Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!


VENI

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια.

Για ποιά μέρα λέτε να γίνει η συνάντηση?

Κι εγώ δυτικά μένω αλλά δεν έχω πρόβλημα με το μέρος γιατί έχω αυτοκίνητο αρκεί να έχει πάρκινγκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 211
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε τρελλες Σαλονικιες!!!Θα μας διαβαζουν οι Αθηναιες και θα κρατανε τις κοιλιες τους απο τα γελια!!!!!!!!!!!

Εμμμμ οταν κανουμε 3 μηνες για μια συναντηση...Που να συμφωνησουμε για το που κ το ποτε!!!!!!!!!Ολες "σκασμενες" και ανυπομονες να ανταμωσουμε!!!

Μεχρι να συμφωνήσετε εγω θα γεννησω!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lena_thess έγραψε:

xaxaxaxaxa kala auto tha ginei sto telos k tha vrethoume stin kliniki :P

Λενα λες να παρω τηλ να κλεισω κανενα τραπεζακι στο κυλικειο???Ουτε ξερω πως ειναι...Χωραμε λες(στο γαληνο)!!!???

Αντε να δουμε τσουπριτσες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα στο Γαληνο θα γινει η συναντηση μας?:P :laugh: μαλλον η μπεμπα θα αποφασισει για την ωρα....:laugh:

μπορουμε να βρεθουμε και στην Αριστοτελους εκει που πηγαμε τις προαλλες αμα δεν θελετε να διασχισετε ολη την πολη κοριτσια,σκεφτειτε,προτεινετε και αποφασιζουμε συντομα και οοοχι χαλαραααααα....:P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ!!!

ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ

ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΡΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ

ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ !!!:laugh::laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Βρε τρελλες Σαλονικιες!!!Θα μας διαβαζουν οι Αθηναιες και θα κρατανε τις κοιλιες τους απο τα γελια!!!!!!!!!!!

Εμμμμ οταν κανουμε 3 μηνες για μια συναντηση...Που να συμφωνησουμε για το που κ το ποτε!!!!!!!!!Ολες "σκασμενες" και ανυπομονες να ανταμωσουμε!!!

Μεχρι να συμφωνήσετε εγω θα γεννησω!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε αποφασιστε!!! εκτος δευτερας γιατι προεκυψαν γενεθλια!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

τα πρωτα μασ γενεθλια!!!! θα παμε με αλλα παιδακια!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

πολυ χαρηκα!!!!!!!!!!!!!

πειτε που, εγω ψηφιζω κεντρο...

αντε να κανουμε ψηφοφορια οτι βγει και να τον πιουμε επιτελους τον καφε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P

ακουω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI έγραψε:

αντε αποφασιστε!!! εκτος δευτερας γιατι προεκυψαν γενεθλια!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

τα πρωτα μασ γενεθλια!!!! θα παμε με αλλα παιδακια!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

πολυ χαρηκα!!!!!!!!!!!!!

πειτε που, εγω ψηφιζω κεντρο...

αντε να κανουμε ψηφοφορια οτι βγει και να τον πιουμε επιτελους τον καφε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P

ακουω!

ε..κι εγω κεντρο βρε αφου ειμαστε γειτονισσες διπλα-διπλα:P :laugh: χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω.....το χαλαρααααααα σε ολο του το μεγαλειο!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 4 σελιδες χωρις αποτελεσμα!!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αντε καλε!!!!

υβοννη θα πιουμε μονες μας μου φαινεται τον καφε το παρκο στην ερτ3!!!!!:silly: :silly: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ... ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ !!!:woohoo:

ΑΚΟΜΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΤΕ ?:laugh:

ΒΡΕ ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΕΣ ΘΑ ΓΕΛΑΝΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ !!!:silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου εγώ δυστυχώς θα λείπω και έτσι δεν θα μπορέσω να έρθω...να πιείτε και ένα καφεδάκι για εμένα,εντάξει;;;και φυσικά περιμένω να κανονίσουμε και άλλη συνάντηση όταν επιστρέψω!!!φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΡΕ ΓΜΤ!!!! ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΙΜΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!

Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΗ Ή ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΠΑΙΔΙΚΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΟΠΟΤΕ ΤΕΤΑΡΤΗ..ΕΧΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΤΗΝ ΣΚΑΤΟΥΛΙΤΣΑ ΜΑΣ...ΟΠΟΤΕ...:( :(

ΛΟΙΠΟΝ!ΑΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΕΙ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον!!! μολις κανονισα για σημερα με βαπτηστηρακι, με πηρε η κουμπαρα μου οποτε ειμαι free!!!!!! οποτε θελετε!!!! και τεταρτη αμα θελετε!!!!(δεν ξανααλλαζω:blush: )

οποτε τεταρτη 7.00 το απογευμα αριστοτελους με μητροπολεως?

ή

πεμπτη 7.00 στο cosmos?

μην πω τι με βολευει..θα με βριζετε!!!!!!!!:laugh: :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα!  Δυστυχώς εγώ δεν είμαι καλά, έχω μαστιτιδα... Ανέβασα πυρετό, έχω ρίγη, πονάει όλο μου το κορμί, ξεκίνησα σήμερα και αντιβίωση. Έχει κολλήσει ο δεξιός μαστός και δε βγάζει γάλα... Κυριολεκτικά υποφέρω..  Ο μικρός δόξα τω θεώ είναι καλά! Προσπαθεί να μπουσουλησει... Σέρνεται πιο πολύ το σκουληκακι μου αλλά πλέον γρήγορα 😂 Έχει βγάλει 4 δόντια ήδη... Το πέρασε δύσκολα όλο αυτό...  Τις τελευταίες μέρες είναι κολλημένος πάνω μου... Όλο αγκαλίτσα θέλει και όπου πάω από πίσω μου ❤️  Γυρίζω μέσα Σεπτέμβρη στη δουλειά... Πφφφφφ ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω... Τον γράψαμε σε ιδιωτικό βρεφονηπιακό σταθμό και τις πρώτες δύο εβδομάδες του Σεπτέμβρη θα τον βοηθήσω να προσαρμοστεί κι έπειτα θα γυρίσω κανονικά στη δουλειά.  Εσύ πότε επιστρέφεις; 
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Κι εμένα τα ίδια μου έχουν πει κι η γυναικολόγος, κι η ενδοκρινολόγος αλλά κι η αιματολογος που πήγα πρόσφατα! 2 απ' τα 3 για να αποφανθούν ότι έχει κάποια γυναίκα ΣΠΩ. Εγώ έχω μόνο την μορφολογία που φαίνεται στους υπερήχους αλλά τίποτα απ' τα άλλα δύο. Στη δική μου περίπτωση μου είπαν μόνο μυο-ινοσιτολη για να βελτιώσουμε την ποιότητα της ωορρηξίας αλλά και τη συχνότητα μιας και υπερηχογραγικά ανακαλύψαμε τλχ 2 κύκλους ανωορρηκτικους. Γι'αυτό και μου πρότειναν την πρόκληση ωορρηξίας. Βέβαια 2/2 συλλήψεις που είχαμε τις πετύχαμε εντελώς φυσιολογικά μόνο με τη λήψη βιταμινών. Τώρα θα δούμε τι θα γίνει και μ αυτό τον κύκλο που είχαμε τη διέγερση και πρόκληση με γονοδοτροπινες.
    • Θα βρούμε..!! Και όλα θα πάνε δεξιά αυτή τη φορά!! Θα έχω και εγώ το νου μου αν δω κάτι θα σου στείλω! 
    • μου είπε ότι για να πούμε τον όρο συνδρομο πολυκυστικών θα πρέπει να έχω 2 από τα 3 κριτήρια..1)υπερηχογραφικη εικόνα πολυκυστικών ωοθηκών 2)αυξημένα ανδρογονα 3)διαταραχές περιόδου..έχω μονο το 1 από αυτά οπότε μου λεει οτι δεν μπορεί να χαρακτηριστεί ετσι η περιπτωση μου.. είμαι λίγο καιρό σε αυτό το χωρο των εξετάσεων και του ψαξίματος, αν εσεις που έχετε περισσότερη εμπειρία βλέπετε ότι κάτι δεν στέκει από αυτά που μου λέει πείτε μου να δω πως θα κινηθώ..
    • Σε ευχαριστώ για την ενημερώση..έχω στείλει στην κοπέλα αλλά δεν μου έχει απαντήσει..λογικά τις έχει δώσει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...