Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ;;;;;;;


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ 7 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ Ή ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 30/8 ΚΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/7 ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ (ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ) ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ,ΕΧΩ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΝΟΥΣ ΣΑΝ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΕΝΙΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΖΑΛΑΔΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΟΛΥΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΦΟΡΤΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΧΩΡΑΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΣΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΛΕΚΑΝΗ ΜΟΥ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΗΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΩΡΑΩ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ.ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 20/8.ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Ή ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ;ΜΑΚΑΡΙ ΘΕΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΥΤΗ ΦΟΡΑ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΠΩΣ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΙΣΩΣ ΚΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙΣ.ΛΟΓΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΩΝ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ.

ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΣΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 37 ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΣΕΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ Ή ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ.

ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΓΧΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙΣ ΨΕΥΔΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.ΝΑΝΑ2 ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ , ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΜΑΡΑ,ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΑΝΟΙΓΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΤΩΡΑ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΙΣΧΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΠΙΑΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου, δεν μας κούρασες καθόλου. Κάθε άλλο μάλιστα όλες λέμε τα δικά μας....

Λοιπόν αυτό που θα σε συμβούλευα είναι «όχι άγχος». Το έχεις ακούσει σίγουρα από πολλούς, αλλά πραγματικά αυτό είναι το φάρμακο.

Καταλαβαίνω την επιθυμία σου για παιδάκι, αλλά είναι το μόνο που δεν μπορείς να προγραμματίσεις. Θα έρθει όταν είναι η ώρα του....απόλαυσε τον έρωτα με τον άντρα σου, χωρίς να σκέφτεσαι τις γόνιμες μέρες και θα κάτσει κάποια στιγμή, δε μπορεί!!!:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΔΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ.ΑΝΗΚΩ ΟΜΩΣ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΣΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ.ΠΡΕΠΕΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΖΩ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΑΥΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ.ΕΙΜΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΒΙΩΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβαίνω την λαχτάρα σου, όμως όπως είπες δεν απολαμβάνεις τον έρωτα....

Χαράρωσε λίγο, ούτε τα χρόνια σε πήρανε ούτε προσπαθείς καιρό. Σύντομα θα το βιώσεις...θα δεις!!

Είμαι γουρλού εγώ, έτσι έλεγα και στην συνυφάδα μου που προσπαθούσαν 5 χρόνια και τώρα το μωράκι της είναι 7 μηνών!

Θέλει υπομονή....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena_thess Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpakatoula έγραψε:

ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ;

Εγώ έχω δυο παιδάκια, δες πιο κάτω....δεν είναι όμως απαραίτητο να έχεις παιδιά για να είσαι μέλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MHN ANXONESE NA DEIS POU SE LIGO KAIRO THA EXEIS KAI ESY TO FASOLAKI STHN KOILITSA SOU APLA DEN THELEI ANXOS THELEI YPOMONH.EXV OTAN KANAME ERVTA ME TON ANTRA MOU OUTE KAN TO SKEFTOMASTAN LEGAME MONO LES ALLA DEN DINAME KAI POLU SHMASIA KAI EMEINA TELIKA HMOUNA POLU XALARH!!!GIAUTO HREMISE KAI NA APOLAMBANEIS TON ERVTA ME TON ANTRA SOU KAI THA ERTHEI KAI TO BEBE SAS!!

FILIA POLLA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RIRENA ΜΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΧΟΥΝ ΠΕΙ ΑΥΤΑ;ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΟΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PREPEI NA KANEIS OMVS YPOMONH GIA NA ERTHEI TO MIKROULI SAS OTAN EXEIS ANXOS NEYRA KAI TA SXETIKA O ORGANISMOS O IDIOS DEN EINAI ETOIMOS GIA KATI TETOIO!!!SOU EUXOMAI NA HERMISEIS GRHGORA GIA NA FOUSKOSEI H KOILITSA AKOMA PIO GRHGORA!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpakatoula μου, καλωσόρισες κοριτσάκι μου κι εσύ στην παρεούλα μας! Κι εγώ στην προσπάθεια είμαι, στις 25 Αυγούστου κλείνουμε 8 μήνες, αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι! Είναι πάρα πολύ αγχωτικό, είναι κρίμα κάθε φορά που έρχεται η περίοδος να κλαίμε..... (να δεις κλάμα που έχω ρίξει....) αλλά γιατί να πιέζουμε τα πράγματα? Δεν καταλαβαίνω..... τώρα το μόνο που θέλω είναι να περνάω καλά με τον αντρούλη μου, να πηγαίνουμε συνεχώς ταξιδάκια-διακοπούλες χωρίς έγνοιες κι όποτε θέλει.... ας έρθει! Άλλος αποφασίζει.... όχι εμείς!!!! Καλή συνέχεια στις προσπαθειούλες σας και προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι!!!!! Φιλάκια!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΞΕΡΩ RIRENA ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΙΞΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΕΚΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ:ΣΕ ΔΕΚΑ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΩ ΠΑΛΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! :)

Είμαι καινούρια στην παρέα σας. Ελπίζω το φόρουμ αυτό να είναι γουρλίδικο και να κάνει το θαύμα του να μείνω εγκυούλα! Τον Σεπτέμβριο κλείνουμε 2 χρόνια παντρεμένοι με τον άντρα μου και εδώ και 4-5 μήνες αρχίσαμε να προσπαθούμε για νινάκι! Η αλήθεια είναι ότι δεν το είχα καθόλου στο νου μου, εκτός από αυτόν τον μήνα που είχα 4-5 μέρες καθυστέρηση και αμέσως χάρηκα! :woohoo: Είχα βέβαια τα γνωστά πονάκια της περιόδου, αλλά επειδή μου έχουν πει ότι είναι ψιλοίδια με αυτά της εγκυμοσύνης, εγώ ήλπιζα! Πήρα και τεστ, το οποίο βγήκε αρνητικό και τελικά την επόμενη μέρα ήρθε! :angry: Τωρα είμαι στην 3η μέρα του κύκλου και λέω από αυτόν τον μήνα να προσέχω τις μέρες και να έχουμε επαφή συστηματικά. Μέρα παρά μέρα δηλαδή από την 7η μέρα. Και βλέπουμε...

Πολύ χάρηκα που διάβασα για 2 κοπέλες σε άλλο θέμα ότι μείνανε εγκυούλες, αφού το ήθελαν πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμείς το ίδιο κάναμε, μέρα παρά μέρα, του δώσαμε και κατάλαβε!!!!! Έγκυος δεν πρέπει να είμαι, αφού άρχισαν τα συμπτώματα της περιόδου, αλλά ακόμα στο δεύτερο μήνα προσπαθειών είμαστε, είναι πολύ νωρίς ακόμα! Μην το σκέφτεσαι, όσο το σκέφτεσαι τόσο περισσότερο αυξάνονται οι πιθανότητες να μη συλλάβεις. Το ίδιο θα προσπαθήσω να κάνω κι εγώ, και καλή μας επιτυχία!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, το ξέρω...αλλά είναι πολύ δύσκολο να μην το σκέφτεσαι..:blink:

Να κάνω μια ερώτηση, υπάρχει κανένα "κόλπο" να κάνεις μετά το τέλος της πράξης? Π.χ να μην σηκωθείς αμέσως, να μην πλυθείς κλπ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τα κάνω και τα δύο. Η αλήθεια είναι ότι, όσες φορές σηκώνομαι μετά νιώθω ότι θα "φύγει" από κάτω, και μερικές φορές βγαίνει και λίγο, παρ' όλο που δεν ξέρω αν είναι σπέρμα ή δικά μου υγρά. Δυστυχώς δεν μπορούμε να το κάνουμε το βράδι, αμέσως πριν τον ύπνο, γιατί μένουμε με τους γονείς μου, και αναγκαστικά το κάνουμε απόγευμα που λείπουν, οπότε, μετά πρέπει να σηκωθώ.

Απ' ό,τι έχω διαβάσει όμως από άλλα κορίτσια, είναι καλύτερα να μην ασχολείσαι καθόλου. Όσες σήκωναν πόδια ψηλά, κ.λπ. δεν τα κατάφερναν, και μόλις σταμάτησαν μέτρημα και κόλπα, έμειναν αμέσως έγκυες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα πάντα βγαίνει :blush::dry: και προσπαθώ να μην σηκώνομαι αμέσως, αλλά έχω στο νου μου να τραβήξω τα σεντόνια κλπ...οπότε σηκώνομαι, πλένομαι κιόλας..! Από αυτή τη φορά όμως, σκέφτηκα να βάζω μια πετσέτα για να μην έχω το άγχος.

Αχ βρε κορίτσια, παλιά με το παραμικρό φοβόμουν και νόμιζα ότι θα μείνω αμέσως, και τώρα...! Υπομονή!!!

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χε χε, κι εγώ φοβόμουν ότι θα μείνω αμέσως όταν προσέχαμε, αλλά πριν ξεκινήσουμε, φοβόμουν ότι δε θα έμενα με τίποτα. Όταν ξεκινήσαμε, όπως, είχα πολλές ελπίδες, εξαιτίας συμπτωμάτων και καθυστέρησης. Θέλει το χρόνο του, δε μένουμε όλες έγκυες αμέσως. Είναι νωρίς ακόμα, μετά από ένα χρόνο προσπαθειών και μόνο δικαιούμαστε να αγχωθούμε!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ Η ΛΙΤΣΑ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ...ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΠΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΘΕΛΗΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ.ΑΠΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ:P ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο το αγχος τα φταιει ολα ρε κοριτσια,τιποτα αλλο...

οταν ειχα μεινει εγκυος,ο καλος μου ηταν φανταρος,δε βρισκομασταν συχνα,και χρησιμοποιουσαμε και προφυλακτικο!!!!και πιασαμε και δυδιμα!!!!!!αφου οταν ειχα καθυστερηση,δεν ειχα δωσει καμια σημασια,δεν το πιστευα με τιποτα!!!μετα απο μια εβδομαδα καθυστερησης εκανα τεστ με τη σιγουρια οτι αποκλειεται να ειμαι...και ουπς!!!!!θετικο!!ειπα λαθος θα ειναι,αλλα και το επομενο θετικο και το μεθεπομενο!!τρια ειχα κανει,ολα θετικα!!!

και τωρα που προσπαθω,τιποτα...δεν πρεπει να το σκεφτομαστε αλλα κι αυτο παλι πως θα γινει?????????????????????????:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...