Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ανεπισημες συναντησεις μελων !


Recommended Posts

Αχ Κατρινα μου πολυ λυπηθηκα που δεν μπορεσες να ερθεις...:( μου τα ειπε η φιλεναδα μας... δεν πειραζει ομως, σιγουρα θα συναντηθουμε καποια στιγμη... :) σ'ευχαριστω για την προσκληση...:laugh: πρωτα ο Θεος να'μαστε καλα και θα τα πουμε...;) φιλια πολλα...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 83
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρινάκιιιιιιιιιι.... Τώρα το είδα το θεματάκι!!!

Εμείς ευχαριστούμε για την τιμή που μας κάνατε!!!

Σου στέλνω π.μ.

Φιλάκια στην καψουρίτσα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Νεα συναντησουλα... σημερα το πρωι συναντηθηκα με την Μαρια μας (baby boom) και πηγαμε για καφεδακι με τα μωρακια μας στην Πισινα στην Μαρινα Ζεας... η μερα ηταν φανταστικη, η θεα εκπληκτικη και περασαμε τελεια... φωτογραφιες δεν τραβηξαμε αλλα αν μπειτε μεσα στο site θα δειτε τι ωραιο μερος ειναι...! Η μικρη κορουλα της Μαριας ειναι φοβερη και πολυ ησυχουλα... και ο Μιχαλακης μου ομως ηταν το καλυτερο παιδι, και μας αφησαν να τα πουμε και να απολαυσουμε τον καφε μας...! Μαρια θα τα ξαναπουμε συντομα... φιλακια πολλα...!:):kiss:

Βαζω και μια φωτο του μαγαζιου...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οτι θα τα ξαναπουμε ειναι το μονο σιγουρο!!

Ηταν οντως τελεια σημερα!! Πολυ ωραιο μαγαζι, φοβερη θεα και νιωθεις

οτι εισαι σε αλλο κοσμο βρε παιδι μου..

Ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια..Ο Μιχαλακης κυριος αφου ηταν

και ο μοναδικος αντρας της παρεας..

Να προσθεσω οτι το Σαββατο πηγα στο σπιτι της Κατερινας Καφιρα (ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!)

και ηπιαμε καφεδακι..

Ηταν να μην παρω φορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια μιλούσα με την tzein στο τηλεφωνο εδώ κ ενα χρόνο...εκεινη καλαματα εγώ σαλαμίνα...απο το mammy γνωριστήκαμε κ είμασταν καθε μερα με τις ωρες στο τηλέφωνο..φετος λοιπόν αποφάσισα να παω να την δώ στην καλαματα...εχουμε γεννήσει σχεδόν μαζί ( τα μωρακια μας εχουν 2 μερες διαφορά)...

Περασαμε τελεια...τα βρηκανε κ οι αντρες μας, κ τα μωρακια μας, μειναμε κ ενα βραδυ σπίτι τους κ ηταν καταπληκτικά...

Γυριζοντας διαπιστωσα εγω μαζί (εγω κ η τζενη) δεν βγαλαμε ουτε μια φωτο αλλα βγαλαμε πολλές τα μωρακια..ειδικά οταν ο δικός μου εκανε καμακι στην κορη της...πολύ γέλιο...εντομεταξύ μοιαζανε κ πολύ..βλεπετε ?

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΑΜΜΥ κανει απιστευτες γνωριμίες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, τα μωράκια σας μοιάζουνε πάρα πολύ μεταξύ τους! Είναι και κουκλάκια! Και τα 2! Να χαρώ μαγουλάκια και μπουτάκια για τσίμπημα!!! Να σας ζήσουνε, κουκλάρες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσια ...

Πολυ καλο πραγμα οι γνωριμιες ... Αφορμη

για βολτες:laugh: :laugh: :laugh:

Τα μωρα σας ειναι σκετη τρελλα :woohoo:

απιθανα μωρα τελεια ... πανεμορφα !!!:woohoo:

Να τα χαιρεστε και να μου τα φιλισετε σβουριχτα!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου... τι όμορφες παρεούλες που κάνουμε!! Είχα κι εγώ μια ανεπίσημη συναντησούλα με την _Anna_ που μένουμε πολύ κοντά!! Φωτογραφίες δεν βγάλαμε.. :( αλλά περάσαμε πολύ όμορφα!! Με τις κοιλαρούμπες μας.. τα όμορφα μπεμπάκια εκεί μέσα... και τους αντρούληδες μας .. που όλος τυχαίως.. Ήταν μαζί φαντάροι!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και όμως έπειτα από αναβολή σε αναβολή λόγω του κάκιστου καιρού,:woohoo: συναντηθήκαμε με την ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ! :cheer:

Οι κατερινιώτισσες στο πάρκο της Κατερίνης, καφεδάκι και πάρλα...:);)

Το Μαράκι είναι μία ΚΟΥΚΛΑ:) και η μαμά, της έχει απίστευτη ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ, είναι η ζωή της!:):) :) Η Ιφιγένεια τύπισσα, ενημερωμένη σε πολλά θέματα, έμπειρη μαμά και φυσικά γλυκειά, ευγενική και θεωρώ καλή καλή ΦΙΛΗ! :) :) :)

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!

ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΑΡΑΚΙ!:cheer: :cheer: :cheer:

ΣΤΟ ΕΠΑΝΙΔΕΙΝ!;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιιιιιιιιιι..........Κατερινάκι με πρόλαβες!

Με κάνεις και κοκκινίζω! Τύπισσα εγώ? :cheer: Αλλά... δεν είσαι και η πρώτη που το λέει... :blush: Ναι, η αλήθεια είναι ζω στους χτύπους της καρδιάς της Μαρίας, αλλά ποια μαμά δεν είναι έτσι?

Ευχαριστούμε για τα καλά τα λόγια.. Το ότι θα τα ανταποδώσω δεν είναι απλά από ευγένεια, είναι γιατί το νιώθω...

Η Κατερίνα και ο Χρήστος λοιπόν είναι ένα πανέμορφο ζευγάρι, γλυκύτατα και ευγενέστατα παιδιά. Με το που με είδε η Κατερίνα να παρκάρω το αυτοκίνητο (με γνώρισε κιόλας..) έτρεξε να με βοηθήσει με το Μαράκι και τα πράγματα... Κέρασε τους καφέδες (χεχε... η επόμενη δική μου!) και μετά κέρασε σπίτι της ένα θεσπέσιο παγωτό με γλυκό κεράσι από πάνω (να ορίστε, και να θέλεις να γειάσεις η Κατερίνα δε σε αφήνει :huh: ) και το Μαράκι μία μπανάνα! :P Τσάμπα πήγε η μπανάνα γιατί η μικρή μου από τα δοντάκια της δεν καλοτρώει τώρα τελευτία... :unsure: Α! Πήραμε και το δωράκι μας! Επιγονατίδες για το μπουσούλημα, ευγενική χορηγεία από τη βανίλια της ΝΟΥΝΟΥ και της Αλεξάνδρα της...

Αχ και τώρα που είπα Αλεξάνδρα.. Την άφησα για το τέλος!

Τι όμορφο, τι υπέροχο, τι γλυκό ξανθό γαλανομάτικο μωρό είναι αυτό! Και κυρίως ήσυχο! Καθόταν ήσυχη ήσυχη στο καροτσάκι της και άφηνε το Μαράκι μου να της πιάνει τα ποδαράκια της και τα δαχτυλάκια της.. Μοιάζει πολύ στην Κατερίνα, αν και τα χρώματα είναι μάλλον του μπαμπά της! Αλλά το πιο τρελλό! Μοιάζει πολύ στο Μαράκι μου όταν ήταν στην ηλικία της! Κοινή διαπίστωση από όλους.. Και από τη μαμά της Κατερίνας, που τη γνώρισα κι αυτήν!

Το Μαράκι ήταν μέσα στην ενέργεια και την ανησυχία, αλλά παρ'όλ' αυτά κάτσαμε αρκετή ωρίτσα. Την επόμενη φορά στο σπίτι μου Κατερίνα, μπαλκονάτοι, να ξαναπαίξουν οι ξανθούλες μας!

Φιλάκια πολλά πολλά. Εις το επανειδειν όπως λες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραια βρε κοριτσια... μπραβο σας... :) τωρα θυμηθηκα την παραλια της Κατερινης και με τετοια ζεστη τη νοσταλγησα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Τι ωραια βρε κοριτσια... μπραβο σας... :) τωρα θυμηθηκα την παραλια της Κατερινης και με τετοια ζεστη τη νοσταλγησα...!

Ακόμα εκεί είσαι βρε φιλενάδα? Προλαβαίνεις πριν φύγω.. Μετά θα πάω πιο μακριά.. Αλλά και πάλι θα έρθεις ε? Και η Αλεξανδρούπολη έχει κάτι παραλίες!!! Χάρμα! Μα τι άλλο να σου τάξω? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενειουλα δεν νομιζω να σε προλαβω... αυτο το καλοκαιρι τουλαχιστον δεν το βλεπω... τωρα για Αλεξανδρουπολη το συζηταμε... πρεπει να ειναι ωραια εκει...! Ολο και κατι θα γινει ε; χεχεχε...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια ευχαριστώ πολύ-πολύ!

Επίσης έχω να σας πω ότι η φιλενάδα ήρθε με τα δώρα της προς την Αλεξάνδρα! Πολύ όμορφα και πράγματι ευγενέστατη!

Ακόμη θα το μαρτυρήσω Ιφιγένεια, θα την αντιγράψω στις μπομπονιέρες της, τα οποία χρήματα διατίθενται προς τη ΜΕΡΙΜΝΑ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ.

Μην παρεξηγηθώ ότι αυτοπροβάλλομαι αλλά ειλικρινά Θεωρώ ότι ΑΞΙΖΕΙ και αν δεν συναντούσα την Ιφιγένεια ακόμη θα κοιμόμουν τον ύπνο του δικαίου...

Επίσης εκνευρίστηκα που δεν το έπραξα στο γάμο μου από άγνοια, ήταν και πολλές τότε...

Άντε και στη νέα μας συνάντηση! Κορίτσια όντως οι κορούλες μας σαν ξαδερφούλες!

Μαρινάκι αν θέλεις και μπορείς έχεις ευκαρία για μία επίσκεψη ακόμη στην Κατερίνη και τις παραλίες. Θα σου στείλω πρόσκληση 22 Αυγούστου Σάββατο 7, η βάφτισή μας, θα συναντήσεις πάλι και την φιλενάδα σου!

ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια ευχαριστώ πολύ-πολύ!

Επίσης έχω να σας πω ότι η φιλενάδα ήρθε με τα δώρα της προς την Αλεξάνδρα! Πολύ όμορφα και πράγματι ευγενέστατη!

Ακόμη θα το μαρτυρήσω Ιφιγένεια, θα την αντιγράψω στις μπομπονιέρες της, τα οποία χρήματα διατίθενται προς τη ΜΕΡΙΜΝΑ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ.

Μην παρεξηγηθώ ότι αυτοπροβάλλομαι αλλά ειλικρινά Θεωρώ ότι ΑΞΙΖΕΙ και αν δεν συναντούσα την Ιφιγένεια ακόμη θα κοιμόμουν τον ύπνο του δικαίου...

Επίσης εκνευρίστηκα που δεν το έπραξα στο γάμο μου από άγνοια, ήταν και πολλές τότε...

Άντε και στη νέα μας συνάντηση! Κορίτσια όντως οι κορούλες μας σαν ξαδερφούλες!

Μαρινάκι αν θέλεις και μπορείς έχεις ευκαρία για μία επίσκεψη ακόμη στην Κατερίνη και τις παραλίες. Θα σου στείλω πρόσκληση 22 Αυγούστου Σάββατο 7, η βάφτισή μας, θα συναντήσεις πάλι και την φιλενάδα σου!

ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Κατρινα μου σ'ευχαριστω πολυ για την προσκληση... πολυ θα το ηθελα για να σε γνωρισω κιολας :) και να ξαναδω και την φιλεναδα μου;) , και να κανω και κανενα μπανακι:P ... εκεινη την μερα μας εχουν καλεσει και σε εναν γαμο στη Χιο... ακομα ειναι υπο συζητηση κι'αυτο... 22 αυγουστου ε; ωραια ημερομηνια... χιχιχι... στις 21 εχω τα γεννεθλια μου, και στις 20 τα εχει το Μαρακι... τι λες να ερθω να γιορτασουμε και οι 3 μαζι; χαχαχαχα...! Ωραια θα ειναι...!:P

Οσο για τις μπομπονιερες τις Ιφιγενειας της αξιζουν συγχαρητηρια... ηταν πολυ ευγενικη η προσφορα της στην Μεριμνα Παιδιου της Κατερινης και επισης πολυ χαριτωμενες οι μπομπονιερες... κι'εγω το ιδιο σκεφτηκα μετα... πως δεν το σκεφτηκα να κανω κι'εγω κατι παρομοιο εδω στον Πειραια που εχουμε και το Χατζηκυριακειο Ιδρυμα... χαζομαρα... βεβαια δεν ξερω αν φτιαχνουν μπομπονιερες εκει αλλα ολο και κατι θα εβρισκα...!

Σας φιλω και τις 2 πολυ γλυκα και να μου φιλησετε κι'εσεις τα μπουμπουκια σας!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ . ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΟΥ Η ΕΠΑΦΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΜΑΜΜΥ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ IRENEKANTE.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΘΟΛΟΥ....B) ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΝΕΟΤΕΡΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνεις ΚΡΑΡ;;;Να ζήσει το μωρό σου!ΧΑΘΗΚΑΜΕ!

Να περάσετε καλά και να μας γράψετε εντυπώσεις!

ΜΑΡΙΝΑ άσε τους Χιώτες και ελάτε εδώ Βόρεια είναι πιο ωραία!

ΦΙΛΙΑ!

θΑ γιορτάσουμε και όλοι μαζί! Όσο για το Χατζηκ. έχω φίλη που μεγάλωσε εκεί! Τώρα έχει δική της οικογένεια, 2 αγοράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ,

ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΝΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ, ΜΟΝΟ ΕΝΕΠΙΣΗΜΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ :lol::lol::lol: !!! ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΟΣ HARAP ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΟΜΑΣΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΣΥΝΑΝΤΙΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ.

ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΣΩΣΤΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΟΣ HARA ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΕΦΕΔΑΚΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΜΠΙΡΑ ΜΑΖΙ.:P

ΕΧΘΕΣ ΦΑΓΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΟΛΟΙ ΠΑΡΕΑ( ΟΙ ΧΑΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΩΝ ΣΥΖΥΓΩΝ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΤΕΚΝΩΝ ΤΟΥΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ)ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!:woohoo: ΧΑΜΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΑΠΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙΑ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΦΑΪ ΕΙΧΑΝ ΛΟΙΜΟΚΤΟΝΗΣΕΙ :blush::blush::blush: ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ...ΔΕ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ...ΤΟ Κ_ _ Ο ΤΗΓΑΝΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ!!!:angry: ΘΑ ΠΑΡΩ ΦΡΙΤΕΖΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!:P

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΕΠΙΤΕΛΕΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΡΓΟ....ΒΟΗΘΑ ΝΕΕΣ ΦΙΛΙΕΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ!!!;)

ΦΩΤΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΤΡΑΒΗΞΑΜΕ ΑΛΛΑ ΕΠΙΦΥΛΑΣΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΜΕΡΙΚΕΣ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...