Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΒΑΡΟΥΣ...


ΚΕΛΥ

Recommended Posts

Εγώ ρε κορίτσια τι να πω που ξεκινώ την εγκυμοσύνη μου στα 89 κιλα με υψος 1,63?...Μ' έχει πιάσει κατάθλιψη και δεν βγαίνω απο το σπίτι, ήμουν έτσι κι αλλιώς κομπλεξική με την εικόνα μου και δεν έβγαινα απο το σπίτι παρά μόνο για απαραίτητες δουλείες κι αυτό έκοβα δρόμο απο στενά για να μην πετύχω γνωστούς(μένω σε χωριό)και τώρα όσο σκέφτομαι πως θα γίνω με την πάροδο των μηνών με πιάνουν τα κλάματα.Τα μπούτια μου ήταν ήδη πολύ χαλαρά με πολλές ραγάδες , αλλα κοιλιά δεν είχα πολύ.. τώρα με την εγκυμοσύνη που θα φτάσει η κοιλιά απέναντι πως θα την ξαναμαζέψω??? άσε που το στήθος μου μετά την εγκυμοσύνη θα έιναι 2 κρεατόσακουλες άδειες κρεμασμένες, το οποίο ήταν μεγάλο απο πριν και τώρα που είμαι μόνο 2 μηνών έχει γίνει τεράστιο.. φανταζομαί τους υπολοιπούς μήνες...gille μου σε παρακολουθώ και στο άλλο φόρουμ μιας και έιμαι μέλος.. αλλά πες μου πραγματικά κι απο κει πόσοι τα έχουν καταφέρει? μόνιμες λύσεις έχουμε μόνο στα παιδιά που έχουν κάνει βαριατρικές επεμβάσεις.. είναι να μην το ΄χει η κούτρα σου να κετεβάζει ψείρες που λένε και στα μέρη μου..Δεν ξέρω είαμι πραγματικά σε απόγνωση για αλλή μια φορά τα κιλά δεν με αφήνουν να χαρω τίποτα ούτε καν την εγκυμοσύνη μου , αντίθετα με κάνουν να φρικάρω..καλή δύναμη σε όλες που παλέυουν με τον αιώνιο εχθρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΤΩΣ Η ΠΑΧΥΣΑΡΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ Κ ΑΠΟ ΘΕΜΑ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ.ΟΤΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ

ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ ΕΡΜΑΙΟ ΣΤΑ ΚΙΛΑ???? ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 1.64 Κ ΕΙΜΟΥΝΑ 50

ΚΙΛΑ,ΟΜΩΣ ΕΝΑ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΠΗΓΕ ΣΤΑ 65 ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.ΟΝΤΩΣ

ΠΗΓΕ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΑΛΕΨΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΟΡΓΑΝΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΙΤΑ ΑΠΛΑ ΕΤΡΩΓΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΛΙΓΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ Κ ΕΦΤΑΣΑ ΤΑ 59.ΟΤΑΝ

ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ 60 Κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΦΤΑΣΑ 75!!!

Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΧΑΛΙΑ,ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΚΛΑΜΑ,ΗΘΕΛΑ

ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΠΥΤΖΑΜΕΣ ,ΑΘΛΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ

ΠΗΡΑ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ Κ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΔΥΝΑΤΗΣΩ .ΕΤΣΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 60 ΚΙΛΑ.

ΦΟΡΑΩ ΠΙΟ ΜΟΝΤΕΡΝΑ Κ ΚΟΛΛΗΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΦΟΡΑΓΑ ΟΥΤΕ ΠΡΙΝ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΝ ΘΕΣ ΤΑ ΚΙΛΑ ΦΕΥΓΟΥΝΕ ΘΕΛΕΙ ΑΠΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ.

ΕΣΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΧΟΠΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗΝ

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ Κ ΑΠΛΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΧΩΡΙΣ

ΓΛΥΚΑ,ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ,ΣΑΛΤΣΕΣ Κ ΛΙΠΗ. ΜΗΝ ΚΛΕΙΝΕΣΑΙ ΜΕΣΑ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ

ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΠΑΡΤΟ ΑΠΟΦΑΣΗ Κ ΧΑΣΕ ΤΑ ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ

ΕΠΙΜΟΝΗ...Κ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ???ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΣΗ ΚΟΥΡΑΣΗ

Κ ΤΡΕΞΙΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΝΑ

ΦΑΣ....ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ..ΔΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΙΣΙΑ ΚΙΛΑ..ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ??? ΑΓΑΠΗΣΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΡΙΤΤΑ ΚΙΛΑ

Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΣΥ Η ΙΔΙΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΣΕ ΒΛΕΠΥΝΕ Κ ΟΙ ΑΛΛΟΙ

ΜΕ ΑΛΛΟ ΜΑΤΙ...

ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΚΟΝΤΕΥΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ

ΓΙΝΩ ΑΝΟΡΕΞΙΚΗ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ''ΧΑΣΤΟΥΚΙ΄΄ Κ ΣΥΝΗΛΘΑ..

ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ'ευχαριστώ για εμψυχωτικά σου λόγια , σε μένα το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να το πιστέψω οτι θα επιστρέψω στο φυσιολογικό μου βάρος ξανά.. και όταν δεν μπορέις να το πιστεψεις μοιραία δεν μπορείς και να το καταφέρεις..τεσπά ας γεννήσω με το καλό το μωράκι μου και ότι περναει απο το χέρι μου θα το κανώ, απλά φοβάμαι πως με την εγκυμοσύνη θα παμορφωθώ ανεπανόρθωτα, όσο για την διατροφή εννοέιται ότι όλα τα απαγορευμένα είναι κομμένα, άσε που δεν πεινάω καθόλου και πάλι ευχαριστώ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια τι θεμα ανοιξατε!! εγω σαν παιδι ημουν 8 κιλα πιο πανω στο λυκειο τα εχασα και βρηκα την υγεια μου που λενε απο τοτε τα διατηρουσα και θεωρουμουν απο κανονικη ως αδυνατη, στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα παρει πολλα κιλα με ειχε πιασει μια καταθλιψη με αυτο το θεμα ειχα και την πεθερα μου να πεταει μπηχτες και ημουν χαλια μεχρι που πεισμωσα με την βλαμενη και τα εχασα μου πηρε 1,5 χρονο αλλα εφτασα να ειμαι και 2 κιλα μειον απο οταν εμεινα εγκυος τωρα μετα την δευτερη εγκυμοσυνη μου εχουν μεινει 10 βρομοκιλα και η ζυγαρια εχει κολησει εχω αρχισει και φρικαρω παλι φοβαμαι οτι δεν θα καταφερω να τα χασω και θα μεινω ετσι αχ κλαψ, δεν ειμαι και στα καλυτερα μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ.ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΗΜΟΥΝΑ 54 ΜΕ 55 ΚΙΛΑ 1,68 ΠΕΡΙΠΟΥ ΥΨΟΣ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ 15 ΚΙΛΑ ΕΤΡΩΓΑ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΒΡΟΧΘΙΣΑ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ , ΤΩΡΑ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 3,5 ΜΗΝΩΝ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΧΑ ΧΑΣΙ 6 ΚΙΛΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 40 ΜΕΡΕΣ ΕΧΑΣΑ ΣΥΝΟΛΟ 12 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 54 ΚΙΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos`ifigen έγραψε:

ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ.ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΗΜΟΥΝΑ 54 ΜΕ 55 ΚΙΛΑ 1,68 ΠΕΡΙΠΟΥ ΥΨΟΣ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ 15 ΚΙΛΑ ΕΤΡΩΓΑ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΒΡΟΧΘΙΣΑ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ , ΤΩΡΑ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 3,5 ΜΗΝΩΝ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΧΑ ΧΑΣΙ 6 ΚΙΛΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 40 ΜΕΡΕΣ ΕΧΑΣΑ ΣΥΝΟΛΟ 12 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 54 ΚΙΛΑ

ax mpravo!!!!!!egw eimai 1,68 kai 68 kila!!!

pira 6 oloklira kila!!!!!!!thelw na ksanapaw 61-62!!!mia xara eimaste gia to ypsos mas ekei!!!

esy eisai poly adinatoula vre paidi mou!!!

alla opws mas aresei o eautos mas kai aisthanomaste aneta prepei na eimaste!!!oxi logw protipwn kai montelwn!!!filia :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...