Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

Εδω τα καλα γουρουνιααααα!!!!!

ΜΜΜ καλη ιδεα!!! Ενοικιαζετε συζηγος!!! Πλενει πιατα, βαζει σκουπα, φροντιζει μωρα. Λοφω αμεσης αναγκης ψυχικης ηρεμιας. Τιμη 0,1 ευρω την ημερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

vivianka ΠΡΟΣΟΧΗΗΗΗΗ μακρυά απο το μωροοοο

:):)

cecilia : εδω τα καλα γουρουνια

και ΧΩΡΙΣ ΓΡΙΠΠΗ...μην νομιζουν άλλα

και μας μείνουν και αμανατι!!!!! χαχαχα

:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

κοριτσια εγω γενναω τον Ιανουαριο οποια εχει πραγματακια που δεν τα θελει,μπεμπουλη περιμενω!!!

καθε προσφορα καλοδεχουμενη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

firfirikos έγραψε:

κοριτσια εγω γενναω τον Ιανουαριο οποια εχει πραγματακια που δεν τα θελει,μπεμπουλη περιμενω!!!

καθε προσφορα καλοδεχουμενη!!!

Με το καλό το μπεμπέ σου!!! Έχω ολοκαίνουργια ενδοσυνεννόηση που μου έφεραν τώρα δώρο αλλά εμείς έχουμε οπότε τι να την κάνουμε την 2η; Αν την θέλεις πολύ ευχαρίστως!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninaki1 έγραψε:

firfirikos έγραψε:

Με το καλό το μπεμπέ σου!!! Έχω ολοκαίνουργια ενδοσυνεννόηση που μου έφεραν τώρα δώρο αλλά εμείς έχουμε οπότε τι να την κάνουμε την 2η; Αν την θέλεις πολύ ευχαρίστως!!! ;)[/quote:2cvpqhgi]

σ'ευχαριστω παρα πολυ!!αχ ο ρουφιανακος που λεω κ εγω!!! δεν εχω οχι τωρα θα σκεφτομασταν να παμε να παρουμε...τι καλα!!!

που μενεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninaki1 έγραψε:

Μένω Αθήνα. Στείλε μου pm για να συνεννοηθούμε πως να σου το στείλω. ;)

ΝΙΝΑΚΙ σου εστειλα.

σ'ευχαριστω παρα πολυ κ παλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχω γευματακια- φακελακα ρυζαλευρο HUMANA ΗΑ και SINLAC της νεστλε υποαλλεργικο. Οποια τα θελει ας μοιυ στειλει πμ γιατι ο γιος μου δεν τρωει ρυζαλευρο και οι ετεριες μας εχουν στειλει παααρα πολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!

ΕΧΩ 1 ΕΚΠΤΩΤΙΚΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ ΤΗΣ FISHER-PRICE Κ ΕΙΝΑΙ -10,00Ε

ΕΓΩ ΕΤΥΧΕ Κ ΠΗΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ Κ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΕΧΤΕΣ..

ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ BEBE HOME ΕΝΑ ΚΟΥΠΟΝΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΑΝΟΥΛΑ

ΚΑΝΟΥΝ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΣΕΤ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ 3 ΤΜΧ.

ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΘΕΛΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και παλι εχω ενα καρεκλακι φαγητου που τελικα δεν το ηθελε ο δικος μου και εχει μεινει σχεδον αμεταχειριστο οποια το θελει ας μου πει

ειναι σε μπλε χρωμα

σε 2 λεπτακια θα βαλω και φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΖΟΥΖΟΥΝΙΟΥ ΣΟΥ...

ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ...ΟΚ???

ΦΙΛΙΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κριμα που εισαι Αθηνα Αναστασια μου....εγω ψαχνω ενα δευτερο για τη μαμα μου...το ενα το εχουμε σπιτι αλλα ο ζουζουνος ειναι στη μαμα Δ-Π

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΚΙΚΚΟ.ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΝ ΤΟ 8ΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΚΑΙ ΑΜΕΤΡΗΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΕΝΗΤΟ ΜΕΧΡΙ 9 ΜΗΝΩΝ.ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΡΕΤΑ ΕΝΤΕΛΟΣ!ΜΑΣ ΤΑ ΕΦΕΡΝΑΝ ΔΩΡΟ Κ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakim23 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΚΙΚΚΟ.ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΝ ΤΟ 8ΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΚΑΙ ΑΜΕΤΡΗΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΕΝΗΤΟ ΜΕΧΡΙ 9 ΜΗΝΩΝ.ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΡΕΤΑ ΕΝΤΕΛΟΣ!ΜΑΣ ΤΑ ΕΦΕΡΝΑΝ ΔΩΡΟ Κ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑΝ!

Ρουχαλάκια θα χρειαστώ και θα τα ήθελα πολύ! Να σου στείλω pm για να μου τα στείλεις με δικά μου μεταφορικά έξοδα;

Κι εγώ κοριτσάκι περιμένω και είναι το 1ο μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

firfirikos έγραψε:

ΜΑΡΑΚΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΖΟΥΖΟΥΝΙΟΥ ΣΟΥ...

ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ...ΟΚ???

ΦΙΛΙΑΑΑΑ

FIRFIRIKO GIA PIO MOUSIKO PERISTREFOMENO EKEINO POU KANEI 70 EURW?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakim23 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΚΙΚΚΟ.ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΝ ΤΟ 8ΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΚΑΙ ΑΜΕΤΡΗΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΕΝΗΤΟ ΜΕΧΡΙ 9 ΜΗΝΩΝ.ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΡΕΤΑ ΕΝΤΕΛΟΣ!ΜΑΣ ΤΑ ΕΦΕΡΝΑΝ ΔΩΡΟ Κ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑΝ!

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.....ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΕΜΠΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ.....ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ?? ΑΝ ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou έγραψε:

mariakim23 έγραψε:

Ρουχαλάκια θα χρειαστώ και θα τα ήθελα πολύ! Να σου στείλω pm για να μου τα στείλεις με δικά μου μεταφορικά έξοδα;

Κι εγώ κοριτσάκι περιμένω και είναι το 1ο μου!!![/quote:34fczcmu]loipon esy pou meneis??steile pm na synennoh8oyme

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...