Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΙΝΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ....ΕΣΕΙΣ?


antroula

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ.ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΣ 18 ΜΕΡΕΣ.ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ 12 ΚΙΛΑ.ΕΧΑΣΑ ΤΑ 8,5 ΑΛΛΑ ΠΕΙΝΑΩ ΣΥΝΕΧΩΣ.ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΤΕΡΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΩ ΦΟΒΟΥ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΒΙΩΝ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΦΑΩ ΟΛΑ...ΘΥΛΑΖΩ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΤΡΩΜΕ ΛΙΓΙ ΞΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΧΟΡΤΑΙΝΟΥΜΕ...ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΟΙΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ....ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ.ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΗ ΛΙΓΟΥΡΑ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΥΣΡΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΒΑΡΕΛΙ.ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ,ΠΩΣ ΟΜΩΣ/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den eisai h monh ...peinaw synexia !!!!!

to exei o thilasmos kais poles thermides kai pinas ,giauto prosekse an thes na xaseis troge kales trofes ,froutakia ,salates ktl

mhn pefteis sta gluka kai sta sfoliatoidi ....egw pantos kolisa sta kila kai den xanw opos kai esu exasa sxedon 10 kai kolisa kai den xanw kai ta upolipa 10 .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ που νόμιζα ότι με έχει πιάσει η λιγούρα μου και πεινάω συνέχεια! Έχω γεννήσει εδώ και ένα μήνα και με το ζόρι κρατιέμαι να μην αδειάσω το ψυγείο... Να μη σας πω τι γίνεται αν φέρει κάποιος παγωτό στο σπίτι!!! ΠΟΛΕΜΟΣ!!!

Δυστυχώς δίαιτα δεν μπορούμε να κάνουμε, μόνο να τρώμε σωστά και όλες εκείνες τις τροφές που βοηθούν στο θηλασμό. Τέλος του μήνα θα πάω σε μία διατροφολόγο να μου δώσει κάποιες γενικές οδηγίες για το καλοκαίρι, έτσι ώστε και να τρώω σωστά για τη μπέμπα μου και μπας και χάσω και κανένα κιλό από τα 5 που μου έχουν μείνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε γεννησα προσφατα ουτε εγκυος ειμαι..αλλα εδω και 6,7 μερες πειναω συνεχεια..σα να χει τρυπα το στομαχι τρωω τα παντα αδειαζω ψυγεια ντουλαπια ...τι να κανω .. εχω κουραστει να μασαω:ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...