Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμείς οι Ροδίτισσες θα συναντηθούμε ποτε;;;


Recommended Posts

Βλέπω συνέχεια ότι διάφορα μέλη όπως στην Αθηνα ή τη Θεσ/νίκη συναντιουνται..εμείς δε θα βρεθούμε πουθενά και ποτε;;; Πρέπει δηλαδή να είμαστε Αθήνα; Αντε βρε κορίτσια..ας συναντηθούμε και εμεί οι Ροδίτισσες να χουμε να λεμε!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμένα να με υπολογίζετε κορίτσια!!! Κατεβαίνω Ρόδο για την εξεταστική, δεν ξέρω ακόμα πότε ακριβώς αλλά θα είναι Ιούνιος!!!! φιλάκιααα χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΟΥΛΑ, ΕΙΔΕΣ? ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΡΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ! ΜΑΡΙ ΜΟΥ ΔΙΑΚΟΠΕΣ? ΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ, ΤΙ ΑΠΟ ΧΩΡΙΟ, Η ΡΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ... ΤΖΟΥΛΗ, ΣΠΟΥΔΑΖΕΣ ΡΟΔΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχόντισσες Ροδίτισσες, πώς είστε;

Γυναίκες έχει τουτο το forum δώθε,

άλλες νησιώτισσες και άλλες στεριανές

την όμορφη παρέα συμπληρώνουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Καντινου!!:) Εχθές νυσταξα και πήγα για ύπνο!!:) Επιτέλους να μαζευτούμε και εδώ στη Ρόδο!:) Και τον Αυγουστο μια χαρα είναι!!!:) Μπορουμε νακάνουμε και 2 και 3 συναντησεις!!!:) Αχ τι ωραία!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να πω την αλήθεια... εγώ είμαι Ροδίτισσα κατά το ήμισυ!! Ισως και λιγότερο... Την έχω φάει με το "κουτάλι" από μικρή, την αγαπώ όμως τρελά και από όσα νησιά έχω "γυρίσει" δεν την αλλάζω με κανένα...

Ααααχ, έχω επιθυμήσει μπανάκι στην Π. Τσαμπίκα και στον Ιαλυσσό, ουζάκι στο Μαντράκι, βόλτες στα μπαράκια της Ορφανίδου, φαγητό στα ταβερνάκια του Αγίου Νικολάου, γλυκά από τον Τούρκο (τον γνωστό), περιπάτους και καφέ στην παλιά πολή και άλλα πολλά πολλά που νοσταλγώ καθότι την έχω ξεχάσει καιρό...:( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια τι μου θυμησατε!!σπούδασα 4 χρονια στη Ροδο!!απιθανο νησι και περασα φοβερα φοιτητικα χρόνια!!Ορκίστηκα πριν 2 χρόνια περίπου και θα ηθελα πολυ να ξαναπαω...αν και χλωμο τωρα με τον μπέμπη..

φιλια σε όλες τις...τσαμπίκες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά δε θα έρθουμε , μας έτυχαν διάφορα και χάνω και αυτή την εξεταστική..χάνω και τον καφέ μαζί σας. Αλλά τον Αύγουστο προς τα τέλη λογικά θα έρθουμε!!!

Καντινού δασκάλα τελειώνω δεύτερο πτυχίο , το πρώτο πτυχίο νηπιαγωγός στη Ρόδο και γνώρισα και τον άντρα μου!!!

Έζησα 4 χρόνια ως φοιτήτρια και άλλον ένα χρόνο 2007-2008 με μετάθεση Ρόδο. συνολικά 5 χρόνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια

δεν ειμαι απο Ροδο, αλλα ειδα το ποστ και ηθελα να σας πω ότι να συναντηθειτε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕΕΕΕΕ!!!

Οσες και να μαζευτειτε, να τον πιειτε τον καφε.Ειναι πολυ ωραια!!! ;)

Εμεις στις συναντησεις μας στη Θεσσαλονικη περναμε καταπληκτικα.:silly: Γι αυτο σας λεω βουρρρρρρρρρρρ για συναντηση το συντομοτερο!!!:laugh: :laugh:

Και φυσικα θελουμε ντοκουμεντα...;)

Φιλιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε κοριτσια να συναντηθητε να περασετε τελεια και να μας βαλετε πολλες πολλες φωτογραφιες να σας καμαρωσουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

καντινου αρχηγε.....να κανεις τον παπαρατσι οπως εχουμε εμεις εδω την γλυκια την δημητρουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...