς μουτς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω 27 έγραψε:

Κοριτσια απο οσα ξερω γινεται μια γυναικα να κανει καμια φδορα και διπλη ωοριξια σε ενα κυκλο.ειναι πολυ σπανιο,ομωςκαποιες φορες συμβαινει!

Happy μου,εγω αυτο το μηνα εχω ακριβως τα ιδια με σενα!Δηλαδη πιστευα πως ειχα ωοριξια γυρω στη 12 μερα του κυκλου μου ομως σημερα 16 ημερα του κυκλου μου ειδα πως ειχα διαφανεις εκκρισεις και πονο εδω και 3 ημερες χαμηλα.Επισης εχει αρχισει να πονα και το στηθος μου.αρχικα νομιζα πως ηταν η ιδεα μου ομως οσο περνανε οι μερες ειναι και πιο εντονο ολο το σκηνικο,χαχαχαχα.ετσι ελπιζω να τα καταφεραμε με τον αντρουλη μου,αγωνιω και περιμενω την ακατανομαστη στις 15 του μηνα!!!Μακαρι να τα καταφεραμε και οι 2 και να μην ειναι παιχνιδια του τρελου μυαλου μας!:woohoo:

εγω μονο εχθες ενοιωθα αυτον τον πονο σημερα τιποτα!!αργυρουλα μου καλη μας υπομονη η περιοδος μας ερχεται μαζι!!οποτε λιγες μερες θα περιμενουμε ακομη!σου ευχομαι με ολη μου την καρδια συντομα να μας εχεις τα ευχαριστα!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω 27 έγραψε:

Κοριτσια απο οσα ξερω γινεται μια γυναικα να κανει καμια φδορα και διπλη ωοριξια σε ενα κυκλο.ειναι πολυ σπανιο,ομωςκαποιες φορες συμβαινει!

Happy μου,εγω αυτο το μηνα εχω ακριβως τα ιδια με σενα!Δηλαδη πιστευα πως ειχα ωοριξια γυρω στη 12 μερα του κυκλου μου ομως σημερα 16 ημερα του κυκλου μου ειδα πως ειχα διαφανεις εκκρισεις και πονο εδω και 3 ημερες χαμηλα.Επισης εχει αρχισει να πονα και το στηθος μου.αρχικα νομιζα πως ηταν η ιδεα μου ομως οσο περνανε οι μερες ειναι και πιο εντονο ολο το σκηνικο,χαχαχαχα.ετσι ελπιζω να τα καταφεραμε με τον αντρουλη μου,αγωνιω και περιμενω την ακατανομαστη στις 15 του μηνα!!!Μακαρι να τα καταφεραμε και οι 2 και να μην ειναι παιχνιδια του τρελου μυαλου μας!:woohoo:

εγω μονο εχθες ενοιωθα αυτον τον πονο σημερα τιποτα!!αργυρουλα μου καλη μας υπομονη η περιοδος μας ερχεται μαζι!!οποτε λιγες μερες θα περιμενουμε ακομη!σου ευχομαι με ολη μου την καρδια συντομα να μας εχεις τα ευχαριστα!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ!!!!!!!!!!!!!!! και εγώ τα ίδια με την happy!

Καταρχην να συστηθώ...με λένε Μαρία και είμαι 29 ετών!

Μόλις βρήκα το φορουμ και έχω ενθουσιαστεί! Είστε καταπληκτικοί!

Εγώ λοιπόν με κύκλο 27-28 ημερών και ωορρηξία 30-31 Αυγούστου, από την Τετάρτη έχω φαγούρα από κάτω και συνέχεια νιώθω να μου φεύγουν σταγονίτσες απο τσ...άκια.:blush: Αυτό όμως που με απασχολεί είναι ότι ενώ ποτέ δεν έχω πονοκεφάλους γενικά στην ζωή μου, σήμερα το μεσημέρι με έπιασε ένας δυνατός πονοκέφαλος που τρελάθηκα!

Περιμένω και εγω στις 13-14/09.Λέτε να τα καταφέραμε κορίτσια?;)

υ.γ. Τα γνωστά πονάκια χαμηλά είναι εμφανή απο την στιγμή της ωορρηξίας μέχρι και σήμερα!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που με δέχεστε στην παρέα σας!Θα τα λέμε συχνά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες!!!!αντε σιγα σιγα γινομαστε περισσοτερες θα εχει αγωνια φουλ ο σεπτεμβριος!!!13 14 15 σεπτεμβριου περιμενω τα νεα σας εδω!!!καλη επιτυχειαααα:laugh: :silly: :woohoo: :woohoo: :cheer: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ αυτό που μπορώ να σας πω από προσωπική εμπειρία είναι ότι 6 ημέρες πριν την υποτιθέμενη περίοδο και μετά από επαφή με τον άνδρα μου, είδα καφέ υγρά.. Ήταν το αιματάκι της εμφύτευσης:laugh:

Από εκείνη την ημέρα ένιωθα τσιμπηματάκια δεξιά (από εκεί είχα ωορρηξία), είχα πολλά υγρά και το στήθος μου ήταν ζεστό (επειδή είχα διαβάσει ότι είναι ένα από τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης το έπιανα τους άλλους μήνες κι έτσ κατάλαβα αμέσως την διαφορά).

Κατάλαβα αμέσως ότι ήμουν έγκυος αλλά δεν το έλεγα ούτε στον ίδιο μου τον εαυτό γιατί φοβόμουν μην έκανα λάθος...

Στον άνδρα μου είχα πει ότι μάλλον θα μου έρθει νωρίτερα η περίοδος λόγω των καφέ υγρών :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνχαρητηρια κοπελα μου!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!εγω τοτε που ειχα μεινει εγκυος οπως ειπα κ ποιο πανω δεν καταλαβα τιποτα ουτε αιμα ουτε τιποτα μονο που οταν ηταν να μου ερθει περιοδος υπεφερα απο τον πονο κ ειχα πολλα υγρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνχαρητηρια κοπελα μου!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!εγω τοτε που ειχα μεινει εγκυος οπως ειπα κ ποιο πανω δεν καταλαβα τιποτα ουτε αιμα ουτε τιποτα μονο που οταν ηταν να μου ερθει περιοδος υπεφερα απο τον πονο κ ειχα πολλα υγρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εύχομαι σε όλες σας να έχετε σύντομα ευχάριστα νέα.

Είχα κ εγώ τα συμπτώματα που περιγράψατε παραπάνω αλλα δυστυχώς ούτε αυτό το μήνα καταφέραμε να πραγματοποιήσουμε το όνειρο μας(βρίσκομαι ήδη στην 3η μέρα περιόδου)αλλά τουλάχιστον ξεπεράστηκε το πρόβλημα που είχα με την διάρκεια της περιόδου.Τα συμπτώματα που είχα οφείλονταν σ'ένα μικρό κρυολόγημα λόγω των εξορμήσεων στις παραλίες.

δεν πειράζει εμείς να'μαστε καλά.Έχει ο Θεός,υγεία πάνω απ'όλα κ ο επόμενος μήνας είναι πολύ κοντά.....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες και γω καινουρια εδω... εχουμε την ιδια αγωνια και περιμενουμε μαζι περιοδο.. πολεμαω ενα ολοκληρο χρονο και εχω καθε μηνα ολα τα συμπτωνατα μιας εγκυμοσινης.. εχουμε πολυ αγχος αυτο ειναι ολο.. κανε καιεσυ αυτο που λενε τα υπολοιπα κοριτσια ...ΥΠΟΜΟΝΗ.. εγω παντως αυτο το μηνα εχω καποια τσιμπιματακια δεξια τι να πω!πιστευω παντως απο δικες μου εκγυμοσυνες πως πονακια χαμηλα ξεκινανε μετα 2 εβδομαδες.. φυσικα τιποτα δεν αποκλειεται..ευχομε για ολες μας στις16 του μηνα πολααααα +++++ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια καλή εβδομάδα!

όσο καλή μπορεί να είναι με τόσο άγχος που θα τραβήξουμε! Όλες περιμένουμε μαζί...

Εγώ ακόμα εξακολουθώ και έχω πονοκεφάλους και πονάκια κάτω χαμηλά.

Πότε να κάνω τεστ?????? ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ μέχρι το τέλος τησ εβδομάδας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria_80 έγραψε:

Καλημέρα κοριτσάκια καλή εβδομάδα!

όσο καλή μπορεί να είναι με τόσο άγχος που θα τραβήξουμε! Όλες περιμένουμε μαζί...

Εγώ ακόμα εξακολουθώ και έχω πονοκεφάλους και πονάκια κάτω χαμηλά.

Πότε να κάνω τεστ?????? ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ μέχρι το τέλος τησ εβδομάδας!

Μην κανεις τεστακι...περιμενε!!!εγω δεν αντεξα κι εκανα αλλα μπορουσε να μου δειξει μονο μεχρι τη 13η μερα αν ειχα πιασει .οποτε εχω ακομα ελπιδες αλλα απογοητευτηκα.εγω απο 14η μεχρι και 17η συνεχισα και εκανα ελευθερα διοτι ειδα κατι υγρα και νομιζα πως ειχα ωοριξια οποτε περιμενω στις 15 τωρα να δω τι εγινε!

Παντως αν και απογοητευμενη ,εχω καποια μικρα συμπτωματακια:τσιμπηματα αριστερα κατω χαμηλα,ναυτια!δεν εχω πια πονο χαμηλα που μαλλον ηταν απο εντερο(ημουν με βηχα και συναχι,αρρωστουλα).τωρα εχω τσιμπηματα σαν να σε χτυπα ρευματακι και το πρωι ενιωθα σαν ζαλισμενη στη δουλεια και δεν με κρατουσαν τα ποδια μου.ελπιζωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!θα σας ενημερωσω παντως στις 15 σιγουρα εδω!:kiss:

Ευχομαι εστω μια απο εμας να τα καταφερε!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΧΧΧΧ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 28/9!!!ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΟΜΩΣ....!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΟΛΕΣ!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou kalispera!!:) :) :)

den nomizo stin emfiteusi na exeis sumptomata..ta sumptomata prokiptoun apo tin auxisi tis xoriakis ormonis kai gia auto kanoume kai tin xoriaki...se auti tin fasi einai polu xamila ta epipeda isos kai aniparkta..kai gia auto den anixneuetai kai sta oura alla kai sto aima..meta tin epafi efoso iparxei avgo i silipsi epitigxanetai entos peripou 3 imeron..kai meta apo 10 meres anixneutai i xoriaki..diladi sunolo 13 me 15 meres...an perimeneis mesa tou mina..tha xereis ligo meta sigoura...ypomoni...kai sou euxomai na eisai egkioula kai na mas peis suntoma ta euxarista....

min vasanizesai apo tora!!!!ase tin fusi na kanei to thauma tis!!!

maria

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.. ομοιοπαθουσα κ εγω..εχω ασταθες κυκλο κ περιμενω περιοδο μετα της 15 σεπτεμβρη.αυτο το μηνα αρχισα παλι προσπαθεια μετα απο 2 παλλινδρομες που ειχα τον χρονο που μας περασε..εχω σχετικα ευκολη συλιπση..οσο για συμπτωματα οπως λεει κ το τραγουδι.. φαντασια μου πλανευτρα εισαι η ποιο μεγαλη ψεφτρα..υπομονη σε ολες μας..δεκατα εχει καμια σας.. εγω εχω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ' ΜΑΙ ΠΑΛΙ.... B)

Δεν πιστεύω να νομίζετε ότι έκανα τεστ!!!! ΟΧΙ βέβαια!!

Αλλά λέω σήμερα να κάνω ένα...:silly:

Περιμένω σε 5-6 μερούλες, δεν θα δείξει λέτε???

Τα συμπτώματα συνεχίζουν ακάθεκτα εννοείτε: πόνοι στην κοιλιά - πονοκεφάλοι - κάτι σαν τσισ...κια να μου φεύγουν όλη μέρα - και σήμερα το πρωί με έπιασε ένας πόνος στα πλευρά..:blink:

Ελάτε να κάνουμε ένα γκάλοπ σας παρακαλω...:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΑ !! ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΟΛΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!! ΚΑΝΕ ΤΕΣΤΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε κορίτσια και εγώ περιμένω στις 13!!!Είχα κι έγω κάτι υγρα διάφανα και νόμιζα ότι ήταν ωορξια.Μετά απο 2η3 μέρες ξαναείχα υγρά και τότε πρηστικέ και το στήθος μου οπότε μάλλον τότε είχα ωορ..Ηταν νομίζω 17η μέρα του κύκλου!Η επαφή μου ήταν πολύ συχνή και στις δύο ενδείξεις. Τώρα το μόνο που έχω είναι ένας κόμπος,ένα σφίξιμο ο στη κοιλιά απο χθες το βράδυ. Θα κάνω υπομονή αλλά δεν έχω τα συπτώματα σας γιατί?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!ουφ εχω ανχωθει τρελα!!!εχθες εβλεπα στα ουρα οταν σκουπιζομουν να αχνοφαινετε κατι ροζε πριν μιση ωρα σκουπιστηκα κ ειχα καφε υγρα...!!!σε 6 μερες περιμενω περιοδο!!τι να υποθεσω τωρα μου λετε???οτι χαλασε ο κυκλος μου μετα απο χρονια ολοκληρα κ θα μου ερθει πιο νωρις η οτι ερχεται ο πελαργος στην γειτονια μου?????nikcis που εισαι???βοηθεια!!!!ποσες μερες ειχες αυτα τα υγρα :blink: που τελικα δεν ηταν περιοδος????:blink::unsure: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy μου,τι γινεται?ολα καλα?συνεχιζονται τα συμπτωματα?εγω παντως εχθες ειχα κατσι τσιμπηματακια κατω χαμηλα,εχω υγρα (κατι που ποτε δεν εχω λιγο πριν μου ερθει η περιοδος και το πρωι ειμαι λιγο σαν ζαλισμενη.το στηθος μου τελικα δεν πρηστηκε ακομη και να φανταστεις πως σε 6 ημερες ειναι να μου ερθει η περιοδος(ελπιζω ναρθει σε 9 μηνες).Και επισης κατι πονακια εννιοτε χαμηλα.:dry: λες???αχ δεν αντεχω την τοση αγωνια ,νομιζω πως θα τρελαθω!!!:silly:

Παντως ελπιζω εστω μια απο εμας που περιμενουμε 15 του μηνα να ανακοινωσει την εγκυμοσυνη της γιατι αλλιως ημαστε ολες για το Δαφνι..χαχαχα

Εσυ ποτε θα το κανεις το τεστ?15 η μετα απο 1 μερα καθυστερησης?Παντως,αυτα τα ροζ-καφε που ειδες ειναι για μενα τελειο σημαδι εγκυμοσυνης!!!!!!!!!!!!!Για σενα ειμαι σχεδον σιγουρη!

κοριτσια,και σε εσας που περιμενετε να σας ερθει περιπου τις ιδιες μερες ευχομαι πολλα θετικα τεστακια και να μην ξεχασετε να μας το πειτε!φιλακια σε ολες σας,σας νιωθω ολες και ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...