Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: 9η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!


Crazy

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

dallia έγραψε:

Υ.γ: Δήμητρα... χάλια είμαι στις φώτο!! :laugh: Καλά λέω εγώ ότι έχω... φωτό - α - γένεια!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

χαχαχαχχαχαχαχαχααααααααααααααααα καλοοοοο!!Αλλα δεν ισχυει!Εισαι κουκλιτσα καλεεεε!!!Και πες μου τι κανεις και η κοιλιτσα σου φαινεται ολο κ μικροτερη!!!!!

Κοριτσαρες χαιρομαι που περασατε ΠΑΛΙ τελεια!!Αληθεια η Βουλιτσα δε θα ερχοτανε??????

ΥΓ.Δημητρουλα γιατι εισαι αγενης???Τα κοριτσια πανω στο τραπεζι γιατι δε μας τα συστησες????Την κα "αφηστε τα σαλια μου να τρεχουν" κ την κα "θα γεννησω πριν την ωρα μου αν δεν την φαω!"!!!!!!!!!!!!! :laugh: :P :laugh: :P :laugh:

Εσεις οταν λετε παμε για ΚΑΦΕ αυτο εννοειτε?????Κι εγω θελω τετοιον "καφε"!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε με θελει, δε με θελει...:(

μπουχουχου και κλαψ,κλαψ,κλαψ!!!

ακομα μια φορα δεν τα καταφερα να σας δω κοριτσακια μου!!!:(

αρρωστησε παλι η μικρουλα μου!!!:S

ειστε ολες γλυκυτατες και κουκλιτσες!!:cheer: ζηλευω ΘΑΝΑΣΙΜΑ, γιατι φαινεται ποσο ΤΕΛΕΙΑ περνατε!!!B)

ελπιζω σε καποια απο τις επομενες, να τα καταφερω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κι εγω η κακομοιρουλα!!!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραιο παρεακι που εισαστε!!!!!! Ζηλευω κ εγω ηθελα να ειμαι μαζι σας! αλλα με καθηλωσε παλι στο κρεβατι μεχρι αυριο που θα με ξαναδει!! ΑΧ!!! βε κοριτσια τα νευρα μου:angry: δεν αντεχω αλλο!!!!! μια ετσι μια γιουβετσι!!!!:(:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ζηλιααααααααααααααα!!!!!!!!! ουφ ζηλευωωωω!!!!!!! κανονιστε γρηγορα την επομενη συναντηση!!!! γιατι θα παθω καταθλιψη!!!!!! μου λειψατε!!!! σας ειδα τωρα και δεν μπορω!!! θα βαλω τα κλαμματα!!! νταλακι μου οσο πλησιαζει η ωρα ομορφαινεις,αληθεια στο λεω!!!! εχεις κανει μια γλυκα αλλο πραγμα!!!! φτου φτου !!!!! θεια ρουλα....αγκαλιτσα θελω!!!!! δημητρουλααααααα μου φιλεναδιτσα μου.....εσυ να δεις ποσο μου εχεις λειψει τρελοκομειο μου!!! quinta μου μακαρι να ημουν εκει να σε γνωρισω....λενε τοσο καλα λογια,αλλα φαινεσαι και στη φωτο οτι εισαι σουπερ ατομο!!!! αστεριας καλε εξκιουσμι(:P) φτου σου κοπελα μου,ματαρες!!!!!!!! :) ποπο ζηλευω ρε κοριτσια αμαν!!!!!! θελω μια επαναληψη!!!!!!

δημητρουλα μου εγω δεν ηρθα για να μην ξεσπασω και σας στενοχωρησω,και επαιξες εσυ μπαλα ε???? :P ντροπη ντποπη!!! κανονιστε συναντηση να λυσετε και τα δικα μου(αν και ειναι αλυτα :P )!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα.. γελάω με τις απαντήσεις σας!!! :laugh: :laugh:

Λοιπόν, να πω της Αναστασίας πως τζάμπα χάρηκες που είδες τις κρέπες πάνω στο τραπέζι γιατί κι εμείς χαρήκαμε που τις είδαμε αλλά δε χαρήκαμε καθόλου που τις φάγαμε! :blink::angry::S Χάλια ήταν! Η φωτογραφία είναι τραβηγμένη λίγο πριν φύγουμε κι όπως βλέπεις τους τις αφήσαμε στο πιάτο... :(:(

Την Έλενα μην την ακούτε, είναι μια κούκλα!!! Και η κοιλίτσα της και αυτή!!! Φτου φτου φτου!!!! :)

Steisi, με το καλό κορίτσι μου! Μη μου αγχώνεσαι!!! Με το καλό να κρατήσεις αγκαλίτσα το μωράκι σου! :kiss:

mitsakiiiiiii... περαστικά της μικρής!!! Σας περιμένουμε σε επόμενη συνάντηση οπωσδήποτε!! :kiss:

Να σου πω ανιψούδι... :dry: Γι'αυτό δεν ήρθες στη συνάντηση;;; :angry: Για να μη μας στεναχωρήσεις;;; :huh: Μα δεν το'χεις πάρει είδηση ακόμα;;; Είμαστε ομάδα για όλες τις δουλειές!! ;):P Και υποστήριξης και για τις πλάκες μας και για σοβαρές συζητήσεις και για χαβαλέ και για ψυχανάλυση!! :silly: :P;)

Έτσι Μικρούλα μου;; :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θεια ρουλα αμα σου πω οτι γιαυτο δεν ηρθα θα με βρισεις και εσυ και η νταλια και η δημητρουλα......απαπα......θα με πνιξετε....:P ναι μωρε,βασικα επειδη ειμαι πολυ χαλια σκεφτηκα να μην σας φορτωσω..ηταν και τα αλλα 2 κοριτσια πουηθελαν να γνωριστουμε,να εχουν και την κλαψοτετοια???:P ελα αυριο βρε στο μπαλκονι μου το βραδυ να πιουμε κανα κρασι να πεω και εγω στην καταθλιψη που θελω??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια ... ντρέπομαι!! :blush: Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!!

Μακάρι Μαρινάκι μου ν'αδυνάτιζα.. αλλά πουυυ... Ο μπέμπης έχει άλλα σχέδια για την μαμά του!! Μου έβαλε άλλα 2 κιλάκια έτσι να υπάρχουν!! 14 στο σύνολο!! Ένας μήνας και κάτι έμεινε.. που θα πάει... :P

Αναστασία μου, η κοιλιά όλο και φουσκώνει!! Μάλλον το μπλουζάκι που είναι λιγάκι φαρδύ και δεν την μαρκάρει... ;) ευθύνεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..........:kiss:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΚΡΗΤΗ....

ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΣΤΡΑΒΑ........ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΝ Κ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ...............:(

Κ ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!ΖΗΛΕΥΩ....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...