Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα γίνει καμιά συνάντηση στην Αθήνα?


SOFOU

Recommended Posts

Καλια μουυυυυυ καλημερα :) .Εγω θα ειμαι θεσσαλονικη δεν ξερω αν προλαβω οταν θα κατεβαινω οποτε αμα πας εσυ ειναι σαν να ειμαι εγω :) .Την καλια και τα ματια σας κοριτσια μου ειναι η αγαπημενη μου :) :) :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 297
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mprizonome na erthw kai egw mias pou tha einai kai h kaili ...ala kolaw an kai eimai ston peiraia prepei na parw leoforio kai hlektriko gia na erthw kai me to karotsi ....mou fenete bouno .

thelw polu na se dw kaili kai na deis ton mpempeko .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακια μου, δυστυχως 1)μου πεφτει κι εμενα πολυ μακρια το Νεο Φαληρο και 2)το απογευμα της Κυριακης μου ειναι αρκετα δυσκολο, μιας και εχουμε οικογενειακη συγκεντρωση στης μαμας μου!;)

τι κριμα!!! και θελω τοσο πολυ να σας γνωρισω!!! και νιωθω σαν να 'μαι "ο ψωριαρης χωρια"!!!:lol:

εκανα μια παρακληση για συναντηση προς τα βορεια [αχ Μουσσιτσα μου και χαρηκα που μου ειπες οτι θα 'σαι στα βορεια την Παρασκευη, αλλα μαλλον εννοουσες βορεια Ελλαδα, ενω εγω βορεια προαστεια! κι ημουν ετοιμη να σου πω να βρεθουμε!!]:(

μετα ειδα βεβαια οτι κανονισατε για την επομενη προς Περιστερι (μακαρι να τα καταφερω!) αλλα μπορω να κλεισω την παραεπομενη προς τα πανω???:P εεεε???? φανταστικες mammylandoφιλεναδιτσες????:laugh: (το ξαναλεω, γιατι μ'αρεσε η ατακα μου!):laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακι μετα απο θερμη παρακληση :P σε Ρουλα και Δημητρουλα την επομενη συναντηση τη εχουμε κλεισει για Περιστερι, αλλα δεν ειναι τοσο μακρια να ερθεις να σε γνωρισουμε....... για να μην αισθανεσαι σαν τον ¨"ψωριαρη χωρια"!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε, σιγά σιγά, έτσι όπως το πάμε, πρώτα θα καλύψουμε όλο το λεκανοπέδιο Αττικής :P και μετά, θα επεκταθούμε στην υπόλοιπη Ελλάδα!! :laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα Ρουλάκι! Όλα μες στο Μάιο τα έχω! Μέχρι να έρθει και να χαρώ για γιορτή γενέθλια γάμο πλέον.. έχουν φύγει και πρέπει να περιμένω πάλι ένα χρόνο!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε παιδάκι μου, τι ζημιά κι αυτή!!! :laugh: :P :laugh:

Κορίτσια, μην ξεχνιόμαστε, έχουμε συνάντηση την άλλη Κυριακή 31/5, στις 5.30μ.μ., στον παιδότοπο ΜΠΑΚ ΜΠΑΚ FUN PARK

www.e-pireas.gr/index.php?option=com_dir&Itemid=514. Δείτε το site, έχει και χάρτη! Βολεύει ο ηλεκτρικός (στάση Ν. Φαλήρου και το τραμ (για ΣΕΦ). :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πολυ θα ηθελα να ερθω να σας γνωρισω αλλα δυστυχως δεν θα μπορεσω, γιατι δεν μενω αθηνα, ομως καποιες φορες μου δινεται η ευκαιρια να ερχομαι..οποτε θα δειξει...

βεβαια ειμαι νεο μελος και οι περισσοτερες δεν με γνωριζετε...αλλα ελπιζω να γνωριστουμε και να τα λεμε πιο συχνα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ θα το χαρουμε να σε γνωρισουμε και απο κοντα nastazia!!!! ειμαστε μια τρελη τρελη mammylando-παρεα και παντα χαιρομαστε να εχουμε και νεα μελη στην συντροφια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα μου αρεσει πολυ η παρεα του mammyland και απολαμβανω καθε φορα που μπαινω στο internet και διαβαζω τα διαφορα θεματα!!ειστε ολες πολυ καλες και ευγενικες!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Welcome back Ρούμπη!!! :)

Ελπίζω να περάσατε τέλεια!!!!

Τι σημασία έχει παιδάκι μου το πόσες θα'μαστε;;!! :P

Οι βασικές θα'μαστε σίγουρα! :woohoo:

Υπενθυμίζω, Κυριακή, 31/5, στις 5.30μ.μ. στον παιδότοπο ΜΠΑΚ ΜΠΑΚ FUN PARK

www.e-pireas.gr/index.php?option=com_dir&Itemid=514. Δείτε το site, έχει και χάρτη! Βολεύει ο ηλεκτρικός (στάση Ν. Φαλήρου και το τραμ (για ΣΕΦ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Welcome back Ρούμπη!!! :)

Ελπίζω να περάσατε τέλεια!!!!

Τι σημασία έχει παιδάκι μου το πόσες θα'μαστε;;!! :P

Οι βασικές θα'μαστε σίγουρα! :woohoo:

Υπενθυμίζω, Κυριακή, 31/5, στις 5.30μ.μ. στον παιδότοπο ΜΠΑΚ ΜΠΑΚ FUN PARK

www.e-pireas.gr/index.php?option=com_dir&Itemid=514. Δείτε το site, έχει και χάρτη! Βολεύει ο ηλεκτρικός (στάση Ν. Φαλήρου και το τραμ (για ΣΕΦ).

Χαχαχαχα....!!!!:laugh: :woohoo: :laugh: οι βασικες λεει...!!! καλο...!!! σαν ποδοσφαιρικη ομαδα εεε; χιχιχι...:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Χαχαχαχα....!!!!:laugh: :woohoo: :laugh: οι βασικες λεει...!!! καλο...!!! σαν ποδοσφαιρικη ομαδα εεε; χιχιχι...:lol:

Μαρινακι ζωγράφισες πάλι!:P Μπορώ να κάτσω πάγκο?:woohoo: :silly: :huh: Ήταν δύσκολη εβδομάδα και δεν θα αποδώσω!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( κορίτσια μου γλυκά να σας πώ δεν κανονίζουμε και καμία 'αλλη συνάντηση μέσα σον Ιούνιο γιατί η Εβελίνα θα μπεί την Παρασκευή το πρωί για την εξέταση. Θ α σας στείλω σχετικές λεπτομέρις στο θέμα. Κρίμα καλέ και ήθελα η κακομοίρα να έρθω. Τελοσπάντων ας πάνε όλα καλά με το παιδί ακι τον Ιούνιο θέλω ειδική συνάντηση πρός τον Πειραιά για να γνωρίσετε και την μικρή!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

;) sweetmammy δεν είμαι πειραιώτισσα είμαι γέννημα θρέμα καλαμακιώτισσα. Αλλά ο άνδρας μου είναι από την Καστέλλα όπου μένουν και τα πεθερικά μου όποτε όπως καταλαβαίνεις πάμε συχνά και η νονά της Εβελίνας μένει στον Άγιο Νείλο στον Πειραιά. Μακάρι να το κανονίσουμε πολύ θα χαρώ να σας γνωρίσω και από κοντά άλλωστε η στηριξή σας με κρατάει ακόμα.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...