Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!(PIPITSAZOUZOUNA_καντινου)


Eleny2

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Η ΠΟΠΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΡΟΔΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΣΚΕΦΤΗΚΕ! ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ! ΕΙΡΘΑΝΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΘΑΛΑΣΣΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΤΗΣ! ΠΟΠΗ ΜΟΥ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΕΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΝΕΑ!!!ΒΑΖΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΩΤΟ! ΕΔΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΜΟΥ!!!

post-7984-13873934733821_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσια!!

περασατε ωραια φανταζομαι!!! Η συνονοματη Πηνελοπη μου την γλυτωσε γιατι τωρα που ημουν ελλαδα δεν ειχα υπολογιστη για να τη βρω.Μενουμε κι οι 2 Νικαια!

Καντινου εισαι κουκλαρα!!!!!!και τα παιδια σου επισης!

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ! ΝΑΙ, ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΧΕΙΛΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tora tha sou elega kaimia koubenta pou mou paraponiese gia kila !!!!KOUKLA eisai mhn skeytese 4 paliokila ....

kane kastana ta malakia sou .....tha sou pane thauma :):kiss:

emis na doume pote tha ta poume kai apo konta ......

poph mes to xamogelo!!!eisai polu glukia san na stazeis meli!!!

ta mwra opos panta gluka kai omorfa .:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ, ΜΩΡΕ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΣΤΑΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΤΩΡΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ! ΕΜΕΙΣ, ΠΕΡΙΜΕΝΕ! ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΘΗΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Είστε κούκλες!!!Ελένη δεν έχω λόγια για τις κόρες σου!!!:woohoo: Είναι και οι δυο πανέμορφες και σου μοιάζουν πάρα πολύ :P

Καλή παρέα,παραθαλάσσιο καφεδάκι,μπανάκι στην Ρόδο...Τέλεια!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αιντε βρε και μου ανοίγεις θέμα πως να κρατήσεις τη φλόγα.Αφού είσαι κουκλάρα!!!:kiss: Και οι κόρες σου επίσης είναι απίστευτες.Να τις χαίρεσαι κορίτσι μου!!!

Η Πόπη είναι και αυτή μέσα στο χαμόγελο.Πολύ καλή.

Πάντα τέτοια και καλύτερα κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα ειδα κι εγω το θεμα που νοιωθει χαλια η Καντινου και πως να κρατησει τη φλογα κλπ.

Και σημερα διαπιτωσα πως ειναι πανεμορφη.Ολα στο μυαλο μας ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενιτσα μουουουουουουοου

αγαπη μου γλυκια πολυ χαρηκα που συνατηθηκατε

μπαβο κοριτσαρα μου

δ νομιζω να ξεχασε να σου δωσει τα φιλια μου εεεεε????

χεχεεχεχεχεχ

καλα οι κορες σου μοντελακια οπως κ συ φυσικα

κ η πηνελοπη γλυκιτατη μπρανο κοριτσια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε κοριτσαρες ετσι ετσι να να κανουμε συναντησεις δεν ειναι φοβερο;;;

καλα ελενη θες πολυ ξυλοοοοοοοοο ξερεις εσυ :woohoo:

πιπιτσα μου εισαι θεααααα χαμογελας και χαμογελαει ολο το προσωπο σου μπραβο κοπελα μου ......

αααα ελενη θεικες οι κορες σου :woohoo: :lol::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: ΑΧ, ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!Η ΦΛΟΓΑ! Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΗ! ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ!ΠΩΛΙΝΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ!guinta00 ΟΝΤΩΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ!!! mama-xina ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΛΕΦΤΑ!:laugh: ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ!!!:laugh: ΠΡΟΣΠΑΘΩ!!!:laugh: ΑΝΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΝΑ ΧΕΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΛΛΗ ΜΟΥ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗ!ΧΝΤΟΥ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου το χαμογελο σου ειναι ολα τα λεφτα!!!:) κουκλες και οι δυο αλλα.... σορυ οι κορες ειναι πιο κουκλες!!:laugh: :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σας κοριτσια αχ ποσο πολυ μαρεσουν οι συναντησεις!!! ευη ακουςςςςς???

τωρα τι να πρωτοπω???

λοιπον να ξεκινησω απο τις πιο ομορφες της παρεας τις μικρες δεσποινιδες που ειναι κουκλια!!!(σου εμποιασαν ελενη!!!)

και μετα να πω και για τα μεγαλα κοριτσια! η ποπη μεσα στην γλυκα και το χαμογελο υπεροχος χαρουμενος ανθρωπος και εσυ ελενη αντε τωρα μια χαρα εισαι που μου θες και διαιτα αντε θα σε μαλωσω τωρα και δεν το θελω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΦΩΤΟ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΙΣ ΚΟΡΟΥΛΕΣ ΣΟΥ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΕΙΣΑΙ;ΕΡΧΟΜΑΙ ΡΟΔΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ.Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΛΙΝΔΟ!ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΝΗΣΙ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!! ΑΝΘΗ, ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΛΙΝΔΟΣ!!! ΕΜΕΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΦΑΝΤΟΥ. ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΕΘΟΥΜΕ! ΠΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΡΙΝΑ ΧΑΙΡΕΤΗΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΗΡΕΜΙΣΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΙΣΩ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΕΛΕΙΑ Η ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ!!ΚΛΑΨ..ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ!ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ!ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΕΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΗΣ!ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...