Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΑ ΠΑΙΖΕΙ???


RUBELA

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥΥΥΥΥ.....ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rubela τωρα το ειδα το θεμα! Μαρινακι συμφωνω!:P :P Σαν πολυ δεν μειναμε χωρια!:( Μου λειψατε πολυ!Κατι εχουμε υποψην!Για αρχη θα ελεγα κεντρο για να βολευτουμε ολες! Αφροδιτη μου πολυ ωραια τοποθεσια αλλα δεν βολεψε τις μανουλες που ηρθαν απο μακρυα. Καντε υπομονη κανα δυο μερες! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΝΩ ΦΑΝΑΤΙΚΑ ΤΟ ALLOY FUN PARK.....ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ :P :laugh:

ΝΑ ΠΡΟΤΙΝΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 19.30????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα μου λείψατε κοριτσάκια μου!!!

Ρουμπίτσα μου, πολύ χαίρομαι γι'αυτό που μας είπες! Εύχομαι με το καλό, όλα να πάνε καλά και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!

Εγώ στις 13 θα επιστρέφω από Χαλκιδική, οπότε λίγο δύσκολο να είμαι στη συνάντηση. Αλλά αν σας βολεύει, να την κάνετε, δεν πειράζει, θα σας δω στην επόμενη (που σίγουρα δε θα αργήσει! :P )

Φιλάκια!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΟΥΛΑΚΙ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ ΜΙΑ ΜΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

Υπέροχα νέαααα!!! Όλη μου την θετική ενέργεια στέλνω κοπελάρα μου για το πολυπόθητο αποτέλεσμα!! Κι ότι χρειαστείς εδώ ... να μου πεις!!!

Όσο για την συνάντηση... μάλλον θα απαντήσω τελευταία στιγμή αν έρθω ή όχι!! Είναι που είναι ακόμα μια σταλιά ο μικρούλης κι ακόμα προσαρμοζόμαστε!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...