Μετάβαση σε περιεχόμενο

:(δεν ξερω τι να κανω:(


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 103
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καντινου έγραψε:

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ, ΓΕΝΙΚΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΜΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ! ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Ο ΔΙΑΛΟΓΟΣ! ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΚΡΑΓΩ! ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ Η mariantinosnini! ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ! ΟΠΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΤΕ, ΕΠΕΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΕΡΝΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΡΜΟΖΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΜΑΜΜΜΥ!ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ, ΤΖΑΜΠΑ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΙΔΙΑ, Η ΑΛΙΩΣ ΜΑΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΥΘΑΡΓΟ! ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΗΛΙΑΝΑΣ!

Συμφωνω!Επισης να σημειωσω οτι δεν ειναι η κοντρα μας τι ειναι αληθεια και τι ειναι ψεμα. Πρεπει να καταλαβουμε οτι τετοια γινονται σε ολα τα forum. Ειναι ευθυνη μας να προστατευουμε τον εαυτο μας. Αν πιστευουμε οτι κατι ειναι ψευτικο δεν απανταμε, ουτε πεταμε σποντες αλλα και ουτε γεμιζουμε ενα θεμα που θεωρουμε οτι ειναι ψευτικο. Εγω προσωπικα αν ειχα την υποψια οτι ενα θεμα ειναι ψευδες θα εστελνα μηνυμα στον διαχειριστη διοτι μονος εκεινος μπορει να τσεκαρει πεντε πραγματα. Αυτη τι στιγμη εχουμε γινει μπαχαλο χωρις κανενα στοιχειο, καμια αποδειξη μονο απο καποιες υπονοιες. Ετσι οπως παει η δουλεια θα αρχισω να αμφιβάλω και για τα κοριτσια που γνωρισα!:P Λοιπόν χαλαρώστε και αφήστε με την αργόστροφη να απαντάω!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα.

Καταρχας σου εύχομαι να έχεις μια καλή γέννα και να χαίρεσαι και τα δύο σου παιδάκια.

Όσον αφορά το θέμα της πατρότητάς τους και τους 2 άντρες στους οποίους έχεις μπλεχτεί, νομίζω ότι κι εσύ από μόνη σου έτσι και καθήσεις και σκεφτείς λογικά -με γνόμωνα όχι εσένα αλλά το συμφέρον των παιδιών σου- θα πρέπει να φερθείς περισσότερο ώριμα από ότι μέχρι στιγμής.

Θα πρέπει καταρχήν να ξεμπλέξεις το θέμα των πατροτήτων των δύο παιδιών σου και να ανακοινώσεις στον Τάκη ότι είναι ο πατέρας του δεύτερου παιδιού σου, όπως και στο σύζυγό σου ότι περιμένεις παιδί από άλλον, και όλα αυτά αναλογιζόμενη τις όποιες συνέπειες.

Οφείλεις σε πρώτη φάση να ξεκαθαρίσεις την κατάσταση για τα παιδιά σου και έπειτα να καθήσεις να σκεφτείς ψύχραιμα για ποιον από τους δύο έχεις όχι αισθήματα και να προσπαθήσεις να τον διεκδηκήσεις, αλλά μόνο με ειλικρίνεια.

Κατά τη γνώμη μου από ότι διάβασα στην ιστορία σου μεκανέναν δεν είσαι στο 100% όπως θα έπρεπε γιατί αν ήσουν αφενός με το σύζυγό σου δεν θα είχες μάτια να κοιτάξεις αλλού και αφετέρου αν ήσουν τρελλαμένη με τον άλλο, θα έτρεχες πίσω του να του πείς από την πρώτη στιγμή ότι το παιδί είναι δικό του, μην αντέχοντας μακρυά του.

Απλά από εδώ και περα προσπάθησε να δεις και να πράξεις πιο λογικά και ψύχραιμα και να μην περιπέσεις σε επιπολαιότητες τέτοιας βαρύτητας, στις οποίες να εμπλέκεις και ανθρώπους που δεν φταίνει σε τίποτα, όπως για παράδειγμα τα παιδιά σου.

Φιλικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΤΕΛΙΚΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΩΡΑΙΟ ΤΥΠΑΤΟ ΓΑΜΠΡΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ! :P:kiss:

:P :P Τις ελιές μου μέσα!:laugh: :laugh: Είναι δυνατόν να μη συμφωνήσω με τοσο γκομενάρα κόρη που θα μου δώσεις! Τωρα χωρις πλακα ειναι πολυ όμορφη!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΓΚΡΥΣΗ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΙΛ! Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ! ΑΚΟΥ! ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΣΤΗΝ ΡΟΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ! ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ? ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ, ΑΝΤΑΠΟΔΕΙΔΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα δεν ειναι ανάγκη να περιμένουμε και τοσα χρονια!:P Ειμαι σιγουρη πως αμα του δείξω φωτο θα την ερωτευτεί με την πρώτη ματιά!:laugh: Παντως οντως ο κοσμος ειναι μικρος!Εμεις κανουμε χαβαλε αλλα ολα ειναι πιθανα!Καλα να ειναι τα παιδακια μας και τιποτα στον κοσμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela tsimpises karmataki kai apo mena ...etsi giati eisai h filenada mou :woohoo:

alla den mou arese pou ksexases oti brikes gampro kai gia thn mikrh .....tha dw kai egw tis prosfores pou exw kai tha sou pw ...:P

afu psaxneis akoma :P :P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ, Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΣΕ ΟΝΕΙΡΟ ΒΑΘΥ! ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ! Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΑ ΜΩΡΕ!!! ΣΟΡΡΥ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to thema lew na to afisoume kai na stamatisoun kai oi logomaxies

elenh mou hrema koritsaki mou den aksizei na frikareis kai na neuriazeis ,astw se parakalw .den mou aresei katholou pos ekselisete to thema kai mou thimizei polu parents sta polu xalia tou themata .

pola atoma apo edw mesa opos kai egw eimaste kai ekei xronia me aksioprepia kai xoris diaksifismous ,einai ena polu mgalo sait me para pola meloi kai briskonte polwn karisiwn karidia ekei ,mhn to kanoume kai edw etsi eimaste posa energa meloi edw 100? panw kato kseroume o enas ton alon apla na prosexoume na mhn afinomaste me kainourgia meloi amesos kai eukola kai na litourgei to enstikto .

tora o tsakomos sas den maresei katholou giati ayth h frasiologia den teriazei edw .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Λυπάμαι πολύ για την κατάντια... Αλλά πολύ όμως!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΥΠΑΜΑΙ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΙΑ Α ΕΙΚΟΝΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΑ! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΩ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι μπράβο, μην ασχολείσαι ξανά εσύ Ελένη, να μην ξανασχοληθεί και η Μαρία να κλείσει επιτέλους αυτό το θέμα! Έτσι κι αλλιώς η ενδιαφερόμενη δε δείχνει να απασχολείται από τις απαντήσεις μας...

Ραντεβού σε άλλο θεματάκι.. Με πυρήνα τα παιδιά μας...

Σας φιλώ κούκλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAIRH!!! έγραψε:

καντινου έγραψε:

exei dikio alla ki emena mou fanike apo tin arxi kapws parakseni i istoria ayti.isws kai na einai alithini...den to kseroume.

egw egrapsa tis apories alla apantisi den pira.

telos panton,me ayta kai me ekeina gemisan 6 selides me anousies koubentes...as kleidwthei to thema stin teliki.

i diaxeiristria pou einai na to kelidwsei apo tin stigmi peftous xaraktirismoi edw kai einai enantia stous kanonismous tou forum?? i lena den einai diaxeiristria?? tin eida simera na grafei sto thema "FACEBOOK" alla oute apo edw fanike na balei mia taksi oute apo to allo thema "gia tous diaxeiristes tou mammyland" i kapws etsi,den thimame kai kala, na pei kati.den katalabenw ti ginete edw????

X A M O S!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

X A M O S!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote:gxbfodvm]

Βρε Μαίρη, από τη μια συμμετέχεις κ εσύ σε κάτι που δε σου αρέσει και μάλιστα ενεργά κα μετά απαιτείς να ερθει ο άλλος να σε σταματήσει γιατί δεν μπορείς να μαζευτείς μόνη σου; Χωρίς παρεξήγηση βρε κορίτσι μου..αλλά νομίζω πραγματικάπως αν ήθελες να μην φτάσει εδώ θα το είχες μόνη σου κοψει κ δεθα απαντούσες..γία σκέψου το..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ στο θέμα της Ελένης δεν θα απαντήσω γιατί είτε είναι αλήθεια είτε είναι ψέμα (το πιθανότερο) δεν έχω να πω τίποτα.

Απλά θα ήθελα να σας πω ότι είμαι σχετικά καινούρια στο φόρουμ σας και αν και μπαίνω σχεδόν κάθε μέρα γιατί έχω ανάγκη για παρεούλα, παρόλαυτά δεν απαντάω σε πολλά θέματα.

Όσο καιρό είμαι μέσα στην παρεούλα σας έχω βρεθεί μάρτυρας κάποιων post που είναι πολύ περίεργα. Στην αρχή ήμουν ανυποψίαστη και δεν φανταζόμουν ότι είναι fake. Μετά από τις αντιδράσεις σας κατάλαβα ότι παίζουν και τέτοιες καταστάσεις. Γιατί γίνονται αυτά δεν ξέρω και δεν με πολυνοίαζει. Στην αρχή του ποστ αυτού γέλασα με τα κορίτσια που "την έλεγαν" σε αυτή την ελένη, γιατί κατάλαβαν ότι η ιστορία ήταν απάτη. Μετά όμως στεναχωρήθηκα πολύ γιατί πήρε διαστάσεις το θέμα. Πραγματικά στεναχωρήθηκα γιατί αρχίσατε να τσακώνεστε μεταξύ σας.

Μπαίνω και μαθαίνω νέα σας σχεδόν κάθε μέρα. Δεν μιλάω με πολλά κορίτσια αλλά πολλές σας γνωρίζω από τις απαντήσεις σας και παρόλο που είμαι κλειστός άνθρωπος για να κάνω φιλίες εδώ μέσα κάποιες σας νοιώθω παρέα μου.

Οπότε όταν γίνονται τέτοιοι καβγάδες χωρίς λόγο με στεναχωρούν. Όπως στεναχωρήθηκα όταν διάβασα από μία κοπέλα ότι στέλνετε πμ και κουτσομπολέυετε μεταξύ σας. Αυτό δεν το είχα σκεφτεί ότι μπορεί να γίνετε. Απογοητεύτηκα.

Τέλωσπάντων. Είναι κρίμα να τσακώνεστε χωρίς λόγο για κάποιους που το προκαλούν για να γελάσουν. Απλά να τους ξεφωνίσετε και τελίωσε.

Συγνώμη για το μεγάλο ποστ. Δεν απαντάω συχνά και σε πολλά πράγματα αλλά σήμερα ήθελα να πω την γνώμη μου. Συγνώμη και πάλι αν σας στεναχώρησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΔΗΜΗΤΡΑ! ΜΠΗΚΕ Η ΦΩΤΟ! Ε, ΒΡΗΚΑ ΓΑΜΠΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΑ, Ε, ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ?

Κι εγώ είμαι εδώ... :laugh: Φωνάζει ο Δημητράκης μου από την κοιλίτσα!! :laugh: Όπου να'ναι ..γεννιέται!! Καλά, περιττό να σου πω, κούκλα η μεγάλη... αλλά κι η μικρήδεν πάει πίσω!! Κουκλάκια!! Να σου ζήσουν Ελενάκι μου!! Ένα καρμάκι κι από μένα.. Έτσι γιατί περίεργα την είδα!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAIRH!!! έγραψε:

[/quote:1eo0xdaf]

Βρε MAIRH σταμάτα ρε παιδάκι μου λίγο αυτό το τροπάριο. Τί πάει να πεί "δεν υπάρχει διαχειριστής" το λες και το ξαναλές. Μ' έχεις προσβάλει πάρα πολλές φορές. Επίτηδες το κάνεις; Με παρακολουθείς τί κάνω και τί δεν κάνω; Σε άλλο ποστ έγραψες οτι με είδες να απαντάω στο θέμα "facebook¨" kaι δεν απάντησα στο θέμα "αφορά τους διαχειριστες του Μammyland". Άν θες να πιστεύεις το site eίναι ανεξέλεγχτο δικαίωμα σου. Λές να θέλω το κακό του Mammyland;:blink:

Απ' ότι κατάλαβα πάντως απο τα παραπάνω που εχεις γράψει μόνη σου όντως δεν συμμετέχεις ενεργά στο φόρουμ. Συμμετέχεις ενεργά όμως κάθε φορά που κάποιο μέλος κάνει τα παράπονά του για την ταχύτητα του site...πολύ παράξενο αυτό... πάντως για να γράψεις τα παράπονά σου φαίνεται οτι εκείνη την ώρα ή έχεις πολύ ελεύθερο χρόνο να περιμένεις να σταλεί το μήνυμα ή το site τρέχει γρήγορα...έχω άδικο; Αυτά είχα να πώ γιατί και η υπομονή έχει τα όριά της. Δεν ανέχομαι προσβολές απο κανέναν γιατί δεν έχω προσβάλει κανένα μέλος εδώ μέσα.

Τώρα όσον αφορά το θέμα της "Ελένης" άς κλείσει κάπου εδώ πέρα χωρίς να χρειαστεί να κλειδωθεί το θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι στο mammyand αρκετο καιρο και εχω παρει μερος σε πολλα θεματα σε καποια συμφωνησα με καποια κοριτσια (μπεμπουλης , sweetmammy, )και με καποιες άλλες διαφωνησα(αργω , lala )ακομα καιμε την κ.Αγλαια .Ομως αυτο δεν σημαινει οτι δεν της σεβομαι αυτες η τη γνωμη τους αντιθετα μαλιστα μπαινω στη δαδικασια να μελετηω την αντιθετη αποψη που δεν σημαινει οτι απολυτα μπορει αν ειναικακη!Μ εκαποιες κοπελες εχουμε συναντηθει και ειλικρινα θα ηθελα αν δω και την αργω και την λαλα απλα αν ανταλλαξουμε απο κοντα αποψεις για τα διαφορα θεματα.Οσο για τη διαχειριστρια μας να ηρεμησουν οι ανυσηχοι μαι χαρα κανει τη δουλεια τους .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...