Μετάβαση σε περιεχόμενο

salonikies tha pioume kafedaki?


Recommended Posts

Ναι!!!!Ναι!!!!Μπραβο Γιωτα,σας επιθυμησα....και τα μωρα περισσοτερο:P ,μη τυχον δεν τα φερετε:silly: :laugh:

Νομιζω το Σαββατο θα ερθει κι η Μουσσα,κατσε να το δει να μας πει κι αυτη,ωραια θα ειναι να την ειχαμε κι αυτη στην φραπεδια μας ε?:woohoo:

Αντε κοριτσια προτεινετε μερη!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A πα πα πα !!!! Τι ειστε σεις καλε???:silly:

Δεν κρατιεστε με τιποτε!!!!!!!:laugh:

Ακομα δε χωνεψαμε τον προηγουμενο καφε και βουρρρρρρρρ για τον επομενο!:woohoo: :woohoo:

Ηταν να μην γινει η αρχη... τωρα ποιος μας πιανει.:silly: :lol: :silly:

Κοριτσακια μου εγω παρ ολο που κλωσσαω στην κυριολεξια, λεω να ειμαι μεσα, αν ειναι σχετικα βολικο το μερος.

Κανονειστε εσεις και θα τα πουμε και στην πορεια;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λιγο θα τον κανουμε εβδομαδιαιο τον καφε μας!! :laugh:

Κοριτσαρες κανονιστε το και μακαρι να μπορεσω!Ειμαι σε περιοδο απολυτης ξεκουρασης γιατι ειχα ενα μικρο θεματακι αλλα...Μπορει κ να τα καταφερω!!!Τα φιλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΟΥ ΕΙΧΕΣ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΛΟΥΚΩΘΕΙΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΔΕΣ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ!!!!:P ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για ομολογησε καλη μου το θεματακι που σε απασχολει? συσπασεις?παμε στις αυγουστιατικες?

θεσσαλονικιες συμπατριωτισσες φιλακια!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσχετο.. εγώ δε θα είμαι σίγουρα στη συνάντηση.. Απλά θα μου επιτρέψετε να κάνω μία μικρή παρέμβαση και να ρωτήσω την Anastacia τι έπαθε το γλυκό μας κορίτσι!

Αναστασάκι πες μου.. Τι θέμα είχες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ κορίτσια θέλω πολύ να έρθω κ να σας γνωρίσω!!μετράω κ τις τελευταίες μέρες πριν γεννήσω:) ,κ από το να το σκέφτομαι συνέχεια,χίλιες φορές να πιω ένα καφεδάκι μαζί σας!!καιι..ποιος ξέρει...μπορεί να είναι γουρλίδικο κ να πάω κατευθείαν στην κλινική μετά!!:) -καλά,αν κάνω τέτοιο χουνέρι στον άντρα μου,θα με σκοτώσει!!χι χι χι!!:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμεις κοπελιες εχουμε γαμο το Σαββατο...Παντρευεται η αδερφουλα μου και ολο το Σουκου θα τρεχω...Εχω και την Αλεξανδρα που την εχει πιασει η ζεστη και παρα το οτι Ωραιοκαστρο δροσια εχει αυτη γκρινιαζει τα μεσημερια...

Να τολμησω να προτεινω?????

Τι λετε για το αλλο Σαββατο 20 Ιουνιου???

Κυριακη ειναι ακομα πιο βολικα γιατι αδειαζει η πολη...

Και η ωρα ας ειναι λιγο αργουτσικα για να μην μας πιασει η ζεστη...

Ξερω γω σκεψεις κανω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα το ειδα!

Αναστασια μου τι επαθες????????????????

Κοριτσακια μου και γω μπορω αυτο το Σαβ/κο!

Το αλλο ομως οχι γιατι εχουμε παρτυ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα εγω ειμαι μεσα μονο να μην ειναι τωρα το Σαββατοκυριακο γιατι βαφτηζω τον γιο μου. Αλλα να το κανονισουμε να βρεθουμε θελω πολυ να σας γνωρισω. Θελετε αν μπορειτε κιολας το αλλο Σαββατο?????? κανω μια προταση οπου να'ναι δεν ξερω που πηγατε τις αλλες φορες. Τι λετε???????:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα το ειδα Αννιω οτι ειπες κι εσυ για το αλλο Σαββατο. σαβροπιγκουινε ποια Κυριακη τωρα 14 μαζι μου η 21? Αν ειναι να βρουμε μια βολικη ημερομηνια για ολες τωρα που προλαβαινουμε γιατι μετα θα αρχισουν για τα καλα και η ζεστες αλλα και πολλες θα φευγουμε Σαββατοκυριακα για κανενα μπανακι να πλατσουρισουν και τα μωρακια μας λιγο.

Α!!!! Ξεχασα να ρωτησω θα παρουμε και τα μωρα μας μαζι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

METHAURIO GINOMAI NONA GIA DEFTERI FORA (I PROTI MOU VAFTISTIRA EINAI 20 XRONON)....TIN ALLI KURIAKI VAPTIZEI K I MARTHA TON GIOKA TIS...AX DEN VLEPO NA TA KATAFEROUME...EPIASAN K OI ZESTES GMT....KLEINOUN K TA SXOLEIA ...ARXIZOUN OI DIAKOPES...GIA SEPTEMVRI TO VLEPO...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορουμε και καθημερινη κοριτσια,και θα ελεγα ισως στο cosmos παλι γιατι τωρα με τις ζεστες ειναι ιδανικα,και παρκαρισμα εχει και κλιματιζεται,επισης αν τελικα το κανουμε εκει εχει πολυ μεγαλο χωρο επανω στον πρωτο οροφο εκει που ειναι τα φαγητα και δεν θα ενοχλουν και τα τσιγαρα!και εχει και παιδοτοπο για τα μεγαλυτερα παιδακια!Τεσπα ολες το γνωριζετε πως ειναι,αν θελετε οπουδηποτε αλλου ,εγω ειμαι μεσα,αρκει να σας δω:P:kiss: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

κοκκαλα έχει αυτός ο καφές βρε κορίτσια; :dry:

Μήπως να οργανωθούμε;;; B)

Για να πέφτουν οι ιδέες ώστε να γίνει καμια συνάντηση και όσες μπορέσουμε!

Τι λέτε;;;; :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...